10 Koruna 1909 VBP, KM.809 (Au900), 4.481g

Vyvolávací cena: 4800,- CZK - Vydraženo: 4800,-

10 Koruna 1913 VBP, KM.816 (Au900), 4.482g

20 Marka 1913 S, Helsinki, KM.9.2 (Au900), 6.450g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

Ecu d-or de Dauphiné b.l., znak s dvěma "delfíny" a šesti liliemi, opis / liliový kříž a opis, Fr.357, Ciani.1082, 3.113g, nep.nedor., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 18000,-

Luisdor 1729 A, Paříž, KM.489.1, Fr.461 (Au917), 7.977g, stopa po oušku, dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 19000,-

Luisdor 1742 K, Bordeaux, KM.513.11, Fr.464 (Au917), 7.186g, stopa po oušku, dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 8000,-

20 Frank, rok 12 (= 1804) A, Paříž, KM.651 (Au900), 6.423g, nep.vady razidla, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

20 Frank 1806 A, Paříž, KM.674.1 (Au900), 6.380g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

20 Frank 1807 A, Paříž, KM.A687.1 (Au900), 6.395g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

20 Frank 1808 A, Paříž, KM.687.1 (Au900), 6.372g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina

20 Frank 1808 A, Paříž, KM.687.1 (Au900), 6.383g, dr.hr., dr.rysky, skvrny, patina

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: --.-

40 Frank 1818 W, Lille, KM.713.6 (Au900), 12.777g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 14000,-

40 Frank 1835 A, Paříž, KM.747.1, 12.831g, revers poškrábaný, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Frank 1851 A, Paříž, KM.762 (Au900), 6.423g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

20 Frank 1852 A, Paříž, KM.774 (Au900), 6.380g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

50 Frank 1858 A, KM.785.1 (Au900, pouze 85.000 ks), 16.111g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 15000,-

50 Frank 1866 BB, Strasbourg, KM.804.2 (Au900, pouze 17.000 ks), 16.136g, nep.hr., dr.rysky, patina RR!

Vyvolávací cena: 17000,- CZK - Vydraženo: 29000,-

20 Frank 1869 A, Paříž, KM.801.1 (Au900), 6.435g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 6500,-

20 Frank 1866 BB, Strasbourg, KM.801.2 (Au900), 6.438g, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 6500,- CZK - Vydraženo: 6500,-

20 Frank 1871 A, Paříž, KM.825 (Au900), 6.444g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

20 Frank 1877 A, KM.825 (Au900), 6.439g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

20 Frank 1895 A, KM.825 (Au900), 6.450g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

20 Frank 1895 A, KM.825 (Au900), 6.445g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: 6500,-

20 Frank 1898 A, KM.825 (Au900), 6.430g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

20 Frank 1902, Paříž, KM.847 (Au900), 6.365g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

20 Frank 1906, KM.857 (Au900), 6.453g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina

20 Frank 1907, KM.857 (Au900), 6.437g, nep.hr., nep.rysky, téměř

20 Frank 1909, KM.857 (Au900), 6.465g, nep.hr., nep.rysky, téměř

10 Frank 1912, Paříž, KM.846 (Au900), 3.224g, úhoz na hraně, mírně zvlněný, dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

40 Lira 1808 M, Milano, Cr.12 (Au900), 12.832g, nep.exc., hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

20 Lira 1811 M, Milano, Cr.11 (pouze 55.000 ks), 6.357g, nep.just., nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

20 Lira 1862 T/BN, Torino, KM.10.1 (Au900), 6.432g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

20 Lira 1863 T/BN, Torino, KM.10.1 (Au900), 6.416g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

10 Lira 1863 T/BN, Torino, KM.9.2 (Au900, 18.5mm), 3.178g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 3200,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Zecchino b.l., Cr.107, Fr.1434, Meyer.1826, 3.458g, nedor., stopa po oušku, pěkná patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Dukát (Zecchino) b.l., Meyer.1926, Cr.140, 3.509g, nedor., dr.hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

80 Lira 1825, L+orlí hlava, Torino, KM.108.1 (Au900, pouze 14.000 ks), 25.789g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř RR!

Vyvolávací cena: 34000,- CZK - Vydraženo: --.-

80 Lira 1826, L+orlí hlava, Torino, KM.108.1 (Au900, 76.000ks), 25.733g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!

20 Lira 1826, L+orlí hlava, Torino, KM.106.1 (Au900, 144.000ks), 6.383g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Lira 1827, L+orlí hlava, Torino, KM.106.1 (Au900, 150.000ks), 6.345g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

4 Dukát 1931 - s kontramarkou Bosny (meč), KM.14.1, 13.931g, stopa po oušku, dr.úhor., mírně zvlněný, dr.hr., dr.škr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 13000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

100 Lati 1932 - zlatá puncovaná novoražba podle mince 5 Lati 1932 (cca Au800, minimální náklad), 38.991g

100 Frank 1895 A, KM.105 (Au900, pouze 20.000 ks), 32.218g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 36000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Frank 1950 - tlustý odražek KM.PE7a (Au900, pouze 325 ks), 14.532g, nep.hr., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 16000,- CZK - Vydraženo: --.-

Dukát 1806, Utrecht, KM.11.3, 3.435g, just., dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 3800,- CZK - Vydraženo: 3800,-

Dukát 1807, Utrecht, KM.26.2, Fr.325, 3.332g, stopa po oušku, zvlněný, vl.škr., hr., rysky, patina

10 Gulden 1875, KM.105 (Au900), 6.700g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Gulden 1875, KM.105 (Au900), 6.716g, pěkná patina, téměř

10 Gulden 1879, KM.106 (Au900), 6.717g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

5 Gulden 1912, KM.151 (Au900), 3.352g, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: 3600,-