Staňkovice - Gustav Schön - mosaz 21mm, CL.1379, patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 65,-

Náchod 1935 - odznak - čestná vstupenka na oslavy 50 let trvání sboru dobrovol. hasičů, bronzový plech 34x30 mm s jehlicí a stužkou

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Český myslivecký svaz - 50 let mysliv.organizace 1973 - hlava muflona, opis / 4-řádkový nápis a smrková ratolest, Nesign., zlac.bronz 25 mm s původ. závěsem

Bielefeld - Goldmark 1923 - zlacený bronz 32 mm, dr.hr., patina

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 220,-

Jičín 1937 - Výstavní trh Českého ráje 4.-25.VII., Nesign., mosazný plech 20x44 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

Wien - Jacob Rothberger - dvorní dodavatel - obchod s oděvy, mosaz 24 mm, různé typy, škr., patina 2ks

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

Wien - Gebrüder Boschan, I.Bäckerstrasse 9 / A.I.A.G. (Aluminium Industrie Actien Gesellschaft) Neuhausen Schweiz, hliník 36 mm, patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Svojsík A.B. - 35 let českého skautingu 1911-1946, Nesign., bronzový ovál 30/50 mm se zavír.špendlíkem

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha 1912 - VI.všesokolský slet - miniatura seces. odznaku, jako Nov.VI.2b, bronz 15x22 mm, jehlice chybí, přiložena stužka

Praha 1916 - A.C.Sparta - Rudlův Memoriál - skok do dálky, Nesign., bronz 40 mm se závěsem a stužkou

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 130,-

Praha 20.5.1909 - S.K.Slavie - všestudentský závod na 3 míle - III.místo, Sign.Lauer-Nürenberg, bronzový osmiúhelník 33x33 mm s původním závěsem a stuhou

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Praha, Radotín 1930, DTJ - II.běh napříč Radotínem 20.VII., Nesign., postříbř.bronz 36 mm s pův.ouškem

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 30,-

Tenisový turnaj 1932 - pánská dvouhra - II.cena, Nesign., mosaz 43x73 mm na dřevěné podložce, rok uveden na nálepce vzadu, vlas.rysky

Vyvolávací cena: 24,- CZK - Vydraženo: --.-

Tenisový turnaj 1932 - pánská dvouhra - III.cena, Nesign., mosaz 43x73 mm na dřevěné podložce, rok uveden na nálepce vzadu, vlas.rysky

Náchod - Náchodská strojírna - známka na nářadí "7", mosaz 30 mm s původním kruhovým otvorem pro zavěšení

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 340,-

Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, bronz, koroze, patina, původní stuha

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 160,-

Jubilejní kříž 1908 - pro civilní osoby, Marko.403a, VM.37b, nepůvodní stuha

Neoficiál.pam.medaile (1914) - spojenectví s Německem - dvojportrét zprava / dva vojáci si podávají ruce, Sign., bronz 29 mm s původním ouškem, bez stuhy

Neoficiál.pam.medaile 1991 - na 125 let bitvy u Hradce Králové, Sign.Tautenhayn/R, patinovaný bronz 30 mm s původním ouškem a žluto-černou stuhou

Neoficiál.pamět.odznak (1914) - císař při modlitbě, Sign.Scolik, postř.bronz 24 mm se zavír. špendlíkem

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.W&A (Winter-Adler-Wien), nová nesprávná stuha

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 190,-

C.K.Ministerstvo vojenství 1915 - vlastenecká válečná sbírka kovů, český text, černé sklo 21 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

Fr.Josef I. 1830/1916 - úmrtní odznak z černého skla, Nesign., 18/24 mm s jehlicí

Válečná pomoc - anděl a žena s dítětem 1914 - 1916, Sign.A.P.Weis, bílé sklo 19x24 mm s jehlicí

Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-I, medaile puncována ZUKOV (Ag900), závěs puncován MK (Ag925), nečíslov., bez stuhy

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 260,-

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSSR, VM.43-III, punc. Zukov, Ag925 (medaile), Ag900 (závěs), stuha, průkazka s uděl. "podplukov. Antonínu Houškovi 1963"

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 360,-

Medaile Za službu vlasti ČSSR, VM.44-II, malá stužka

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, Sign. ZUKOV, puncov. Ag925 (na medaili), Ag900 (na závěsu), bez stuhy

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

SNP - pamětní medaile na 20.výročí 1944/1964, VM.52

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 70,-

Pamětní medaile na 20 let osvobození - 1965, VM.53, malá stužka

Za upevňování přátel. ve zbrani - III.třída, VM.55-3, malá stužka

Medaile Za obětavou práci pro socialismus, VM.62, stužka s miniaturou

SOPV (Svaz osvoboz. polit. vězňů) - kříž 1939 -1945, VM.212b, malá stužka s miniaturou

SOPVP (Svaz osvobozených polit. vězňů a pozůstalých) - členský odznak klopový, VM.neuvádí, bronz 18x17 mm

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

Svaz protifašist.bojovníků - zlatá medaile, VM.217a

Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b

Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - II.stupeň, lesklý bronz

Vzorný voják - typ 1960 (redukovaný), Bartko.22, Krubl.tab.25/10 (text str.48), chybí podl. a matice

Miniatura tankistického odznaku - bez věnce, Nesign., patinovaný bronz 24x16 mm s jehlicí, podobný jako střed odznaků Krubl.tab.20/1-4

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

SB (Svaz brannosti) - kruhový odznak, Nesign., mosaz 25 mm s dvěma upínacími patkami 2ks

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: --.-

11.střelecký pluk Fr.Palackého 1948 - ke 30.výročí založení pluku a ke 150.narozeninám Fr.Palackého, Nesign., bronz.plech 25x32 mm s jehlicí a stužkou

Svaz požární ochrany - medaile Za věrnost - za 50 let let služby, zlacený jednostranný bronz 33 mm, závěsné ramínko s pěti proužky

Svaz požární ochrany - medaile Za věrnost - za 40 let let služby, zlacený jednostranný bronz 33 mm, závěsné ramínko se čtyřmi proužky

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

Svaz požární ochrany - medaile Za věrnost - za 30 let let služby, stříbř. jednostranný bronz 33 mm, závěsné ramínko s třemi proužky

Svaz požární ochrany - medaile Za věrnost - za 20 let let služby, jednostranný bronz 33 mm, závěsné ramínko se dvěma proužky

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 20,-

Svaz požární ochrany - odznak Vzorný požárník - čísl. (30775), Nesign., bronzový plech 41x53 mm se šroubem

ČSM - Čestný odznak, Nesign., částečně zlacený a barvený bronz 35x41 mm se zavíracím špendlíkem, Krubl.tab.29 (text str.57)

ROH - TSO Bratislava - odznak Za zásluhy, Nesign., smaltovaný, zlacený a postříbřený bronz 43 mm se zavíracím špendlíkem