Matzenkopf - AR úmrtní medaile 1790 - poprsí zleva, opis / umírající lev, opis a vročení, Sign., 45mm, 32.350g, M.2183, H.7435, hrany, vl.škr., rysky, patin

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

Videman - AR medaile na odhal. pomníku ve Vídni 1773 - poprsí zprava, opis / pomník mezi děly a prapory, nápis, Sign., 50mm, 42.619g, H.5493, nep.hr., vl.rys.

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

Videman - AR jeton na odhalení pomníku ve Vídni 1773 - poprsí zprava se Zlatým rounem, opis / pomník, děla a prapory, nápis, Sign., 25mm, 3.965g, m.o., patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Španiel - medaile na 70.narozeniny 1835/1905 - poprsí zleva, nápis / sedmiřádkový nápis mezi dvěma vavřínovými stromky, Sign., patin.bronz 60 mm, PL.98

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Polívka / Špánek - na odchod do emigrace 18.8.1958 - Pražské Jezulátko, latinský opis / znak s přilbicí, opis, Ag 24mm, 7.804g, PL.132 (raženo 5ks) RRR!

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Jauner - medaile na zlatou svatbu 14.II.1895 - dvojportrét zprava, opis a nápis / ratolest a 8-řádk. nápis, Sign., zlacený bronz 60 mm, 99.592g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Putinati - na 25 let v úřadě prvního ministra 1834 - poprsí zleva, opis / žena s Merkurovou holí v ruce, opis, Sign., měď 55mm, 66.086g, M.2842, dr.hr., rys.

Vyvolávací cena: 1700,- CZK - Vydraženo: 4200,-

AR životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk.nápis ve věnci, Sign. Schön, 50mm, 43.764g, BPM.283, Don.3606, krásná pat.

Vyvolávací cena: 24000,- CZK - Vydraženo: --.-

AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, BPM.283, Don.3607, patina, téměř

Vyvolávací cena: 1900,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Krejcar 1744 - bez císařského titulu, KM.170, 0.660g, pěkná patina

Početní peníz b.l., znak, monogram a opis / znak, monogram a opis, Pro.B.180/5, BPM.325, Don.3665, Pž.187, 24mm, 3.132g, mírně kor., patina, dva lístky

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Seidan - AR medaile na odhalení pomníku v Praze 1858 - hlava zleva, opisy/ socha maršála, písmo a vavříny, Sign., 80mm, 178.051g, Don.3695, MZČ.150/23, dr.rys.

Vyvolávací cena: 34000,- CZK - Vydraženo: 34000,-

Beischlag vídeňského feniku, b.l. (kolem roku 1422), minc. Český Krumlov, P.Radoměrský, Beischlag doby husitské, ČNM 1976, str.165-206, 0.420g, nedor. RR!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 3200,-

P.H.Müller - AR medaile na vítězství u Hochstädu 1704 - poprsí zprava, opis / anděl s plamenným mečem nad bojištěm, písmo, Sign.*, 37mm, 20.377g, dr.vada raz.

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: 19000,-

Početní groš b.l., Pro.B.203/1, BPM.378, Pž.199, 2.500g, nedor., mírně kor., patina, dva podl. lístky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Marschall - AE plaketa na 70.narozeniny 1928 - poprsí zprava, nápis/ pohled do krajiny, vavřínová ratolest, nápis, Sign., patinovaný bronz 55x70 mm, nep.skvrnky

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

20 Krejcar 1783, Vídeň-Cronberg, poprsí zprava, opis/ korunovaný znak s řádem Zlatého rouna, opis, M.3237, Don.3885, PR.132, 6.536g, skvrna, patina, podl.lístek

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1400,-

1/2 Tolar 1661, Planá-Pellet, Don.3840, BPM.497, 14.760g, nep.stopa po oušku, pozlacený, patina RR!

Vyvolávací cena: 13000,- CZK - Vydraženo: --.-

Lerch - AR pamětní medaile 1846/1847 - poprsí mírně zleva, německý opis / honosný znak nesený dvěma lvy, Sign., 43mm, 30.627g, Don.3850, BPM.509, patina RR!

Vyvolávací cena: 28000,- CZK - Vydraženo: 36000,-

Početní groš b.l., znak, opis / 4-řádkový nápis v kartuši, Pro.B.231/1, BPM.565, Don.3934, Pž.207, 21mm, 2.268g, nedor., pěkná patina, podložní lístek

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

3 Krejcar 1630, Jičín-Reick, Nech.64, Meyer.166, poprsí dělí perlovec i opis, podobný jako Don.3996, 1.422g, nep.exc., nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Freibösen - AR odlitek medailky na založení kláštera va Valdicích 1632 - poprsí čelně/ 7-řádk.nápis, 25mm, 8.129g, NČČS 1934/72, Don.3971, BPM.633, patina RR!

