Videman - AR medaile na kor. ve Frankfurtu 1764 - poprsí zprava, opis / zeměkoule v oblacích a opis, Sign., 50mm, 34.869g, M.1915, Nov.L.1b, m.o., rysky

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

Kraft - medaile na korunovaci ve Frankfurtu 1764 - poprsí zprava, opis / scéna korunovace, 4-řádk.nápis, Sign., zlacený bronz 64 mm, hr., rysky, téměř R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

Wideman - cín. medaile na svatbu ve Vídni 23.1.1765 - dvojportrét zprava, opis / Austria a Hymen u oltáře, písmo, Sign., 40mm, 17.828g, jako M.1938, mírně kor.

Vyvolávací cena: 3800,- CZK - Vydraženo: --.-

Krafft - AE medaile na cestu do Itálie 1769 - poprsí zprava, opis / císař na koni veden Minervou, písmo, Sign., 49mm, M.1996(Ag), H.3139(Ag), hr., rys., pat.

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

Krafft - AE medaile na návštěvu Sedmihradska 1773 - hlava zprava, opis / císař na koni, klečící Dacia, Fortuna, nápisy, Sign., 50mm, 52.851g, H.3145, pat.

Vyvolávací cena: 3200,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Wiedemann - AR zásnubní medaile 1766 - portréty proti sobě, opis/ genius mezi palmami, opis a nápis, Sign., 42mm, 26.000g, M.1970, H.3296, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - AE osmiúhelníková medaile 1786 - portréty proti sobě, opis / věnec, 4-řádkový nápis a znak, 34x34 mm, 19.011g, M.1979, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Nesign. - AE osmiúhelníková medaile 1791 - portréty proti sobě, opis / girlanda, 6-řádk.nápis a dva rohy hojnosti, 34x34 mm, 14.911g, M.2235(AR), H.3299(AR)

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Brabantsko - AE jeton na vyhlášení samostatnosti 1790 - 7-řádk.nápis ve věnci/ 7-řádk.nápis ve věnci, 34mm, 12.581g, M.2195(AR), FW.II.11369, dr.hr., pat., téměř

Wideman - AR svatební jeton 22.VII.1765 - portréty proti sobě, opis / alegor.postavy se znaky na štítech a písmo, Sign., 28mm, 8.480g, M.1946, hr., rys., pat.

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Větší jeton na volbu ve Frankfurtu 30.9.1790 - poprsí zprava, opis / korunovační insignie na oltáři, písmo, Ag 26mm, 4.349g, Nov.D.1b, just., dr.hr., rys., pat.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 600,-

Větší jeton na korunovaci v Bratislavě 15.11.1790 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a 7-řádk.nápis, Ag 24mm, 4.365g, Nov.H.2b, M.2222, H.3252, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Guillermard - AE medaile na návštěvu Milána 1791 - poprsí zprava, opis / Lombardie u oltáře, opis, Sign., 49mm, 50.749g, PG.89, M.2252, hr., rysky R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - medaile na holdov. belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / hold Belgie císaři, klenoty, písmo, Ag 39mm, 25.740g, M.2229, H.3259, dr.hr., rys.

AE menší jeton na holdování belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 21mm, 3.517g, Nov.K.7c, M.0, H.3264, patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Berckel - AE větší jeton na holdování v Namuru 1791 - Poprsí zprava, opis / korunov. znak ve věnci, písmo, 33mm, 12.674g, Nov.M.1c, M.2234, H.3261, dr.hr., pat.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile na mír a spojenectví s Pruskem 23.8.1791 - portréty císaře a Fr.Wilhelma II. proti sobě, opis / 13-řádk. nápis, Sign.R, cín 43mm s měď. čepem, M.2238

Menší jeton na korunovaci v Budíně 6.6.1792 - stojící lev se znakem a křížem, opis / koruna a 6-řádk.nápis, Ag 20mm, 1.163g, Nov.C.3b, M.2262, dr.rys., patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

AE větší jeton na holdov. ve Flandrech 1794 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 28mm, 7.389g, Nov.M.5b, LG.XIV.1104, nep.rys., patina

Guillemard - AR medailka císař.očkovací komise 1803 - matka s dítětem, květiny ve váze, opis / Aeskulapova hůl, dva věnce z květin, písmo, 26mm, 5.987g, PG.135

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Wirt - AR medaile na odhal. pomníku Josefa II. 1806 - poprsí Františta II. zprava / jezdecký pomík, opis a vročení, Sign., 49mm, 35.007g, hr., rysky R!

Gayrard - AE med. na návštěvu pařížské mincovny 1814 - poprsí zleva, francouzský opis / 5-řádk.francouzský nápis, Sign., 40mm, 34.689g, M.2388, H.3415, nep.hr.

AR jeton na holdování stavů v Miláně 15.5.1815 - znaky Milána a Benátek pod korunou, opis / koruna a nápis, 22mm, 3.998g, Nov.R.3b, M.2416, patina, tém.

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Vassallo - návrat císaře do Milána v 31.XII.1815 - poprsí zleva, opis / Lombardie zdraví císaře na koni, písmo, Sign., měď 43 mm, jako H.3437(Ag), hr., rysky

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

AE medaile na návštěvu císaře v milán. mincovně 1816 - okřídlená hůl s dvěma hady, hrozen, klas, opis / nápis, Nesign., měď 37mm, 22.926g, M.2444(AR), patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Brandt - AE úmrtní medaile 15.3.1835 - poprsí zleva, opis / sedmiřádkový nápis ve věnci, Sign., 45mm, M.2541, H.3484(Ag), nep.hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

AR větší peníz na korunovaci v Bratislavě 7.9.1808 - lilie, opis / koruna a 6-řádk.nápis, Nesign., 25mm, 4.200g, Nov.U.2b, M.2360, H.3402, dr.hr., škr., pat.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Manfredini - úmrtí císařovny v Miláně 1816 - portrét zleva, opis a nápis / letící Niké čelně, opis, Sign., měď 42mm, 34.679g, M.2445(Ag), H.3439(Ag), hr., pat.

