JUDr.František Weyr - profesor Masarykovy univ. 1934 - hlava zleva, opis / dvě múzy, sova, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

František Mareš - Brno - na 50 let škol Vesny 1936 - poprsí zleva, opis / pět stojících žen s květinami, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, lakovaný

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Hubert Lamplota - Brněnský klub k šedesátinám 1937 - poprsí zleva, opis / vrch s hradem, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Prof.Dr. Jaroslav Kalláb - Brno 1939 - poprsí zleva, opis / tančící děti, dětský domov, stromy, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Ukřižování Krista, písmo / zmrtvýchvstání, opis a nápis, b.l. Nesign., 33mm, 9.922g, patina, téměř

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

AR utrakvistická medaile 1619 - personifikace Víry a Práva, písmo / 10-řádkový nápis, Sign., 33mm, 11.304g, stopa po oušku, hlazen v ploše, dr.hr., pat.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1600,-

AR mírová medaile 1626 - personifikace Víry a Práva, písmo / Fortuna nad trofejemi, písmo, Sign., 33mm, 11.459g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Francesco IV. vévoda z Modeny 1814 - poprsí zleva, opis / personifikace Modeny a anděl, město pod duhou, písmo, Sign., měď 41mm, 36.980g, nep.hr., krásná pat.

Vyvolávací cena: 4800,- CZK - Vydraženo: 4800,-

Friedrich Kenner, ředitel vídeň. Münzkabinetu - na 65.narozeniny 1899 - poprsí zprava, 6-řádkový nápis, Sign., patinovaný jednostr. bronz 35x63 mm, Haus.7513

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Padesát let železnice přes Semmering 1904 - dívka věnčící hlavu "ducha hor", krajina s tunely / nápis, panoráma Vídně, Sign., bronz 54x54 mm, Haus.1887

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Peter Habig - majitel továrny na klobouky ve Vídni 1839/1909 - poprsí zprava, nápisy, Sign., patinovaný jednostranný bronz 60x74 mm, Haus.7413, patina, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Franc Steindachner, císař.komorník - na 80.narozeniny 1914 - poprsí zprava, nápis / 9-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 58x70 mm, Haus.7889, skvrnky, téměř

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Hermine Marschall - plaketa k 90.narozeninám 1936 - portrét zleva, nápis / 12-řádkový nápis, vlaštovky, továrna v krajině, Sign., patinovaný bronz 72x78 mm

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

AR záslužná medaile hl.města Prahy b.l. - Čechie a lev kráčející doleva, opis / znak Prahy, opis, Sign., Punc., Ag800, 60mm, 89.046g, ŠFP.7a, vl.rysky

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 6500,-

Rudolf Hlawatsch - portrét čelně b.l., nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 43x54 mm R!

Rakouský zpěvácký spolek b.l. - dolnorakouský znak v kartuši, opis / zářící hvězda, 8-řádkový nápis a opis, Sign., postříbřený bronz 46mm, 42.599g, pat.

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

Největší osobnosti českého národa b.l. - Karel IV. - poprsí zprava, most / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 34mm, 15.949g, kapsle

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Největší osobnosti českého národa - Karel IV. b.l. - poprsí zprava, most / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 34mm, 15.032g, kapsle

Největší osobnosti českého národa - T.G.Masaryk b.l. - poprsí zprava, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, (29.1g), kapsle

Největší osobnosti českého národa - Božena Němcová b.l. - portrét, věnec, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, (29.1g), kapsle

Kryštof Kolumbus - 555.výročí narození a 500.výročí úmrtí - poprsí nad mapou, písmo / lodě, ryby, opis, Sign., Ag999, 50mm, 42.0g, kapsle, etue, text, patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Rudolf II. - 25 let Asociace starožitníků 1991/2016 - portrét mírně zprava, opis / antický chrám, 7-řádkový nápis a opis, Sign., patinovaná měď 50mm, 37.622g

Zdeně Fiala, numismatik - na 65.narozeniny 1952/2017 - portrét mírně zleva, opis / Malý Bor u Horažďovic, znak Velharticů, opis, Sign., pat.měď 40mm, 40ks RR!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 700,-

Vrané na Vltavou - 50 let papírny 1837/1887 - pohled na továrnu v krajině/ 11-řádkový německo-český nápis, Sign., cín 33 mm s původ. raženým ouškem a stužkou R!

