Křestní medaile b.l.(cca 19.stol.) - narození Krista, pastýři, tři králové / sv.Jan křtí Krista v Jordánu, 41mm, 12.513g, zalet.dírka, zvlněná, rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 25000,- CZK - Vydraženo: 25000,-

Norimberg - křestní medaile b.l. (18.-19. století) - scéna křtu, Duch svatý, opis / 8-řádkový nápis, dvě rozetky, Nesign., Nepunc., Au 21mm, 3.475g, vl.škr.

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

Drachma, silně stylizovaná hlava / kříž, podobná jako SG.83, podobná jako La Tour.3331-3371, 2.903g, 16/13 mm, nepravidelný tvar, nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Bilonový statér, stylizovaná vousatá hlava zprava / stylizovaný kůň zprava, kříž, La Tour.6684, podobný jako SG.110, 6.704g, nedor., skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 3200,- CZK - Vydraženo: --.-

AR leh.tetradrachma - Sattelkopfpferd, velmi styliz. hlava / kůň zleva, jezdec nahrazen třemi tečkami, Göbl.26/300-14, Lanz.650, SG.neuvádí, 7.108g, patina

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-

AE 20mm, Hlava Poseidona zleva / trojzubec a nápis, SG.1223, pěkná patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

AE 17mm, Hlava Dionysa zprava / Dionysos s hroznem vína, nápisy a monogramy, podobný jako SG.1638, 4.215g, mírně exc., pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Drachma, Kotva, rak a písmeno "A" / hlava Gorgony, podobná jako SG.1655, podobná jako BMC.IX.6/153-156, 3.270g, nepravidelný tvar střížku, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

AR Drachma, Kotva, písmeno "A" a rak / hlava Gorgony, podobná jako SG.1655, podobná jako BMC.IX.6/157-163, 3.266g, exc., nepravidelný tvar střížku, pěkná patina

AR Hemidrachma, Hlava nymfy Histiaie zprava/ Histiaia sedící na přídi lodi, nápis, monogram, podobná jako SG.2496, 2.275g, nepravidelný okraj, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1700,-

AR Tetradrachma, Hlava Atény doprava / sova doprava, olivová snítka, nápis, SG.2526, 16.844g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 18000,-

AR Statér, dva zápasníci / muž s prakem zprava, triskeles, nápis, podobný jako SG.5390, 10.900g, mírně exc., pěkná patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 13000,-

AE 19 mm, Ptolemaios VI. hako Hermes zprava / stojící Marathos, nápisy, podobný jako SG.6038, 6.443g, pat.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

AE 16 mm, Hlava Tanit doleva / doprava stojící kůň, v pozadí palma, podobný jako SG.6444, 3.022g, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 950,-

AE 16/15 mm, Hlava Tanit zleva / kůň ve skoku zprava, podobný jako SG.6444, 5.261g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

AE 25/23 mm, Hlava zleva / kůň zleva, bez opisů, podobný jako SG.6597, 10.073g, nedor., patina

AE 18mm, Hlava Apolóna zprava / jezdec zprava, nápis a monogram, podobný jako SG.6698, 6.952g, exc., pat.

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 850,-

AE 27 mm, hlava Dia zprava / orel sedící na blesku zleva, monogram, opis, SG.7763, Noe.35, 16.195g, skvrny, patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

AE 19mm, Zeus Amon doprava / orel sedící na blesku čelně s hlavou doleva, monogr., podobný jako SG.7788, podobný jako Noe.74, 6.085g, skvrna, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Suberát.tetradrachma, portrét zprava / orel sedící na blesku zleva, opis, monogramy, minc. Sidon, podobná SG.7810, podobná Noe.133, 12.793g, skvrny, patina R!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

AE 38 mm, Zeus Amon zprava / orel sedící na blesku s rohem hojnosti pod levým křídlem, znač."*", opis, podobný SG.7815, podobný Noe.120, 44.627g, patina

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: --.-

AE 40 mm, Zeus Amon zprava / orel sed. na blesku, v levém poli roh hojnosti, opis, monogram "S", SG.7841, Noe.150, 56.035g, obrouš.hrana, mírně kor.

AE 37 mm, Zeus Amon zprava / orel sedící na blesku, pod křídlem roh hojnosti, opis, monogr. "E", SG.7843, Noe.157-158, 40.298g, vada mater., nep.nedor., patina

Vyvolávací cena: 950,- CZK - Vydraženo: --.-

AE 38mm, Zeus Amon doprava / orel na blesku držící roh hojnosti pod levým křídlem, opis, SG.7878, podobný jako Noe.164, 46.554g, nedor., skvrny, patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

AE 20mm, Portrét Kleopatry I. zprava / orel na blesku a opis, podobný jako SG.7880, podobný jako Noe.184, 5.937g, prasklina na hraně, skvrnky, patina

AE 26mm, hlava Ptolemaia zprava / hlava Lybie zprava, roh hojnosti, opis, podobný jako SG.7882, Noe.neuv., 14.267g, nepravidelný tvar střížku, patina R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

AE 16mm, hlava Alexandra Vel. zprava zdobená sloním skalpem / orel na blesku zleva, opis, podobný jako SG.7883, Noe.186, 2.956g, krásná patina R!

