5 Marka 1957 J - Eichendorff, KM.117, 11.156g, dr.hr., dr.rysky RR!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

2 Soldi (Gazzeta) b.l., FW.II.9907, KM.neuvádí, 6.793g, mírně prohnutá, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

2.5 Frank 1849, KM.11 (Ag900), 12.450g, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina RR!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Koruna 1924 HCN-GJ, Kodaň, KM.824.1 (mosaz), 6.226g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

1/4 Ecu 1603, KM.27, 9.160g, nedor., patina R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1300,-

1/2 Ecu 1709 D, Lyon, KM.382.4, 13.586g, nedor., okrájený, přiletované ouško, rysky, patina

5 Frank 1810 A, Paříž, KM.694.1, 24.952g, stopa po oušku, hr., vlas.rysky

Vyvolávací cena: 4600,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Frank 1812 A, Paříž, KM.694.1, 24.867g, nep.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Frank 1868 BB, Strasbourgh, KM.799.2, 24.967g, velké hrany, rysky, patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

5 Frank 1873 A, Paříž, KM.820.1 (Ag900), 24.951g, dr.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

5 Frank 1873 A, Paříž, KM.820.1 (Ag900), 24.985g, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Frank 1877 A, Paříž, KM.820.1 (Ag900), 25.060g, dr.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 900,-

5 Frank 1871 K, Bordeaux, KM.818.2 (revers bez opisu, Ag900), 24.924g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 3200,-

2 Frank 1871 A, Paříž, KM.817.1 (Ag835), 10.027g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Luigini (10 Sol) 1668 A, KM.neuvádí, FW.II.11078-pod. 1.643g, nep.okroj., skvrna, patina R!

Tolar 1649, Kop.7641, 27.177g, mírně okrájený, nep.nedor., nep.dvojráz, hlazen v ploše, patina RR!

Vyvolávací cena: 40000,- CZK - Vydraženo: --.-

70 Ecu (50 Pounds) 1996 - sir Francis Drake, KM.511 (Ag999, 155.52g, 65mm, 2.000ks), dr.skvr., kapsle R!

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-

10 Soldi 1811 M, Milano, Cr.6.1, 2.490g, vl.rysky, dr.hr.ražbou, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

3 Centesimi 1813 M, Milano, Cr.2.2, 6.131g, dr.hr., dr.rysky, nep.skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Lira 1873 M-BN, Milano, KM.8.3 (Ag900), 24.887g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina

20 Lira 1927 - VI.rok vlády, KM.69, 14.950g, dr.hr., nep.rysky R!

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Lira 1928 R - rok VI., KM.69 (Ag800), 14.959g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 3200,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Lira 1928 R - rok VI.- král v přilbě zleva, KM.70, 19.911g, dr.hr., dr.rysky R!

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Lira 1927 R, KM.68.2 - nápis na hraně ** FERT **, 9.937g, dr.hr., nep.rysky, patina

10 Paoli (Scudo) 1797, podobný jako KM.339-340, ale drobné rozdíly v kresbě aversu i reversu, 29.015g, nep.nedor., nep.hr., nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

120 Grani 1818, Cr.126a (Ag833), 27.113g, dr.vady materiálu, stopa po oušku, hlazen v ploše, patina R!

3 Baiocchi 1849 R, Cr.23.2 (číslice "3" nahoře rovná, Cu 37mm), 23.341g, skvrnky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Lira 1829, zn."P+kotva", Janov, Cr.105.2 (Ag900), 24.570g, hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Francescone (10 Paoli) 1807, Cr.50.1, 27.315g, nedor., dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 4800,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Drachma 1901, KM.9 (Ag900), 24.918g, dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

5 Drachma 1901, KM.9 (Ag900), 24.918g, hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1900,-

45 Piastr 1928 - 50 let britské správy, KM.19 (Ag925), 28.268g, dr.škr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: 2600,-

1/2 Groš 1548, Vilno, Sa.5560 (2922), Kop.3240, 1.262g, nep.nedor., pěkná patina, téměř

5 Lati 1931, KM.9 (Ag835), 24.960g, dr.hr., dr.škr., nep.rysky, pěkná patina

5 Pengö 1938 BP - svatý Štěpán, KM.516 (Ag900), 25.091g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Escalin (6 Stuiver) b.l. - s tit. Matyáše II., KM.22, 5.068g, vady materiálu, nedor., vl.rysky, patina

Gulden 1793, KM.73 (Ag920), 10.701g, nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1900,-

1/4 Gulden 1758, KM.113 (Ag920), 3.029g, nep.hr., vl.škr., rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 700,-

3 Gulden (60 Stuiver) 1763, KM.117, Ag920, 31.105g, nep.nedor., 2x hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 3400,-

6 Stuiver 1785, KM.101 (Ag583), 4.585g, vada mater. v aversu, nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 950,-

6 Stuiver 1750, KM.102.3 (Ag583), 4.718g, nep.nedor., nep.rysky, pěkná patina

3 Stuiver 1672, podobný jako KM.50 (bilon), 5.327g, dr.vada materiálu, nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 500,-

6 Stuiver 1770, KM.90 (Ag583), 4.738g, nep.nedor., nep.rysky, pěkná patina

Escalin (6 Stuiver) b.l. - s tit. Rudolfa II., KM.7, 5.127g, malá dírka, nedor., rysky, patina

Patagon (Tolar) b.l., Brabant-Antverpy, KM.35.1, podobný jako FW.II.11315, 27.502g, dr.vady materiálu, nedor., nep.dvojráz, patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

1/2 Cent 1828 B, Brusel, KM.51 (Cu), 2.001g, skvrny, patina R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

2.5 Gulden 1869, KM.82 (Ag945), 24.917g, dr.hr., vl.škr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 900,-

Gulden 1863, KM.93, 9.862g, dr.hr., dr.rysky, patina

Gulden 1892, KM.117, 9.886g, dr.hr., dr.rysky R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Groš 1531, Toruň pro Západní Prusko, Sa.5667 (2959), Kop.3086, 1.659g, nedor., skvrny, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-