VI Krejcar 1712 NI - bez kardinálského titulu, S-V.701 (A/A), 3.158g, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1700,-

20 Krejcar 1820, S-V.1201 (A/A), 6.644g, skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

Hladík - vysvěcení chrámu Sv.Cyrila a Metoda 1932 - poprsí zleva s mitrou a berlou, opis / chrám, znaky, opis, Sign., patinov. bronz 56mm, 83.751g, Taul.395

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Lang - na základní kámen nového kostela 9.V.1822 - poprsí zprava, opis / 19-řádkový nápis, Sign., Ag 45mm, 35.037g, H.4425, dr.hr., nep.rysky, pat. R!

Vyvolávací cena: 6500,- CZK - Vydraženo: --.-

Lang - na základní kámen nového kostela 9.V.1822 - poprsí zprava, opis / 19-řádkový nápis, Sign., Ag 45mm, 35.000g, H.4425, nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: --.-

Svěcení chrámu Cyrila a Metoděje, 18.X.1863, Sign. Seidan, cín 34 mm s původním raženým ouškem a stuž., Přib.706, patina, téměř

Svěcení basiliky svatého Václava 27.IX.1885, Sign.KŠ, postříbřený bronz 24/28 mm s původním raženým ouškem, Přib.731b, krásná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

AR medaile na blahoslavení Jana Nepomuckého 1721 - svržení Jana N. z Karlova mostu,vročení a opis / 7-řádk. nápis, Ag 43mm, 35.387g, Don.4647, dr.hr. RR!

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: 22000,-

100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého 1829 - Karlův most, Sv.Jan, andělé, opis / jazyk, 9-řádkový nápis, Sign.LANG, Ag 38mm, 17.516g, Don.4656, dr.hr.,dr.rys.

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - kříž na 900.výročí založení biskupství 1873 - svatý Václav, opis / mitra a kardinálský klobouk, opis, mosaz 40x40 mm s původním raženým ouškem, pat.

Grünfeld - AE medaile na 10.výročí inaugurace 1910 - poprsí zprava, opis / znak s kardinálským kloboukem, opis, Nesign., 50mm, Přib.513, nep.skvr., patina

Sv. Jan Nepomucký, opis / papež Lev XIII., opis, Nesign.(Goldschmied/Mosceti), bronz 30 mm s původním ouškem, 14.490g, Přib.589, krásná patina, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Chrám sv. Víta, česko-německý opis / náhrobek sv. Jana, česko-německý opis, 1850, Sign.Drentwett- Pessina, cín 45mm, 31.412g, Přib.749c, dr.hr., skvr.

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Panna Marie Immaculata, dvojitý něm.opis / 5-řádkový nápis ve věnci a něm.opis, b.l., Sign.Braun, Nepunc., Ag 40mm se závěsem ve tvaru koruny, 32.243g, patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Tolar b.l. - světec / dva znaky, Zot.974, Pr.825, 28.450g, nep.vady mater., nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

XV Krejcar 1684, Zot.2015, Pr.1672, KM.230, 5.506g, nep.exc., pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 700,-

XV Krejcar 1689, Zot.2209, Pr.1844, KM.250, 5.827g, skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 850,-

Tolar 1786 M, Zot.3222, Pr.2439, KM.435, 27.714g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Široký půltolar 1638 na navrácení mariánských obrazů odcizených Švédy v roce 1632, Sign.Scultet, Ag 43mm, 18.197g, Don.4087, MZČ.46/1, Přib.210, dob.ouško RR!

