Mnichovský diktát 30.9.1938 a 20 let ČSR 28.10.1938 - mapa republiky s pahýlem lípy, ruce uchvatitelů, opis / stoj. Republika, symboly, opis, Sign., bronz 65 mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 200,-

Praha - 5.květen 1945 - pěst rozbíjí hákový kříž, opis / alogorie znovuzrození Republiky, Sign., patinovaný bronz 65 mm, téměř

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Prof.Zdeněk Nejedlý - ČAVU k 70.narozeninám 1948 - poprsí zleva, opis / ležící můza s lyrou, symboly moudrosti, nápis, Sign., patin.bronz 70 mm, lakovaný

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: --.-

Josef Beisser - pracovní inspektor ve Vídni 1923/1963 - poprsí zprava, opis / 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, 26.676g

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

ČOS b.l. - Členu vítězného družstva v závodě o štít Lutzovův - tři sportovci, opis / tři sedící sokoli, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, skvrnky, téměř

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Sv. Cyril a Metoděj, patroni Evropy / sv. Benedikt, patron Evropy - postavy nad mapou, latinské opisy, Nesign., patinovaný bronz 70 mm, téměř

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Ústeckoorlická numismatická společnost - PF 1997 - orlice drží tabulku s nápisem / monogram, dvě mince, nápis, Sign., odlitek ze slitiny olova a cínu 35 mm

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 90,-

Znojmo - 500 let radniční věže 1948 - věž, znak, lat. nápis / detaily kamenické práce, 4-řádkový lat.nápis, vinná réva, patinovaný bronz 70 mm, nevhodně lakováno

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Prokop Diviš - 250.výročí narození 26.3.1948 - poprsí zprava, opis / hromosvod, datum, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, lakovaný, téměř

Znojmo - obnovení kaple svaté Kateřiny 1949 - dvě postavy nad rotundou, opis/ povolání knížete Přemysla na trůn, latin.nápis, Sign., patin.bronz 36 mm, etue

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

ČSPDP - 100 let Národního divadla 1983 (1981) - Thalie s rukou nad budovou ND, maska, lyra, opis / triga s múzou, opis, Sign., patinovaný bronz 38 mm

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

Joachim Barrande, paleontolog 1978 - poprsí zprava, opis / negativní "otisk" trilobita, 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Karlova universita - Fakulta dětského lékařství 1981 - universitní pečeť, opis / sedící dítě zleva, znak fakulty, nápis, Sign., postř. bronz 65 mm, pův.etue

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Karlova universita - Fakulta dětského lékařství 1981 - universitní pečeť, opis / sedící dítě zleva, znak fakulty, nápis, Sign., patin. bronz 65 mm, pův.etue

Jiří Trnka - nakladatelství Albatros 1982 - poprsí zleva, opis / Karkulka, vlk v posteli, nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, téměř

Karel Hynek Mácha (1810 - 1836) 1982 - poprsí zleva, opis / poutník v krajině pod Bezdězem, Sign., postříbřený bronz 40 mm, nep.hr.

J.K.Tyl - 150 let časopisu Květy 1834/1984 - poprsí zleva, nápis / Pegas, znaky, emblém časopisu, květiny a opis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, patina

Akademik František Běhounek - lázně Jáchymov 1984 - poprsí zleva, opis/ znak města, pramen, stromy, atom, lázeňské budovy, opis, Sign., postříbřený bronz 40 mm

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

V.Priessnitz - lázně Karlova Studánka 1785/1985 - poprsí zleva, opis / lidé u pramenů v lese, emblém, nápis a opis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, patina

Josef Lada - nakladatelství Albatros 1987 - poprsí zleva, opis / kocour Mikeš, nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 40 mm, téměř

Svaz Čsl.důstojnictva 1920/1930 - M.R.Štefánik mírně zleva, opis / Štefánikův dům, opis, vročení, Sign., bronz 60 mm, hr., 2x úhoz, rysky, patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 190,-

Karel Poláček (1892 - 1944) 1986 - hlava zprava, fotbalová síť, písmena na míčích / fotbalisté, pohár, písmena na míčích, Sign., patinov.bronz 60 mm, etue

N.P.Baťa - 3.uhelná brigáda 1947 - horník s kahanem a krumpáčem, opis, Sign.JKA, patin. měď 60 mm, lakov.