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

AE 29mm, Zeus Amón zprava / dva orli zleva na blesku, roh hojnosti, opis, spoluvláda s mladším bratrem 170-164 př.Kr., SG.7900, Noe.214-215, 20.400g, patina

AE 21mm, Zeus Amón zprava / dva orli sedící doleva na blesku, roh hojnosti, nápis, společná vláda s ml. bratrem 170-164 př.Kr., SG.7901, Noe.219-220, patina

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

AE 17mm, Hlava Isis (Kleopatry I.) zprava / sedící orel zleva s rohem hojnosti pod křídlem, opis, jako SG.7903, jako Noe.207, 3.727g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1200,-

AE 28 mm, Zeus Amón zprava / sedící orel zleva, opis, podobný jako SG.7916, podobný jako Noe.283, 11.835g, nep.exc., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: --.-

AE 28 mm, Hlava Dia Amona doprava / orel sedící na blesku zleva, monogramy, opis, podobný jako SG.7929, Noe.neuvádí, 18.490g, exc., nedor., patina

AR Tetradrachma, rok 27 (= 55/54 př.Kr), hlava zprava / orel sedící na blesku, monogram, opis, podobná jako SG.7947, Noe.359, 9.575g, kor., patina

Vyvolávací cena: 1300,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Konvolut malých bronzů: Makedonie (1x), Syrie (2x), Phoenicie (2x), patina 5ks

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

AR Denár, Hlava Romy zleva, náp."TAMPIL.X." / Apolón na quadrize zprava, náp."ROMA.M.BAEBI.Q.F.", Alb.902, Crawford.236/1, Seaby.Baebia.12, pěkná patina

Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: 900,-

AR Denár, Hlava Romy zprava, nápis "ROMA.X." / socha na sloupu, dva kněží, nápis "C.AVG.", Crawford.242/1, Seaby.Minucia.3, Alb.925, nep.vady materiálu, patina

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 2200,-

AR Denár, Hlava Apolóna zprava, nápis "PANSA." / Minerva na quadrize zprava, nápis "C.VIBIVS.C.F.", Crawford.342/5, Seaby.Vibia.1b, exc., nedor., patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Denár, Poprsí Apolóna Vejovise zleva s bleskem / Minerva na quadrize, nápis "C.LICINIVS.L.F.MACER.", Crawford.354/1, Seaby.Licinia.16, Alb.1237, patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1100,-

AE Sestercius, Rv:"TI.CLAVDIVS.CAESAR.AVG.P.M.TR. P.IMP.P.P.S.C.", sedící Nero Claudius Drusus, S.493, RIC.109 - Řím - ražen cca 50 - 54, kontramarka "CAPR"

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Denár, Rv:"COS.VI.", býk zprava, RIC.87, S.neuv. - mincovna Řím - ražba z roku 75, mírně exc., oválný střížek, pěkná patina

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 3000,-

AE As, Rv:"FORTVNA.AVGVST.S.C." stoj. Fortuna, RIC.83 - S.neuvádí - mincovna Řím - ražba z roku 97, mírně exc., nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Denár, Rv:"P.M.TR.P.COS.III.", ležící Oceanus zleva, podobný jako S.993, RIC.75 - mincovna Řím - ražba z let 119 - 122, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2800,-

AR Denár, Rv:"TR.P.XX.IMP.IIII.COS.III.PAX.", stojící Pax, podobný jako S.1314, RIC.159 - mincovna Řím - ražba z roku 166, pěkná patina

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-

AR Denár, Rv:"TR.P.XXI.IMP.IIII.COS.III.", stojící Providentia(?), S.neuvádí, RIC.170(?) - mincovna Řím - ražba z let 166 - 167, exc., škr., patina

AR Denár, Rv:"FELICITAS.AVGG.", Felicitas, RIC.34, S.1816 - mincovna Řím - ražba z let 199 - 200, krásná patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

AE Sestercius, Rv:"P.M.TR.P.XII.COS.III.P.P.S.C.", kráčející Sol, S.2161, RIC.535 - mincovna Řím - ražba z roku 233, naprasklý okraj, mírně exc., patina

AR Denár, Rv:"IVNO.CONSERVATRIX." stoj. Juno s pávem, S.2210, RIC.343 - mincovna Řím - blíže nedatován, oválný střížek, téměř

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2600,-

AE Sestercius, Rv:"FELICITAS.PVBLICA.S.C.", stojící Felicitas, S.2218, RIC.676 - mincovna Řím - ražba z let 222 - 235, nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 2800,-

AE Sestercius, Rv:"PRINCIPI IVVENTVTIS.S.C.", RIC.9, S.2277 - mincovna Řím - ražba z let 235 - 236, nep.exc., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 7500,-

AR Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.AVGG.", spojené ruce, S.2294, RIC.10 - mincovna Řím, oválný střížek, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 13000,- CZK - Vydraženo: --.-