Řád Práce ČSSR, VM.32-2, číslovaný (4241), výr.Zukov, puncovaný Ag900, stužka, původní etue, dole na etui nálepky "4241" a "Josef Skalický"

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1700,-

Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSR, VM.33-I, číslovaná (3987), punc. Ag925, výroba Zukov, původní etue

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 600,-

Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSSR, VM.33-2, číslov. (20347), punc. Ag925, výroba Zukov, bez stuhy

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 260,-

Medaile Za statečnost ČSSR, VM.35-2, číslov. (2725), puncov. Ag925, puncov. "kytička", původní etue

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-I, puncované Ag900, výroba Zukov

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

Medaile Za službu vlasti ČSR, VM.44-I-A (základní typ s hvězdou pod státním znakem)

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, punc. Ag925, Sign.Kremnica, stužka, původní etue, průkaz na jméno "Josef Vohnický, uděleno 28.10.1983"

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 340,-

Lid.milice - Odznak Za zásluhy - 1.třída, VM.49-1, upínání šroubem, Sign.Biž-Jablonec, původní etue

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Dukelská pamětní medaile, VM.51, malá stužka

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-a, I.vydání (1938), Sign.OP, "červený" bronz

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 280,-

Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-a, I.vydání (1938), Sign.OP, tmavý bronz

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 240,-

Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-a, I.vydání (1938), Sign.OP, "červený" bronz, lakované

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 240,-

Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-b, I.vydání (1938), Sign.OP, světlý bronz

Za věrnost a brannost, VM.66-a-1, ražba do hloubky, na stuze slovenský znak s meči, malá stužka

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: --.-

Za věrnost a brannost, VM.66-a-1, ražba do hloubky, na stuze od řádu Bílého lva se slovenským znakem

Manifestační sjezd dobrovolců v Brně, jako VM.67, ale síla medaile cca 3 mm, drátěné ouško

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

IV.pluk Stráže svobody - stř.pamětní medaile, VM.71 (postříbřený bronz)

IV.pluk Stráže svobody - stř.pamětní medaile, VM.71, postř.bronz, původní stuha

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

6.stř.pluk Hanácký - pamětní medaile, VM.88

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 240,-

Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113, malá stužka, původní etue

FIDAC - pamětní medaile 1918-1919, VM.123c2, Nesign. II.pražské vydání (Pichlovo), původní stuha

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 180,-

Partyz.brigáda Mistra Jana Husi - pam.odznak, VM.142, chybí upínací patky, přiletována nepůvodní jehlice

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: --.-

Dělostřelectvo čs.vojska na Rusi - bronzové jednostr. odlitky původního sádrového modelu medaile, Sign.MK (Karel Minář), 175/180 mm, dřevěné podložky RRR!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

Dělostřelectvo čs.vojska na Rusi - stříbrný jednostr. odražek aversu medaile na řetízku, Punc., Sign.MK, krabička s pův.nákresy medaile a podpisem autora RRR!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Vysoká válečná škola 1948 - ročník slovan.vzájemnosti Bartko.21, Krubl.tab.2/9 (str.29), puncováno Ag900 na odznaku, matici i podložce, Sign.Karnet a Kyselý R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 18000,-

Vojenská akademie 1951 - číslov. 46 - Bartko.38, Krubl.tab.4/4 (str.31), puncováno Ag900, Sign.Karnet- Kyselý (odzak) a Zukov/Praha 11 (matice) R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 6500,-

Vojenské tech. akademie 1953 - čísl. 116 - Bartko.43, Krubl.tab.5/2 (str.31), Sign.Zukov/Praha 11, puncov. Ag900, nepatrně poškozený a opravený smalt R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Vzorný kulometník - typ 1951 - číslo 15997, Bartko.5, Krubl.24/5 (text str.48), opravený šroub, podl., mat.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Střelec z pušky - I.třída - Sign."lvíček" - těžký typ, Bartko.1, Krubl.tab.16/3 (text.str.41), K-S.1c

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 700,-

Střelec z pušky - II.třída - Sign."lvíček" - těžký typ, Bartko.2, Krubl.tab.16/2 (text.str.41), K-S.1b

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 600,-

Kožený závěsník se dvěma střelec. odznaky - Střelec z pušky a Střelec z lehkého kulometu, oba II.třída, oba Sign."MSS", Bartko.2,4, Krubl.tab.16/2,5

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 850,-

Střelec z lehkého kulometu - III.třída - miniatura, Nesign., jako Bartko.5, Krubl.tab.16 (text str.43), mosaz 20 mm s jehlicí

Střelecká liga útvaru "1964", dva postříbřené plechové odznaky ve společné udělovací etui

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Letecký mechanik - typ 1953 - Sign.FP (Provazník) - nečíslov., punc. Ag800, Krubl.tab.12/6 (text str.39), S-P.169/170, chybí upínací patky

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Pilot I.třídy - typ 1954 - Sign.Zukov - číslo 925, Bartko.15, Krubl.tab.13 (text str.39), S-P.179-180

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: 400,-

Pilot II.třídy - typ 1954 - Sign. Zukov - nečíslov., Bartko.16, Krubl.tab.13 (text str.39), S-P.181-182

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: 360,-

Čepicový (kloboukový) odznak - legionářský, jako Ves.C.La, pozlacený bronz 27x29 mm bez upínání (patrně polotovar nebo model odznaku) R!

ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - medaile za 40 let činnosti, Sign.Šmakal, zlacený bronz 40 mm s původním závěsem a stuhou

Ministerstvo dopravy - odznak Za výkon, Sign.Pichl, patrně 1945-1948, zlacený bronz 51x29 mm s jehlicí R!

ČPS - Čsl. finanční (celní) stráž 1918 - 1938, Nesign., bronzový plech 32x32 mm se čtyřmi upínacími patkami

Čsl. četnictvo - čepicový odznak - starší typ (1921), Nesign., postř.bronz 33x33 mm se dvěma upín. patkami

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 300,-

Národní výbory ČSSR - závěsná dekorace předsedy NV, Sign.KŠ, patinovaný bronz 80 mm, závěsný štítek, nákrční stuha, původní etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Presse official b.l., Nesign., smaltovaný bronz 68x19 mm se zavíracím špendlíkem a krásnou stuhou

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Svazarm - odznak Za obětavou práci - 1.typ - 2.třída, číslov. (9953), smaltovaný postříbřený bronz 39x55 mm se zavíracím špendlíkem, miniatura, původní etue

Svazarm - odznak Za obětavou práci - 1.typ - 1.třída, Nesign., číslovaný (1642), zlacený a smaltovaný bronz 39x55 mm se zavíracím špendlíkem, původní etue

ÚRD (Ústřední rada družstev) - Čestný odznak, Sign.Z, smaltovaný zlacený bronz 32x35 mm se zavíracím špendlíkem, původní etue

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Armády ČR - za 5 let služby, F-Š.8c, původní stuha, původní etue

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

Meče armády hrot - AE medaile na 50 let výsadkového vojska, F-Š.21, původní stuha

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-