Konvolut závěsných miniatur se stužkou a připínací patentkou 10ks

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Panny Marie z Villa Vicosy - III.třída - komandér - klenot na původní nákrční stuze, BB.427, zlato a zlacené smaltované stříbro, nepatrné vady smaltu

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Medaile Hornické slávy - I.třída, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 43x49 mm s kovovým závěsným ráhnem, původní etue R!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 800,-

Medaile Za řecko-bulharskou válku 1912/1913, Sign. G.Iakovidis, BB.38, původní stuha R!

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Kosovo - pamětní medaile na válku 1912, C-M.13/05, BB.128, Sign.Huguenin, bez stuhy

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Medaile pro příslušníky Modré divize za tažení proti Rusku 1941 (vydána 1943), BB.680, původní stuha, 23.708g R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Spojka 5 miniatur : Mečový řád (zlato, smalt), Řád Severní hvězdy (zlato, smalt), Ag medaile, Au medaile (23 kar.), Řád Leopolda Belgického (stříbro, smalt)

Vyvolávací cena: 19000,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní medaile k 50.narozeninám královny matky 1913, podobná jako BB.91, ale pouze 26 mm, zelená stuha

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Letecká medaile (založena 1942), BB.90, Kerrigan.25a, původní stuha

Vyvolávací cena: 380,- CZK - Vydraženo: 380,-

Letecký kříž DFC - miniatura, jako BB.66, jako Kerrigan.21b, bronz 22 mm s ráhnem a stužkou

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 420,-

Purpurové srdce - miniatura, jako BB.79, jako Kerrigan.22b, zlacený a smalt. bronz 18 mm se stužkou

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 480,-

Stříbrná hvězda za udatnost (1942), Medaile za vynikající službu v armádě (1941), Medaile národní obrany (1953), vše miniatury 3ks

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 380,-

Bronzová hvězda za statečnost, Medaile za službu ve Vietnamu (1965), Medaile za vynikající službu v letectvu (1980), vše miniatury 3ks

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

Medaile za chvályhodnou službu (1969), Medaile za chvályhodnou službu v leteckých silách, Medaile za úspěchy v armádě (1981), vše miniatury 3ks

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 900,-

Leo XIII. - zásl. medaile "BENE MERENTI", Nesign., Ag 32mm, BB.225, původní stuha

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Edward VII. - Královská jihoafrická medaile, K-K.C30, Joslin.129, udělení "Lt.L.B.MILLINGTON R.E.", na stuze pásky "SOUTH AFRICA 1901" a "SOUTH AFRICA 1902"

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-

George V. - Mezispojen. medaile vítězství 1914-1919, Sign.W.McM, Joslin.146, K-K.C44, na hraně udělení: "9921 PTE.A.PARKER.YORKS.L.I.", hrany, patina

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 320,-

George V. - Mezispojen. medaile vítězství 1914-1919, Sign.W.McM, Joslin.146, K-K.C44, na hraně udělení: "M2-047289 PTE.R.D.GIBBS.A.S.C."

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 360,-

Elizabeth II. - AR Všeobecná medaile za dlouholetou službu 1953 - 1962, K-K.C47.5, Joslin.149.l, páska "MALAYA", hrana:"4044764 CPL.H.W.HAMLETT.R.A.F.", hr.

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Elizabeth II. - Letecká medaile za dlouholetou službu a dobré velení (K-K.E5) a Medaile za účast v tažení v Jižní Arábii (K-K.C67), spojka, udělení na hraně R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Fischer - František Kraumann 1896 - 1955 (1956) - poprsí zprava, opis/ 7-řádkový nápis a lipová snítka, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.4, lakov., téměř R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Zeman - 40 let pobočky 1977 - markrabě Jošt čelně, moravská orlice, opis / znak města s gotickými prvky výzdoby radnice, opis, Punc., Ag 40mm, 23.508g, BK.6

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Kolářský - 20 let pobočky - tolar 1989 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / korunov.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 27.163g, FM.14, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Jarý - 5.výročí osvobození Jablonce 8.5.1950 - dva vojáci, prapory, opis / radnice, znak, opis, Sign., Punc., pat.Ag835, 50mm, 54.616g, BK.1 (150ks), dr.hr.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Pelikán - biskup Jan Skála (1480 - 1553) 1966 - Ag - Poprsí zprava, opis / dva rybáři vytahující síť, lat.-český opis, Sign., Ag987, 50mm, 68.324g, FM.14A

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3800,-

Vítek a Jarý - 600 let povýšení na město 1940 - Zelená brána, znak, opis a nápis / zámek, erby majit. a opis, Sign., postř.bronz 50mm, BK.1A (20ks) RR!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Harcuba - 600 let úmrtí Přemysla Otakara II. 1978 - korunovaná hlava zpředu, opis / replika pečeti a opis, Sign., Ag900, 40mm, 29.545g, BK.6, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 700,-

