Medaile Armády ČR - za 5 let služby, F-Š.8c, původní stuha

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 160,-

Národní souručenství - členský odznak - jehlicový, Nesign., smaltovaný bronz 13x16 mm, VDN.str.25

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

Leopold II. - záslužný civilní kříž - II.třídy, BB.95a, stuha za dlouholetou službu v administrativě, nepatrně poškozený smalt

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: 280,-

Leopold II. - záslužný civilní kříž - III.třídy, BB.98, bez stuhy

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Akademických palem - důstojník akademie, VFR.II.c, BB.616, poškozený smalt

Pam. medaile Národní obrany 1982 - 1.stupeň, VFR.55c

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

AE pamětní medaile na válku 1915 - 1918, BB.573, Mor.93-94, Sign.S.Canevari-CM&, původní stuha

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 200,-

Kartonový odznak sbírky ve prospěch válečného námoř. s vyobraz. lodi Graf Zeppelin, 36x39 mm, chybí spona

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Spojka čtyř stužek (po roce 1945) - Záslužný kříž s meči, Medaile za zimní tažení na východě, Sportovní odznak, Rumunská medaile za tažení proti SSSR

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Národní obrany (1953), Kerrigan.56a, malá stužka

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

RAF - čepicový odznak příslušníka vojenského letectva (cca 1940 - 1950), Nesign., zlacený bronz 40x43 mm se sponou

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: --.-

Pražský groš - blíže neurčený, exc., nedor., patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Pražský groš, Hán.XIV-XV (dodavatel uvádí XIV.e/1), Ve.III, 2.852g, exc., nedor., patina

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 280,-

Pražský groš, Hán.I-VII (dodavatel uvádí II.c/5), Ve.I-II, 2.991g, exc., nedor., skvrny, patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 160,-

Peníz bez čtyřrázu, Rad.16, podobný jako Cn.62, 0.395g, nedor., patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 220,-

Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69, 0.298g, vylomený okraj, nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 32,-

Bílý peníz dvoustranný, Cn6.Aa, Peukert.1, Sm.2, 0.265g, zvlněný, nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Bílý peníz dvoustranný, Cn6.Bb, Peukert.10, Sm.5, 0.406g, nep.zvlněný, nep.nedor., pěkná patina

Bílý peníz dvoustranný, exc., nedor., patina 2ks

Bílý peníz jednostranný, Cn6.A1, Peukert.38, 0.385g, nedor., exc., patina

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

Bílý peníz jednostranný, jako Cn6.Ad, Peukert.27, 0.435g, mírně exc., nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Bílý peníz jednostranný, Cn6.B5, Peukert.54, tečka pod lvem, 0.282g, nedor., patina

Bílý peníz jednostranný, jako Cn6.Bc, Peukert.11, 0.338g, zvlněný, mírně exc., nep.nedor., patina

Bílý peníz jednostranný, nedor., nep.exc., patina

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 44,-

Malý (černý) peníz, Cn7.1, Sm.47, 0.273g, nedor., patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Malý (černý) peníz, Cn7.3, podobný jako Sm.46, 0.267g, nep.exc., nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 180,-

Malý (černý) peníz, Cn7.4, Sm.44, 0.357g, exc., nedor., patina

Bílý peníz, Cn.A09, Sm.1a, 0.396g, nep.nedor., pěkná patina

Malý peníz, Cn7.1, Sm.61, 0.498g, nedor., pěkná patina

Malý peníz, Cn7.4, podobný jako Sm.55, 0.298g, nedor., nepravidelný okraj, pěkná patina

Malý peníz, Cn7.5, Sm.59, 0.321g, nep.nedor., pěkná patina

Malý peníz, Cn7.10, Sm.60, 0.337g, 0.289g, nedor., patina 2ks

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 240,-

Malý peníz, Cn7.14, Sm.57, 0.438g, 0.271g, nedor., patina 2ks

Malý peníz, Cn7.15, Sm.58, 0.390g, nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 160,-

Malý peníz, Cn7.14, Sm.57, 0.293g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

Městský peníz se šachovanou orlicí, Rad.16, SNS1.457, ražba bez čtyřrázu po roce 1452, 0.343g, nedor.

Městský peníz s orlicí z let 1439 - 1452, Rad.9, SNS1.tab.XXII/450,456, 0.464g, nedor., pěkná patina

Městský peníz se šachovanou orlicí, Rad.16, SNS1.457, ražba bez čtyřrázu po roce 1452, 0.503g, 0.330g, nedor., patina 2ks

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 340,-

Městský peníz bez čtyřrázu po roce 1452, Rad.20, SNS1.tab.XXII/459-461, 0.466g, 0.402g, nedor., patina 2ks

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 320,-

Haléř b.l., český lev s písm."G" a 6-hrot.hvězdičkou, ražba z let 1435 - 1454, podobný jako Nech.6, rozlomený, malá část přiložena, část chybí, pat. R!

Haléř b.l., Kop.8777, Fried.127, Sa.12 (obr.12), 0.278g, nedor., pěkná patina

Haléř b.l., Kop.8777, Fried.127, Sa.12 (obr.12), 0.305g, nedor., patina

Haléř b.l. (1450 - 1500), Rad.15, 0.303g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina

Měst. peníz s orlicí bez čtyřrázu, po r.1452, Rad.22, SNS1.tab.XXII/464, 0.418g, nep.nedor., pěkná patina

Měst. peníz s orlicí bez čtyřrázu, po r.1452, Rad.21, SNS1.tab.XXII/463, 0.323g, nedor., patina

Bílý peníz b.l., Kutná Hora, VR1.II.a/2, Noh.B.b, MKČ.78, 0.296g, nep.nedor., pěkná patina

Bílý peníz b.l., Kutná Hora, VR1.II.b/1, Noh.Bc-pod., MKČ.78, 0.253g, nedor., patina

Bílý peníz b.l., Kutná Hora, VR1.IV.a/1, Noh.C.1a, 0.321g, nedor., patina

Bílý peníz 1562, Kutná Hora, VR1.IV.c/3, Noh.C.2, MKČ.39 (J. a MKČ. řadí tuto ražbu do Prahy), 0.419g, mírně zvlněný, nep.nedor., pěkná patina, téměř

Bílý peníz 1563, Kutná Hora, VR1.IV.c/4, Noh.C.3, MKČ.39 (J. a MKČ. řadí tuto ražbu do Prahy), 0.243g, nep.nedor., pěkná patina