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: --.-

Cheb - AR medaile k výročí zavraždění 25.2.1634/1934 - poprsí mírně zprava, opis / rytý kříž a 3-řádkový nápis, Nesign., Nepunc.(Ag987), 38mm, 23.232g, patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 26000,-

1/2 Tolar 2002 - pamětní ražba na 200. výročí úmrtí, poprsí zprava, dva opisy / honosný znak, opis, Sign. KM (Kožuch), Punc.Ag, 35mm, 13.952g, pouze 40ks RR!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

AR litá medaile (jeton) b.l. - portrét zprava, opis / znak, dva opisy, Nesign., 26mm, 3.938g, BPM.68, FW.4299, Pro.E.14a, Don.3964, zvlněná, pěkná patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

Groš b.l., jako Sa.6 (obr.6), jako Kop.4916, ale v aversu bez svatozáře, 2.157g, nedor., patina RR!

3 Krejcar 1607 bz, Sa.74 (obr.35), Kop.4986, 1.668g, nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 900,-

24 Krejcar kiprový 1622 bz, Sa.257 (obr.107), 5.138g, vady materiálu, mělká ražba, patina R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Buchheim - AR oválná medaile b.l. (1653) - poprsí mírně zprava, opis/ znak s klenoty, opis, Sign.IB, 37/39 mm, 13.499g, H.5100, nep.st. po oušku, rys. RR!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: --.-

XV Krejcar 1661 EW, Weiss, Sa.405 (obr.144), 6.140g, nep.hr., skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 900,-

VI Krejcar 1674 SP, Sa.205 (obr.57), Kop.6215, 2.828g, dr.vada razidla, pěkná patina

VI Krejcar 1713 CVL, Christian von Loh, Sa.357 (obr.98), Kop.6345, 3.441g, nep.exc., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Poprsí proroka Eliáše zprava, opis / Eliáš v letícím voze, opis, Katz.305, Don.4321, zlacený litý bronz 36mm, 13.072g

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

David a Goliáš, opis, avers medaile Katz.476, 43 mm, nepravidelný okraj, pěkná patina, téměř

Zimpel - upomínka na svaté přijímání b.l. (cca 1890) - poprsí mírně zleva, opis / dvě děti klečící před biskupem, nápisy, Sign., Punc., Ag 42mm, 23.698g, rys

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

Zimpel - upomínka na svaté přijímání b.l. (cca 1890) - poprsí mírně zleva, opis / dvě děti klečící před biskupem, nápisy, Punc., Ag 42mm, 24.361g, dr.hr.rys.

Tolar konvenční 1766 FB, KM.361, Dav.2425, 26.478g, nep.just., dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3800,-

Novoražba střeleckého tolaru 1795/1970 IA - pohled na město, císařský orel, písmo/ biskupský znak, opis, jako KM.409/396, Punc., Ag833, 40mm, 27.012g, patina

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 900,-

XV Krejcar 1691, S-V.386 (jako E5/E, ale závorka u nominálu méně zdobená), 5.645g, drobné vady mater., nep.exc., nep.nedor., patina R!

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 440,-

XV Krejcar 1693, S-V.388 (podobný jako E6/D4, ale jednoduchý ovál u zn.mincmistra), 6.000g, nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

VI Krejcar 1674, S-V.342 (B4/C - varianta bez tečky mezi mitrou a knížecím kloboukem), 3.300g, patina R!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 650,-

VI Krejcar 1706, S-V.544 (A/A), 2.982g, pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 32000,-

Krejcar 1701, S-V.504 (A3/E), 0.709g, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 480,-

Krejcar 1704, S-V.519 (podobný jako A1/N), 0.672g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Krejcar 1704, S-V.522 (D2/O1), 0.749g, nep.exc., pěkná patina

Krejcar 1704, podobný jako S-V.525 (ale E2/S), 0.993g, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Krejcar 1705, S-V.526 (E2/T), 0.930g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Krejcar 1707, podobný jako S-V.528 (F/T - varianta opisu "D.G.CAROLUS.EPUS.OLOMUCE.", 0.840g, nep.exc., patina R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

XV Krejcar 1712 NFI - bez kardinálského titulu, S-V.712 (A/A), 5.945g, nep.vady mater., nep.exc., patina R!

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: 3400,-

XV Krejcar 1716, S-V.718 (D/E1), 6.817g, nep.exc., dr.vada razidla v aversu, pěkná patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: --.-