L.Kozák - 700 let Plzně - Rudolf II. 1990 - poprsí částečně zprava, opis / radnice, socha, písmo, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 36.607g, FM.9, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

L.Kozák - 700 let Plzně - Václav II. 1992 - poprsí zpředu, groše, opis / kostel, pečeť, písmo, Sign., Ag900, 40mm, 30.303g, FM.15, patina

Vitanovský - Sv.Vojtěch, druhý biskup pražský 1997 - poprsí zleva, opis / replika denáru biskupa Vojtěcha, opisy, Sign., Ag925, 20mm, 4.365g (15ks), kapsle RR!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Čáka a Kožuch - na paměť Jakuba Jana Ryby 1985 - silueta, zámek, kostel, symboly, opis/hudeb.nástroje, monogram, opis, Ag 60mm, 105.532g, BK.5A (100ks) R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Vitanovský - 120 let trati Rakovník-Protivín 1995 - lokomotiva zprava, historická Příbram, nápis / mapa trati, okř.kolo, písmo, Ag925, 50mm, 55.823g, FM.09A

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3800,-

Kožuch - 100 let blatenských lokálek 1999 - parní lokomotiva v nádraží Blatná, písmo/ mapa trati, význ. budovy, opis, Sign., pat. Ag925, 50mm, 65.835g, č.51

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Novotný - 100 let železn. Lochovice-Z.Třebáň 2001 - Lokomotiva v nádraží, opis, vročení / mapka, znaky, opis, Sign., Ag925, 50mm, 67.453g, číslo 33/50

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Novotný - 130 let trati Zdice-Protivín 1875/2005 - Ing.Jan Muzika zleva, lokomotiva na mostě, opis / lokomotiva, písmo, Ag925, 50mm, 79.528g, vl.rysky

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Kožuch - 100 let trati Praha-Modřany-Dobříš 2007 - parní lokomotiva v Dobříši, nápis/ motorový vůz v M., písmo, Sign., Ag925, 50mm, 67.882g, číslo 46 RR!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Kožuch - 100 let trati Praha-Modřany-Dobříš 2007 - parní lokomotiva v Dobříši, nápis/ motorový vůz v M., písmo, Sign., lakov. patinov. měď 50mm, 49.068g R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 320,-

Vitanovský - Julius Payer - 50 let pobočky 2001 - hlava zleva, loď na moři, nápis/ městský znak, mince, nápis, Sign., Ag925, 40mm, 41.179g, 50ks, etue RR!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 800,-

Vitanovský - Dušan Třeštík / 60 let pobočky 2011 - poprsí mírně zprava, monog., opis / sv.Václav, písmo, Sign., lesklé Ag925, 40mm, 26.214g, č.9 z 10ks RRR!

Vitanovský - Dušan Třeštík / 60 let pobočky 2011 - poprsí mírně zprava, monog., opis / sv.Václav, písmo, Sign., postř.měď 40mm, 29.982g, 40ks RR!

Vitanovský - 1250 let objev.pramenů 2012 - pastýř s prasaty, písmo / Salus, keltské mince, znak, písmo, Sign., patin. Ag925, 40mm, 30.665g, 100ks, etue RR!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Jurčák - 10 let pobočky 1980 - velkomoravský šperk, výšivka, krajina, opis / znak, vročení, nápis, Punc., Ag900, 40mm, 30.156g, BK.1A (150ks), patina R!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 650,-

Karel IV. - otec vlasti 1348/1948 - poprsí čelně, vročení a 2-řádkový, nápis / Karlštejn, český znak, nápis, Sign., patinovaný bronz 68x72 mm, lakovaný

Prokop Holý - 500.výročí bitvy u Lipan 30.V.1934 - postava se zlomeným mečem na bojišti, opis / 9-řádk. nápis a ratolest, Sign., patinov. bronz 50 mm, téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Prof. Josef Emler - na 100.výročí narození 1936 - poprsí zleva, opis / zkřížené lipové snítky, významné budovy, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, PZ.437

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

K.H.Mácha - AE medaile na 100.výročí úmrtí 1936 - poprsí zleva, opis / milenci pod Bezdězem, dva opisy, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Praha - 600 let staroměstské radnice 1938 - budova, lipová ratolest, opis / velký městský znak, opis, Sign., patinovaný bronz 55 mm

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Antonín Dvořák - k 100.výročí narození 1941 - hlava zprava, nápis a opis / rodný dům v Nelahozevsi, nápis a opis, Sign., patinov. Ag900, 60mm, 102.113g, etue

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: 9500,-