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

N.P.Baťa - 4.uhelná brigáda 1948 - kahan, krumpáč, sekera, důl, opis, Sign.JKA, lakov. patin. měď 60 mm

Březohorský rudní revír - Rudné doly Příbram 1978 - alegorie, latinský nápis, opis / vstupy dolů, značky prvků, kladívka, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 170,-

Praha - vinárna U zlaté konvice b.l. - konvice, sklepní klenby, opis / znaky pražských čtvrtí, opis, Sign., postříbřený bronz 25mm, k.271, patina, téměř

Praha - pivnice U Fleků b.l. - hodiny z průčelí domu, opis / znaky pražských čtvrtí, opis, Sign., postříbř. bronz 20mm, 5.358g, patina, téměř

Praga - plaketa světové filatelist. výstavy 1968 - okřídlené poštovní známky, český a fracouzský nápis, Sign., patinovaný bronz 53x51 mm, k.25

Replika tolaru Rudolfa II. z roku 1604, Sign., značka "R.1973.ZK", postř.bronz 38mm, 21.845g, poškozená původní etue

Bedřich Smetana - Artia - V hudbě život Čechů (1974) -poprsí zprava, noty, opis/ emblém, krajina, květiny, opis, Sign., postř.bronz 38 mm, k.144, původní etue

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 220,-

Antonín Dvořák - Artia - V hudbě život Čechů (1974) - poprsí zprava, noty, opis / emblém, krajina, květiny, opis, Sign., postř.bronz 38mm, k.145, poškoz. etue

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 130,-

Praha - Záslužná medaile Národního výboru 1976 - městský znak, nápis / pražské stavby, květiny, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, k.124

Praga 1978 - plaketa Svět.výstavy poštovních známek - emblém výstavy, nápisy, Sign., Punc., patinovanýé bronz 60x42 mm, 71.760g, udělení "J.FEIGL", etue

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

Marie Pujmanová - medaile PNP b.l. (1982) - portrét mírně zleva, postavy, nápis / lev s knihou, pohled na Prahu, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, k.210

Jan Neruda - PNP ke 150.výročí narození 1984 - hlava zleva, nápis / Pegas nad Malou stranou, nápisy, Sign., patinovaný bronz 80 mm

Brno 2000 - Celostátní výstava poštovních známek - replika staré filatel. medaile, znak, nápis/ medaile, známky, město, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Brno 1974 - celostátní výstava poštovních známek - styliz.holubice, kruhy z dopisů, nápis a opis/ hvězda a lipové lístky, Sign., zlacený bronz 50 mm

Mistr Jan Rokycana 1397/1947 - poprsí zleva, opis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 60 mm

Jan Želivský - AR pamětní medaile (2004) - kazatel před Novoměstskou radnicí, opis / prapor, monstrance, okovaný cep a nápis, Ag925, 40mm, 20.166g, kapsle

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - poprsí zleva, letopočty, opis / žezlo, královské jablko, sedmiřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - poprsí zleva, letopočty, opis / žezlo, královské jablko, sedmiřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 42 mm

Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, dvojitý opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, dvojitý opis, Sign., patinovaný bronz 42 mm

Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Haim.str.230

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 140,-

Josef Jungmann - 100.výročí narození b.l. (1873) - poprsí částečně zleva, opis / pětiřádkový nápis v lipovém věnci, Sign., cín 41 mm, hr., dr.rysky

50 let Jednoty uměleckých výtvarníků 1898/1948 - socha na podstavci, za oknem moderní budovy / velká písmena JUV, opis, Sign., patinovaný bronz 55 mm

Ministerstvo veř. zdravotnictví a tělesné výchovy - Vítězství b.l. - velký státní znak, opis / Niké věnčí atleta, nápis, Sign., patinovaný bronz 45 mm

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

Celostátní výstava psů v Praze 1948 - Bohemie s dvěma psy a lipovou ratolestí / věnec s medailonky psů různých plemen, opis, Sign., postř.bronz 45 mm, etue

Největší osobnosti českého národa - Karel IV. b.l. - poprsí zprava, most / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 34mm, 16.144g, kapsle

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 420,-

Bruncvík se lvem, bez nápisu, b.l., Sign., patinovaný jednostranný bronz 50x63 mm, lakovaný