Dollar 1883, KM.7 (jediný ročník, mince je zatavena v etui NGC, uvedena zachovalost XF), dr.hr., rysky R!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

1/2 Dollar 1883, KM.6 (Ag900, jediný ročník), 12.478g, nep.rysky R!

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

1/2 Dollar 1883, KM.7 (jediný ročník, mince je zatav. v etui NGC, uvedena zachovalost XF), nep.hr., nep.rysky R!

100 Vatu 1996 - loď Resolution 1772-1774, KM.34 (Ag925, 155.50g, 65mm, pouze 5.000ks), prasklá kapsle, pod prasklinou skvrna R!

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Stříbrná medaile za statečnost pro Rakouské Nizozemí (1790), Marko.337, Ag 29mm s původním otvorem pro zavěšení, bez závěsného kroužku a stuhy, patina RR!

Vyvolávací cena: 22000,- CZK - Vydraženo: 22000,-

Řád Leopolda typ 1914 - rytířský stupeň - Marko.52c, zlacené stříbro s válečnou dekorací na původ. stuze, Sign."HUW" (Heinrich Ulrich Wittwe), vady smaltu RR!

Vyvolávací cena: 36000,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Leopolda typ 1914 - rytířský stupeň - Marko.52d, zlacený bronz s válečnou dekorací a meči na stuze, Sign."* / Vincenc Mayer / Wien"

Vyvolávací cena: 30000,- CZK - Vydraženo: 32000,-

Řád Františka Josefa - II.třída - Marko.86c, náhrdel. dekorace, puncované zlato, Sign."VM" (Vincenc Mayer - Wien), dr.vada smaltu, původní stuha RR!

Vyvolávací cena: 58000,- CZK - Vydraženo: 60000,-

Železný záslužný kříž bez koruny (Zn), Marko.143b, VM2.7-E, původní civilní stuha

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 460,-

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, zinkový medailon bez věnce, hladký revers, původní stuha

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, zlacený bronz, původní stuha

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 550,-

Jubilejní kříž 1908 - pro civilní osoby, Marko.403a, VM.37b, dr.hr., dr.rysky, původní stuha

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 320,-

Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, zlacený bronz, VM.2/13, Marko.411a, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 380,-

Signum Laudis - stříbro, Marko.146a, VM1.29-III-C, Nepunc., pěkná patina, bez stuhy

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Signum Laudis - uherský typ, Marko.146d, VM.29-III-D, nepuncované, patina, bez závěsného kruhu, bez stuhy

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 900,-

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-X-d, vydání z let 1914 - 1917, Sign.Leisek, puncované Ag, dr.hr., dr.rysky, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-X-d, vydání z let 1914 - 1917, Sign.Leisek, puncované Ag, dr.hr., rysky, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 900,-

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-X-d, vydání z let 1914 - 1917, Sign.Leisek, puncované Ag, původní válečná stuha

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1700,-

Bronzová medaile za statečnost, Marko.232a, VM1.5-XI-A, Sign.Tautenhayn, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 360,-

Bronzová medaile za statečnost, Marko.232(e), VM1.5-XI-C, Nesign., náhr.kov (zinek), nepůvod.stuha

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 280,-

Hasičská a záchranářská medaile za 25 let služby, VM.36a, Marko.333, zlacený bronz, původní stuha

Vyvolávací cena: 380,- CZK - Vydraženo: 420,-

Tyrolská stříbrná pamětní medaile 1848, Marko.358, VM1.23a, krásná patina, původní stuha

Vyvolávací cena: 9500,- CZK - Vydraženo: 9500,-

Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, dr.hr., dr.rysky, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 360,-

Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, dr.hr., dr.rysky, původní stuha

Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, dr.hr., dr.rysky, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 200,-

Jubilejní občanská pamětní medaile 1898, Marko.397a, VM1.33, původní stuha

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 420,-

Bosensko-hercegovská pamětní medaile - miniatura, jako Marko.410b, jako VM.41-B, zlacená, původní stuha

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Neoficiál.pam.medaile 1906 - na odhalení památníku Vídeňského pěšího pluku "Deutschmeiter", Nesign., zlacený bronz 37 mm s původním ouškem a stužkou

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Meče na stuhu, různé velikosti, celkem 7ks (5x se dvěma upínacími patkami, 1x s ulomenou patkou, 1x bez upínacích patek - patrně pro přišití)

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 200,-

Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.FA, pěkná patina, původní stuha

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 320,-

Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.W&A (Winter-Adler-Wien), pěkná patina, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 300,-

Signum Laudis - stříbrný stupeň, Sign.Kautsch, Punc. "A", Marko.147a, VM1.29-VI-H, dr.hr., rys., bez stuhy

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Punc."A", vydání z let 1917 - 1918, dr.hr., dr.rysky, původní stuha

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., mírně kor., dr.hr., dr.rysky, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Bronzová medaile za statečnost, Marko.236a, VM1.5-XII-E, Sign.Kautsch, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 340,-

Medaile za druhé zranění - miniatura, jako Marko.421, jako VM.43-C, Sign.Placht, bez označení výrobce, skvrnky na hraně, původní stuha

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 700,-

Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-B, I.vydání (1918 - 1920), světlý bronz, nesprávná zkrácená stuha

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 500,-

Čs.revol.medaile - světlá, lehká, Sign., VM.6-E

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 400,-

Československá medaile Vítězství, Sign., VM.7-A, Laslo.23, tmavý kov

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 460,-

Pamětní kříž čsl. dobrovolce 1918 - 1919, VM.8-B(2), světlý lesklý bronz, výraznější okraj, ostrý hrot státního znaku

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 220,-

Československý válečný kříž 1939, VM.11-D, 3.pražské vydání z let 1946 - 1948

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 800,-

Medaile Za chrabrost před nepřítelem, VM.12-B, I.pražské vydání z roku 1945

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 550,-

Medaile čsl. armády v zahraničí, VM.14-B, I.pražské vydání z roku 1945, původní etue

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 600,-

Medaile čsl. armády v zahraničí, VM.14-B, I.pražské vydání z roku 1945

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 500,-

Hvězda řádu Bílého lva za vítězství, VM.15-II-A, II.třída, londýnské vydání, Sign."Spink...", Nepunc. (Ag917 ?), stužka s miniaturou, nepůvodní etue

Vyvolávací cena: 30000,- CZK - Vydraženo: 34000,-

Hvězda řádu Bílého lva za vítězství, VM.15-II-B, II.třída, pražské vydání, výroba Karnet-Kyselý, Punc. Ag900, poškozená původní etue

Vyvolávací cena: 30000,- CZK - Vydraženo: 30000,-

Zl.medaile řádu Bílého lva Za vítězství, VM.15-IV-B, IV.třída, pražské vydání, pozlacené Ag800, výroba Kremnica

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 17000,-

Stř.medaile řádu Bílého lva Za vítězství, VM.15-V-B, V.třída, pražské vydání, puncované Ag800, výroba Kremnica, stužka s miniaturou

Řád Za svobodu Československa, VM.18-II-B, II.třída, druhé pražské vydání z let 1947 - 1948

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Řád Práce ČSR, VM.32-1, číslovaný (317), puncovaný Ag900, Sign. Karnet-Kyselý, nepatrně poškoz. smalt, dle matriky udělen Václavu Kalistovi 30.4.1954

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2800,-