Meče armády hrot - postř. pamětní medaile na 50 let výsadkového vojska (neoficiální), podob. jako VRV.21, původní stuha

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Miniatura řádu Leopolda II. - typ 1908 - rytíř, jako BB.229, VM.157a, platina, brilianty, smalt, 3.505g

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: --.-

Honosný čepicový odznak, Nesign., zlacený a postříbř. bronz 80x84 mm se dvěma upínacími šrouby

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Řád Finského lva - typ 1942 - záslužný kříž, BB.220, zlacené a smaltované stříbro, puncov., původní stuha

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 6500,-

Pamětní (Svatohelenská) medaile na 50 let úmrtí císaře 1821 - 1871, BB.249, bez stuhy

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

AE pamětní medaile na obranu Sevastopolu 1855, Nesign., bronz 23 mm s původním ouškem, bez stuhy

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád čestné legie - typ 1962 - rytíř, VFR.I.K.5, BB.597, poškozený smalt, původní stuha

Vyvolávací cena: 1300,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Řád Akademických palem - důstojník akademie - IV.typ (po roce 1955), BB.618, původní stuha

Medaile za vojenské zásluhy - typ 1870, VFR.2e, BB.223a, původní stuha, poškozená původní etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 600,-

Koloniální universální pam. medaile, VFR.6, BB.337h, puncov. Ag, původní stuha se štítkem "ALGÉRIE"

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Syrsko-cilická pam. medaile 1922, VFR.20, BB.415ab, původní stuha, pásky "LEVANT" a "LEVANT 1925-1926"

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Zámořská pamětní medaile (1962), VFR.51, původní stuha se štítkem "TCHAD", podložka pro sponu 2ks

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

Řád Za zásluhy o národ - III.třída - číslov. (20766), BB.30, Werl.1357 (str.452), Ag nepunc., částečně zlacené, na matici signováno "IKOM Zagreb"

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Odznak veteránů královské jezdecké legie b.l., Nesign., postříbřený bronz 25x30 mm s jehlicí, honosná stuha s nápisem

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Vojenský zásl. kříž (1866) - typ 1913 - III.třída s korunou, BB.212, Nimmergut.433, bez stuhy

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Řád Brabantské hvězdy - typ 1914 - kříž II.třídy, BB.200, Nimmergut.854, Nesign., zlacené smaltované stříbro 54x54 mm se sponou RR!

Vyvolávací cena: 22000,- CZK - Vydraženo: --.-

Železný kříž - typ 1870 - I.třída, Nesign., BB.44, nemagnetický, ulomený úchyt spony, 27.262g R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Železný kříž - typ 1870 - II.třída, Nesign., BB.45, magnetický, opravený závěs, původ.stuha, 15.940g R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Železný kříž - typ 1870 - II.třída - miniatura, závěs ze tří dubových listů s číslem "25", původní dámská stuha, 2.379g R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Služební kříž - typ 1913 - za XV let služby, BB.73, Nimmergut.1974, bez stuhy

Záslužný kříž za válečnou pomoc 1916, BB.165, Nimmergut.1966, Sign.F, bez stuhy

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Záslužný kříž za válečnou pomoc 1916, BB.165, Nimmergut.1966, Nesign., původní stuha

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Služ. medaile - typ 1913 - za XII let služby, BB.74, Nimmergut.1975, bronz 30 mm, bez stuhy

Služ. medaile - typ 1913 - za IX let služby, BB.75, Nimmergut.1976, postříbřený bronz, bez stuhy

Fe pamětní medaile na válku proti Francii 1870/1871, BB.118, Nimmergut.1941/2, mírně kor., bez stuhy

Červený kříž - Záslužná medaile - III.třída, BB.139, Nimmergut.1872, železo, dr.skvrmy, původní dámská motýlová stuha

Červený kříž - Záslužná medaile - III.třída, BB.139, Nimmergut.1872, bronz, původní dámská stuha

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 750,-

Závěsný pamětní odznak spolku vetránů za 25 let služby, částečně smaltovaný, dvě stužky s nákončími