Protržený Karlův most, opisy a nápis, 4.IX.1890 / obnovený Karlův most a letopočet 1892, Sign., postř. měď 41 mm, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Protržený Karlův most, opisy a nápis, 4.IX.1890 / obnovený Karlův most, panoráma Prahy a letopočet 1892, Sign., cín 41 mm, nep.hr., nep.rysky, téměř

Pamětní medailka na burskou válku 1899/1900 - burský osadník vyhání anglického vojáka, opis / znak Jižní Afriky, Sign., Ag 25mm, 7.193g s původ.ouškem, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Poprsí Karla IV. čelně, opis / Karlštejn, vročení (1348) b.l., Sign., patinovaný bronz 52 mm

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 320,-

Gabriel Zlámal, předseda rolnické záložny v Olomouci 1935 - poprsí zprava, opis / oráč, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, skvr.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Houslista 1909, Sign., plaketa vydaná Vídeňskou spol. přátel drobné plastiky, číslo 48, patinovaný jednostranný bronz 75x70 mm

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Generál Johann von Appel - velitel Sarajeva 1900 - poprsí mírně zprava ve věnci, německý opis / 13-řádk. nápis a dvojitý opis na stuze, Sign., měď 50 mm, pat.

Karlovy Vary - Johann Wolfgang Goethe 1992 - hlava zleva, opis / budovy, znak města, nápis, Sign., patin. Ag900, 50mm, 67.780g, pouze 20ks, etue RR!

Vyvolávací cena: 1300,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Znojmo - odhalení pomníku generála Kopala 16.X.1853 - poprsí zpředu, dubový věnec, písmo / pomník, znak, písmo, Sign., měď 64 mm, hrany, dr.škr., rys., patina

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

Josef C. Adam, císařský rada - na 50.narozeniny 1904 - poprsí zprava, personif. Spravedlnosti, nápis, Sign., patinované Ag900, 23x33 mm, 11.074g, Haus.7146

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Rudolf Appel - Wien 1906 - poprsí zleva, nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 36x55 mm, téměř

Carl Andorfer (1852-1912), průmyslník a numismatik - jednostranná plaketa 1906 - poprsí zleva nápis, Sign., patinovaný bronz 32x57 mm, v reversu "BSW"

Moritz Faber 1837 / (1907) - poprsí zprava, nápis / ratolest a 3-řádkový nápis, Sign., bronz 60 mm, rys.

50.výročí založení tech. vysoké školy v Terstu 1907 - přístavní dělník, v pozadí křižník Av.Ferdinand Max. / trojstěžník, nápis, Sign., bronz 60 mm, hr., rysky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

50.výročí založení tech. vysoké školy v Terstu 1907 - přístavní dělník, v pozadí křižník Av.Ferdinand Max. / trojstěžník, nápis, Sign., bronz 60 mm, skvrnka R!

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-

Dr.A.Peez - rak.národohospodář - 80.narozeniny 1909 - poprsí zprava, německý opis / vavřín.ratolest, nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, Haus.7283

Alexander von Nava - ředitel Spořitelny ve Vídni 1910 - poprsí zprava, nápis / 8-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 70x90 mm, Haus.7888, patina, etue

Julius Blum - president banky Creditanstalt 19.7.1913 - poprsí zprava, 6-řádkový nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 48x70 mm, Haus.7228, pěkná patina

Paul rytíř von Schoeller (1853 - 1916) - poprsí zleva a faksimile podpisu, Sign., patinov. bronz 54x75 mm

50 let založení lázní Meran 1886 - žena se znaky Tyrol a Merana, opis a vročení / muž s praporem a věnec z vinné révy, Sign., měď 35 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Odhalení Schillerova pomníku ve Vídni 1876 - pomník a opis / múza s lyrou, opis, Sign., měď 55 mm, 65.273g, krásná patina

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: --.-

Wilhelm a Jakob Grimmové b.l. (1935) - dvojportrét čelně, opis / 7-řádkový nápis, Sign., výroba "M.A.B. Leipa", patinovaný bronz 60 mm, dr.hr., lakov., téměř

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Rakouská spolková armáda - Vítězi jezdecké soutěže 1929 - nahý jezdec s přilbou a věncem, opis / 4-řádk. nápis, Sign., patinovaný bronz 80 mm, téměř

Martin von Cassian - ředitel dunajské plavby 1877 - poprsí zprava, opis / čtyři alegorické postavy, opis a nápis, Sign., měď 63 mm, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

Kajetán Felder - konsul města Vídně 1877 - poprsí zprava, opis / tři alegorické postavy, socha, nápis, Sign., měď 65 mm, krásná patina R!

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Terst - R-U průmyslová a hospodářská výstava 1882 - alegorie, opis a nápis / korunovaný znak, věnec, Sign., bronz 60mm, 77.937g, hr., rysky, stopy postř.