Vyvolávací cena: 16000,- CZK - Vydraženo: 16000,-

Blahoslavení Jana Nepomuckého 1721, poprsí zprava, opis/ Staroboleslavská Madona, opis, Sign.P.P.Werner, Ag 44mm, 29.426g, Don.4648, Přib.260, nep.rys., téměř

1 Koruna b.l. (1914), znak kláštera / číslice "1" v ozdobné kartuši, nikl 20mm, PR.224, Hána.166, 2.699g, patina R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

1 Koruna b.l. (1914), znak kláštera / číslice "1" v ozdobné kartuši, nikl 20mm, PR.224, Hána.166, 2.695g, nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

Papež mezi Cyrilem a Metodějem, opis a nápis, 1885 / kaple Cyrilka, opis a nápis, cín 38 mm s původním raženým ouškem, 11.553g, nep.rysky, krásná patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - AR pamětní medaile kostela Lichtental 1827 - arcibiskupský znak, opis / chrám, opis, Ag 40mm, 26.207g, H.4764, M.3276, vady mater., hr., škr., pat.

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 850,-

3 Krejcar 1616, Sa.88 (tab.XII/33), 1.577g, nedor., exc., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

3 Krejcar 1619, Sa.98 (tab.XII/33), 1.399g, krajový střížek, vady mater., nedor., patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Radnitzky - medaile na 50.výročí kněž. svěcení 1875 - poprsí zprava, opis/ 9-řádkový nápis, Sign., Nepunc., Ag 43mm, 21.521g, Sa.250, nep.hr., nep.rysky, tém. R!

Nesign. - AR instalační medaile 2.IV.1769 - dva znaky pod korunou, opis / Vyšehrad a Pražský hrad, písmo, 40mm, 25.417g, Don.4692, M.3283, Přib.689, patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

Mariazell 1757 - chrám, zářící soška Panny Marie, andílek, nápis na stuze a opis / 10-řádkový nápis a opis, Sign.TF (Toda), Ag 50mm, 43.545, dr.hr., pat.

Mariazell 1857 - chrám, dvojitý opis / zářící Panna Marie na oblaku mezi anděli, Nesign., cín 37 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., téměř

Svatý Jan Nepomucký, opis / Archanděl Gabriel vede mladého Tobiáše, krajina, opis, Nesign., mosaz 35 mm s pův. ouškem (patrně polovina 18.spol.), dr.hr. R!

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Koruna 1927, 10.046g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2600,-

5 Koruna 1932, 6.915g, nep.hr., vlas.rysky, pat. R!

25 Haléř 1932, 4.036g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř RRR!

Vyvolávací cena: 170000,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Haléř 1942, 0.948g, skvrnky, patina R!

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: 420,-

10 Kčs 1954 - SNP, patina, nepůvodní kapsle

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: --.-

25 Haléř 1954, 1.378g, vlas.rysky, téměř R!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1800,-

25 Haléř 1954, 1.425g, dr.hr., dr.rysky, mírně kor., patina R!

25 Haléř 1964, 1.450g, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Haléř 1963 - s tečkama po stranách letopočtu - původní ražba, 1.093g, dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

3 Haléř 1962 - původní ražba, 0.664g R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

20 Kčs 1972 - Sládkovič - var."bokombrady" (licousy), 9.081g R!

Vyvolávací cena: 4600,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Kčs 1972 - Sládkovič - var."bokombrady" (licousy), 9.020g, nep.vady razidla R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3400,-

100 Kčs 1974 - Jesenský - zkušební ražba - postříbř. tombak 39mm, Sign.ZK (Kolářský), v reversu značeno PRÓBA, patina, nep.poškozená zaplombovaná etue RR!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

50 Kčs 1990 - svatá Anežka - bez signatury v aversu, kapsle

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

500 Kč 2011 - Karel Jaromír Erben, KM.123 (Ag925, 25.0g, 7.300ks), kapsle, poškozená karta

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-

500 Kč 2011 - Karel Jaromír Erben, KM.123 (Ag925, 25.0g, 10.800ks), kapsle, etue, poškozená karta

500 Kč 2011 - Karel Jaromír Erben, KM.123 (Ag925, 25.0g, 10.800ks), kapsle, etue

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

500 Kč 2012 - Jiří Trnka, KM.131 (Ag925, 25.0g, 12.100ks), kapsle, etue, poškozená karta

500 Kč 2012 - Jiří Trnka, KM.131 (Ag925, 25.0g, 12.100ks), kapsle, etue