Ocelové razidlo se znakem rodu Seilern-Aspang, bez opisu, 18/41 mm, 372g RR!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

HALBE TAGES ARBEIT - rakouská známka za půl dne práce ve státní tabákové továrně v Sedlci u Kutné Hory, bronz 26mm, 5.470g, dr.vady mat., dr.hr., pat.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

Anonymní - závody ve střelbě z revolveru - 2.cena - dívka s revolverem, praporem terčem a vavřínovým stromem / vavřín a nápis, postř.bronz 35 mm s ouškem

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Baden 1883 - III. dolnorakouské spolkové střelby, sedící Austria se znakem a terčem / znak ve věnci, opis, Sign. Leisek, zlac.bronz 34 mm s původ. ouškem

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Baden 1911 - XII. dolnorakouské spolkové střelby, protektorský pár zprava, opis / dva střelci, opis, Sign.Müllner, Punc., patinov. Ag 42mm, 33.731g, rysky

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5500,-

Bavorsko b.l. - medaile nejlepšímu střelci - poprsí prince regenta Luitpolda, opis / 3-řádkový nápis ve věnci, Nesign., Nepunc., Ag 43mm, 40.136g, pův.ouško

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Beneschau (Benešov) 1908 - císařské julejní střelby - hlava zprava, koruna, vavříny a písmo / terč, pušky, věnec a písmo, Sign.Šmakal, bronz 39 mm, nep.hr. R!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

Berg Isel 1898 - AE medaile na císařské jubil.střelby - poprsí zprava, opis / znak, trubka a 4-řádk.nápis, Sign.Christlbauer, 44mm, 33.919g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Bozen (Bolzano) 1888 - jubilejní císařské střelby - portrét Fr.Josefa zprava,opis / terč, znaky, prapory, pušky a opis, Sign., Punc., Ag 42mm, 24.409g, patina

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

Bozen (Bolzano) 1910 - jubilejní císařské střelby, císař zleva, opisy / arcivév. Eugen, písmo, Nesign., Punc., Ag 45mm, 40.203g, nep.hr., vlas.rysky R!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Bozen (Bolzano) 1911 - spolk.střelby - dvojportrét, znaky, opis / pohled na město, terč, pušky, písmo, Sign.Placht, Ag 45mm, 39.428g, nep.hr., dr.škr., rys.

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

Brémy 1907 - klubové soutěžní střelby - městský znak, opis/ 6-řádk.nápis v dubovém věnci, Nesign., Nepunc., Ag 41mm, 27.093g, pův.letov.ouško, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

Brémy 1910 - klubové soutěžní střelby - městský znak, opis / 5-řádkový nápis (dva řádky ryté) ve věnci, Nesign., Nepunc., Ag 40mm, 26.953g, původ.letov.ouško

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

Dresden (Drážďany) 1900 - 13.německé spolkové střelby - Germanie zleva, opis / střelec s puškou, město, vročení, opis, Sign.Kramer, 38mm, 27.288g, oprav.hr.

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: --.-

Eichgraben 1933 - střelby a svěcení praporu, Nesign., postř. bronzový plech 32x40 mm se zavír. špendlíkem

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 260,-

Frankfurt nad Mohanem 1912 - Pruský princ Heinrich zprava, nápis/ pohled na město, nápis, orlice a terč, Sign.Korschan, patin.Ag, 31x42 mm, 26.225g, dr.hr.

Vyvolávací cena: 1700,- CZK - Vydraženo: --.-

Frankfurt nad Mohanem 1912 - pruský princ Heinrich zprava, opis / pohled na město, nápis, orlice a terč, Ag 40 mm s původním ouškem a závěsným kruhem, 26.699g

Gau X.Meisterschaft 1934 - stříbrný částečně zlacený, část. smalt. odznak 40x40 mm se zavíracím špendlíkem, Nesign., Punc. Ag900, 15.419g, pěkná patina

Gau X.Meisterschaft 1934 - postříbrný, část. zlacený odznak 38/46 mm se zavíracím špendlíkem, Nesign., pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Hannover 1872 - německé spolkové střelby - sedící Germania, opis / městský znak, opis, Sign.Brehmer, Nepunc., Ag 33mm, 16.833g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: --.-

Jaegerndorf (Krnov) 1913 - V.slezské zemské střelby, - Johann kníže Liechtenstein zleva, opis / střelnice, znak a nápis, Sign.Schaefer, patin. Ag 35mm, 17.403g

Vyvolávací cena: 22000,- CZK - Vydraženo: --.-

Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag 28x38 mm, 19.416g, etue, téměř

Linec 1906 - Dvojportrét Marie Valérie a Fr.Salvatora zprava, opis / střelec s praporem a puškou, opis, Sign.Lauer, Punc., patin.Ag, 35mm, 19.658g, pův.etue

Mainz (Mohuč) 1894 - XI.německé spolkové střelby - žena s puškou, opis a vročení/ pohled na město, znak, terč, opis, Nepunc., Ag 42mm, 37.582g, hr.,škr.,rysky

Vyvolávací cena: 4800,- CZK - Vydraženo: --.-

Mnichov 1906 - XV.německé spolkové střelby - korunov. orlice zleva, nápis / šašek nese terč, nápis, Zn."D", Nepunc., Ag 38mm, 29.944g, nep.hr., nep.rysky, téměř

München 1888 - VIII.bavorské spolkové střelby - poprsí protektora, opis / putti na terči, opis, Ag 36x36 mm, 27.906g, letov.ouško, hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Moravská Ostrava 1896 - VI.moravské zemské střelby, poprsí císaře zprava, opis/ střelec s puškou a terčem a písmo, Sign., Punc., Ag 35mm, 23.465g, dr.hr., rys.