Domácí Řád saské Ernestinské linie - rytířský stupeň, II.typ (1864 - 1935), Nimmergut.2476 (115), smaltov. zlato, 24.274g, mírně poškozený smalt, bez stuhy

Vyvolávací cena: 30000,- CZK - Vydraženo: --.-

Železný kříž 1914 - I.třída - vypouklý typ se šroubem - BB.53, Nimmergut.1908, heraldická značka, puncováno kříž 800, podložka 500, matice DRGM 800, 23.143g RR!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Železný kříž 1914 - II.třída - Sign."SW" (Sy.Wagner - Berlin), BB.54, Nimmergut.3824, bez stuhy

Vilém I. - pamětní medaile na 100 let narození 1897, BB.136, Nimmergut.1965/1, opravený závěs, původ.stuha

Vilém I. - miniatura medaile na 100 let naroz. 1897, 16mm, jako BB.136, jako Nimmergut.1965/1, na dámské stuze s upínáním do knoflíkové dírky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Říšský válečný spolek Kyfhäuser - pamětní medaile 1914 - 1918, ND.2.02.34, skvrny, původní stuha s meči

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

Fehrmann b.l. - Neoficiální pamětní kříž veteránského spolku, Sign., postříbřený lakovaný plech 41x41 mm s kovovým závěsem a stužkou v císařských barvách

Heide (Schleswig-Holstein) 1881 - Neoficiální pamětní kříž veteránského spolku, 37x37 mm, Sign., kovový závěs s vyobrazením Železného kříže

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

Curslack 1886 - Neoficiální pamětní kříž veteránského spolku, 31x31 mm, Nesign., kovový závěs s vyobrazením Železného kříže

Neoficiální pamětní medaile 1895 na válku 1870-1871 z bronzu dobytých děl 33 mm, Nesign., závěs s odznakem veteránského spolku podlož. stužkou v císař. barvách

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 750,-

Neuland 1897 - Neoficiální pamětní kříž veteránského spolku, 35x35 mm, Nesign., stuha v císařských barvách

Metz 1870/1910 - Neoficiální pamětní kříž z bronzu dobytých děl 35x35 mm, Nesign., motýlová stuha

Pamětní kříž pro bojovníky 1914-1918, Sign.PSL, magnetický, ND.7.01.01.1, Nimmergut.3803, dekret na jméno "Philipp Weibl, Frankfurt a.M., 1935"

Pamětní odznak příslušníků býv.koloniálních jednotek, BB.37, ND.3.01.11, Nim.189 (3307), patent č."33992", postříbřený bronz 34x40 mm se sponou, 24.808g R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Řád německého orla - stříbrná medaile bez mečů - Nesign., Nimmergut.3485 (243), ND.6.01.09.a, BB.526, nepuncované stříbro s původní stuhou, 21.276g R!

Řád německého orla - bronzová medaile bez mečů - Nesign., Nimmergut.3489, ND.6.01.10.a, BB.527, patin. bronz s oprav. závěsem a původní stuhou, 17.467g R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Španělský kříž 1939 - II.třída - Nesign., BB.41, Nimmergut.3806, ND.7.02.05.3, postř.bronz 24.996g RR!

Vyvolávací cena: 26000,- CZK - Vydraženo: --.-

Španělský kříž 1939 - III.třída - Nesign., BB.42, Nimmergut.3808 (569), ND.7.02.05.3, 31.976g R!

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: --.-

Železný kříž 1939 - II.třída - Nesign., BB.72, Nimmergut.3824 (590), D-N.7.03.11.c, původní stuha

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Válečný záslužný kříž s meči - II.třída - Nesign., BB.82, Nimmergut.3825 (602), ND.7.04.08.1, přiložen ulomený závěsný kruh a původní stuha

Válečný záslužný kříž s meči - II.třída - Nesign., BB.82, Nimmergut.3825 (602), ND.7.04.08.1, bez stuhy

Kříž mateřství - II.typ - I.třída, Nimmergut.3513 (269), BB.495, původní stuha, původní etue

Vyvolávací cena: 1300,- CZK - Vydraženo: 2200,-