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-

Lerchenau - AE medaile na návštěvu v Čechách 1833 - dvojportrét zprava, opis / český lev, sloupy s ohněm, opis, Sign., 58mm, ČS.1450, Don.3074, M.2526(Ag)

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Pittner a Fernkorn - odhalení pomníku ve Vídni b.l. - arcivévoda na koni zleva, opis / jezdecký pomník, opis, Sign., cín 50 mm, napilovaná hr., nep.rysky R!

Radnitzky - na odhalení pomníku ve Vídni 22.5.1860 - poprsí zleva, opis / jezdecká socha na podstavci, opis, Sign., měď 64 mm, M.2690(AR), H.3578(AR), pat.

Boehm - na 50 let velení kumánským jednotkám 1845 - poprsí zleva, maďar.opis / 6-řádk.maďar.nápis, Sign., Ag 42mm, 35.071g, H.3585, hr., rysky, patina RR!

Lange - AE medaile na 50 let správy Uher 1796/1846 - poprsí císaře, lat.opis / poprsí palatina, lat.opis, 54mm, M.2620, H.3649(Ag), Haus.52, dr.hr., nep.rysky

Sebald - volba říšským kancléřem ve Frankfurtu 1848 - poprsí mírně zleva, opis / budova národ. shromáždění, opisy, Sign., cín 41mm, 22.909g, hrany, rysky

Zollmann - pamětní medaile města Frankfurtu 1849 - poprsí zleva / 7-řádk. německý nápis, Sign., Nepunc., Ag 40mm, 28.307g, nep.rysky, patina, téměř R!

Scharff - AE medaile na odhalení pomníku v Grazu 1878 - poprsí zprava, opis/ pohled na pomník, dvojitý opis a 4-řádkový nápis, Sign., měď 62 mm, krásná patina

Stundl - 100 let založení Johannea v Grazu 1911 - poprsí zleva, opis / sedící Aténa pod olivou, budova, znak, nápis, patinovaný bronz 70 mm, dr.hr., nep.rys.

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Böhm - školní prémie b.l. - poprsí zprava, německý opis / 2-řádkový nápis v květinovém věnci, Nesign., Ag 22 mm s původním ouškem, Haus.148, krásná pat. R!

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: --.-

AR menší jeton na holdování ve Vídni 14.6.1835 - poprsí zprava, opis / koruna, nápis a opis, Nesign., 18mm, 3.298g, Nov.C.4b, P.2/7, M.2550, H.3614, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 400,-

Boehm - AE medaile na korunovaci v Praze 7.9.1836 - poprsí zprava, opis / ležící lev, korun. znak, písmo, 47mm, 65.228g, Nov.D.1c, ČS.1493, dr.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Lerchenau - AE medaile na korunovaci v Praze 1836 - stojící král, koruny na podušce, Pražský hrad, opis / korun.znak, opis, 35mm, Nov.D.2c, ČS.1491, dr.hr.

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

AE medaile na otevření Severozápadní dráhy 1837 - lokomotiva, 3-řádkový nápis / nádraží, 3-řádkový nápis, Nesign., 41mm, 33.438g, dr.hr., krásná pat. R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Manfredini - AE medaile na korunovaci v Miláně 1838 - hlava zprava, opis / korunovační obřad, opis a nápis, Sign., 52mm, Nov.G.1c, P.6/3, M.2578, patina, téměř

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Vídeň - Vlast. výstava řemeslné píle 1845 - poprsí zprava, opis / věnec a opis, Sign.I.D.Boehm, Ag 57mm, 105.064g, uděl."L.Dormitzer in Holleschowitz",hr.rys.

Vyvolávací cena: 28000,- CZK - Vydraženo: --.-

Vídeň - zřízení kašny "Schwanthaler-Brunnen" 1846 - hlava zprava, opis / kašna, opis a vročení, Sign. Lange, Ag 49mm, 56.839g, M.2624, H.3651, rys., patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 7500,-

Schmitt - AE medaile na vydání ústavy 15.3.1848 - poprsí zprava, opis / 5-řádkový nápis v dubovém věnci a opis, Sign., 44mm, 38.582g, M.2630, H.3655, patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Kříž - AE úmrtní medaile 20.VI.1875 - poprsí mírně zleva, český opis / stojící Čechie se lvem, Pražský hrad, opis, 41mm, 27.491g, ČS.1508, Don.3156(Sn) RR!

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 15000,-

Boehm - AE medaile na korunovaci v Praze 1836 - portrét zprava, opis / korunov. klenoty na podušce, znak, opis, 47mm, 63.248g, ČS.1497, P.III/6, nep.rys.

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Boehm - AE medaile na korunovaci v Praze 1836 - korunov.portrét zprava, opis / korunovační klenoty na podušce, znak, opis, 47mm, 75.831g(!), ČS.1497

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Ferraris - AR svatební medaile 1831 - dvojportrét zprava, opis / dva znaky, dvě pochodně, opis a nápis, Sign., 46mm, 47.404g, M.2520, H.3609, hr., rys., pat.

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: --.-