20 Dolar 1861 - hlava Liberty, KM.74.1 (Au900, 33.43g), mince je zatavena u etui PCGS (Au55), rys.

Vyvolávací cena: 70000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Dolar 1908 - stojící Liberty, KM.127 (Au900, 33.43g), mince je zatavena v etui PCGS (MS63), téměř

Vyvolávací cena: 36000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Dolar 1922 - stojící Liberty, KM.131 (Au900, 33.43g), mince je zatavena v etui GCN (MS60), téměř

20 Dolar 1924 - stojící Liberty, KM.131 (Au900, 33.43g), mince je zatavena v etui GCN (MS63)

20 Dolar 1927 - stojící Liberty, KM.131 (Au900, 33.43g), mince je zatavena v etui PCGS (MS64)

10 Dolar 1910 - hlava mladého indiána, KM.130 (Au900), 16.708g, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 16000,- CZK - Vydraženo: 16000,-

5 Dolar 1897 S - hlava Liberty, KM.101, 8.343g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 8500,-

5 Dolar 1914 - hlava indiána, KM.129, 8.310g, na hraně stopy po zasazení, dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 7500,-

5 Dolar 1914 - hlava indiána, KM.129 (Au900), 8.359g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

5 Dolar 1996 W - LOH Atlanta - praporečník, KM.274 (Au900, 8.35g, pouze 9.174 ks) R!

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

2.5 Dolar 1912 - hlava indiána, KM.128 (Au900), 4.180g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

2.5 Dolar 1929 - hlava indiána, KM.128, 4.185g, nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

Dolar 1851 - hlava Liberty, KM.73 (Au900), 1.659g, nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Dolar 1873 - velká hlava indiána, KM.86, 1.632g, stopa po oušku

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

1/4 Dolar 1867 C, hlava Liberty zleva, třináct hvězd, letopočet / nominál, letopočet a věnec, 0.279g, téměř

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

1/4 Dolar 1871 CAL, hlava Liberty zleva, třináct hvězd, letopočet / nominál a věnec, 0.224g, téměř

5 Dolar (1/10 Unce) 1990, KM.216, v závěsném rámečku Au585 s malým briliantem, celková hmotnost 4.613g

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Bolivares 1930, Y.31 (Au900), 3.238g, nep.hr., nep.rysky, téměř

a Tuvalu - série 7ks pamět. mincí z let 2006 - 2010, Au999, 1.24g, 7x kapsle, 7x "certifikát" (Národní pokladnice)

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: --.-

a Vanuatu - série 8ks pamět. mincí z let 2007 - 2010, Au999, 1.00g, 8x kapsle, 8x "certifikát" (Národní pokladnice), společná etue s lupou

Vyvolávací cena: 8500,- CZK - Vydraženo: --.-

Španiel - medaile na zavraždění sv.Václava 1929 - sv.Václav v čele rytířů, opis/ zavraždění sv.Václava, opis, Sign., Punc., Au 987, 30mm, 10.001g, skvrnky

Vyvolávací cena: 60000,- CZK - Vydraženo: 140000,-

Medaile Investiční banky b.l. - číslo 214 - monogram, písmo / ornament z vlnovek, Au999, 22mm, 10.108g, nep.rysky, patina, původní etue

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Oppl - Pablo Ruiz y Picasso (1881 - 1973) 2003 - poprsí mírně zprava, opis / akt, faksimile podpisu, kapsle, etue, certifikát (Ag999, 7.78g, pouze 200ks)

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 8500,-

Horák - Kateřina Neumannová 2006 - portrét s lyžemi, opis / běh na lyžích volným stylem, opis, Sign., kapsle, etue, certifikát (Au999, 22mm, 7.78g, 500 ks)

Horák - MS ve fotbale 2006 - běžící fotbalista, emblém a nápis / znak Českého fotbalov. svazu, Sign., kapsle, etue, certifikát (Au999, 22mm, 7.78g, 500 ks)

Kozák - Český olympijský výbor - ZOH Torino 2006 - český lev, opis / emblém her, nápis a opis, Sign., kapsle, etue, certifikát (Au999, 7.78g, pouze 120ks)

Dostál - V.Klaus - 15 let České republiky 1993/2008 - poprsí zpředu, opis / znaky, vlajka, snítka, nápis, Sign., kapsle, etue, certifikát (Au999, 7.78g, 500ks)

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 8500,-

Horák - 100 let Čes. svazu ledního hokeje - hokejista a vročení / emblém, roky světových úspěchů, Sign., kapsle, etue, certifikát (Au999, 15.56g, 200 ks)