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Moravská Ostrava 1906 - X.moravské zemské střelby - av.Rainer zprava, nápis / moravská orlice, 6-řádkový nápis, Sign.Schaefer, Punc., pat.Ag800, 30mm, 18.166g

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

Neukirchen 1911 - šestiúhelníková plaketa se závěsem, Nesign., patrně stříbrný plech 40x45 mm v reversu vyplněný cínem, zelenobílá stuha R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Neustadt-Eisleben 1910 - terč, pušky, prapory, opis / dubový věnec a rytý nápis, Nesign., Ag990, 36mm, 15.145g, původní přiletov. ouško, dr.hr., rysky, pat.

Nové Město pod Smrkem 1892 - 300 let spolku, poprsí císaře zprava, německý opis/ znak se štítonoši, opis, Sign.Christlbauer, Ag 37mm, 16.986g, patina R!

Nový Jičín 1891 - IV. moravské zemské střelby - moravská orlice / znak města v kartuši, německý opis, Sign.Christlbauer, Ag 37mm, 18.395g, patina, téměř

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7500,-

Oberhollabrunn 1886 - IV.dolnorakouské střelby - terč, pušky a prapory ve vavřínovém věnci / 7-řádkový nápis, Nesign., zlacený bronz 33 mm s raženým ouškem

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Pfingsten-Neulengbach 1926 - juniorské střelby, Nesign., mosazný plech 28x35 mm se zavír. špendlíkem

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

Prusko (1861-1871) - hlava krále Viléma I., opis / 3-řádkový nápis ve věnci (nejlepšímu střelci), Nesign., Nepunc., Ag 35 mm s pův.ouškem, 22.247g

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Purkersdorf 1934 - střelecká slavnost, Nesign., část. zlacený bronzový plech 35x33 mm se zavír. špendlíkem

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 180,-

Slaný 1894 - slavnost svěcení praporu 24.6. - český lev, český opis a vročení / městský znak, český opis, Nesign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, dr.úhoz

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Švédsko (uděleno 1886) - Oscar II. zprava, opis / udělení v dubovém věnci a opis, Sign.Lea Ahlborn, bronz 34mm, 18.888g, krásná patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Švédsko (uděleno 1896) - Oscar I. zprava, opis / udělení v dubovém věnci a opis, Sign.LPL, bronz 34mm, 17.836g, krásná patina

Švédsko (uděleno 1902) - Oscar I. zprava, opis / udělení v dubovém věnci a opis, Sign.LPL, bronz 34mm, 18.149g, krásná patina

Teplice 1907 - III.zemské střelby - arciv. František Ferdinand čelně, opis / střelec s praporem a puškou, nápis, Nesign., patinované Ag800, 38mm, 25.244g

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 8500,-

Tropau (Opava) 1902 - I.slezské zemské střelby - Silesia se štítem, střelnice, nápis / nápis a dubové ratolesti, Nesign., Punc., pat. Ag 26x35 mm, 17.692g

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 36000,-

Vídeň b.l. - sedící Vindobona zleva, bez opisu / císařský znak, terč, prapory, věnec a opis, Nesign., Nepunc., Ag 30 mm s původním raženým ouškem a stužkou

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Vídeň 1908 - císařské jubilejní střelby - davy zdraví císaře, opis/ Vindobona předává věnec a pohár, nápis, Sign.Schaefer, Punc., Ag 38mm, 26.979g, patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

St.Andreas-Wördern 1904 - slavnost svěcení praporu 7.8., Sign.Zimbler, mosaz 31 s původ. raženým ouškem, skvrnky, patina, téměř

Tuřany 1897 - 25 let trvání spolku 26.9., Nesign., zlacená mosaz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.nedor., nep.rysky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

ČSR 1920 - Lessingova lóže u tří kruhů - portrét velmistra zleva, opis / znak lóže, dva opisy, Sign.A. Riegele, patinov. bronz 50 mm, 47.617g, původní etue

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 7500,-

Londýn 1941 -lóže Jana Amose Komenského ve vyhnanství - hlava mírně zprava, dvojitý opis / katedrála sv. Pavla, písmo, Nesign., litý bronz 72 mm s pův.závěsem

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 4800,-

Moravská Ostrava 1934 - lóže Zářící střední cesty - genius s kahanem letící nad krajinou, opis/ zednářské symboly, Sign., patinovaný bronz 50 mm, nepův. ouško

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Praha 1932 - lóže 28.října - Jan Ventura - zakladatel a první mistr, Nesign., litý bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1500,-