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 15000,-

Oplíštil - Český olympijský výbor - LOH Peking 2008 - český lev, kruhy, opis / emblém her, kruhy, nápis, Sign., kapsle, etue, certif. (Au999, 7.78g, 500 ks)

Horák - Mistrovství světa v lyžování v Liberci 2009 - věž na Ještědu, lyžařské stopy / tři lyžaři, opis, Sign., kapsle, etue, certif. (Au999, 15.56g, 600ks)

Horák - tzv.Dukát (1/10 Unce) 2006 - Praotec Čech, Říp, nápis a opis / znaky českých zemí, kruh hvězd, Au999, 16mm, 3.11g, kapsle, etue, certifikát

Vyvolávací cena: 3200,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Bejvl - "Dvoudukát" (1/4 Unce) 2008 - Krumlovská madona, opis / znaky českých zemí v kruhu hvězd, Sign., kapsle, etue, certif., (Au999, 7.78g, 500ks)

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7500,-

Horák, Oppl - sada medailí "Dukáty České republiky" 2005 - vše Au999, 31.10g, 15.56g, 7.78g, 3.11g, Sign., 4x kapsle, 4x etue s "certifikátem"

Vyvolávací cena: 70000,- CZK - Vydraženo: 70000,-

Bejvl - sada medailí "Dukáty České republiky" 2010 (Au999, 31.10g, 15.56g, 7.78g, 3.11g, pouze 200 ks), Sign., 4x kapsle, společná etue, společná karta

Fojtů - 10 Dukát 2016- Karel IV.- poprsí zleva, opis/ král a královna, znak, pečeť, Sign., Au986, 42mm, 35.102g, kapsle, etue, certifikát, číslo 49/50 RR!

Vyvolávací cena: 65000,- CZK - Vydraženo: --.-

Fojtů - 5 Dukát 2016 - Karel IV.- poprsí zleva, opis/ král a královna, znak, pečeť, Sign., Au986, 34mm, 17.510g, kapsle, etue, certifikát, číslo 49/80 RR!

Vyvolávací cena: 34000,- CZK - Vydraženo: --.-

Fojtů - 2 Dukát 2016 - Karel IV.- poprsí zleva, opis/ replika dvoudukátu 1978, vročení, Sign., Au986, 25mm, 7.007g, kapsle, etue, certifikát, číslo 87/150 RR!

Vyvolávací cena: 22000,- CZK - Vydraženo: --.-

Fojtů - Dukát 2016 - Karel IV. - poprsí zleva, opis / replika dvoudukátu 1978, vročení, Sign., Au986, 20mm, 3.525g, kapsle, etue, certifikát, číslo 87/250 RR!

Vyvolávací cena: 11000,- CZK - Vydraženo: --.-

Fojtů - 10 Dukát 2016 - Vladislav II.- poprsí zprava, opis / Vladislavský sál, vročení, Sign., Au986, 42mm, 35.261g, kapsle, etue, certifikát, číslo 49/50 RR!

Fojtů - 5 Dukát 2016 - Vladislav II. - poprsí zprava, opis / Vladislavský sál, vročení, Sign., Au986, 34mm, 17.686g, kapsle, etue, certifikát, číslo 49/80 RR!

Vyvolávací cena: 32000,- CZK - Vydraženo: --.-

Fojtů - 2 Dukát 2016 - Vladislav II. - poprsí zprava, opis / replika dukátu, vročení, Sign., Au986, 25mm, 7.072g, kapsle, etue, certifikát, číslo 87/150 RR!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: --.-

Fojtů - Dukát 2016 - Vladislav II. - poprsí zprava, opis / replika dukátu, vročení, Sign., Au986, 20mm, 3.516g, kapsle, etue, certifikát, číslo 87/250 RR!

Fojtů - 10 Dukát 2016 - Fr.Josef I. - poprsí zleva, opis / Veletržní palác, vročení, Sign., Au986, 42mm, 35.205g, kapsle, etue, certifikát, číslo 49/50 RR!

Fojtů - 5 Dukát 2016 - Fr.Josef I. - poprsí zleva, opis / Veletržní palác, vročení, Sign., Au986, 34mm, 17.638g, kapsle, etue, certifikát, číslo 49/80 RR!

Fojtů - 2 Dukát 2016 - Fr.Josef I. - poprsí zleva, opis / replika koruny, vročení, Sign., Au986, 25mm, 7.106g, kapsle, etue, certifikát, číslo 87/150 RR!

Fojtů - Dukát 2016 - Fr.Josef I. - poprsí zleva, opis / replika koruny, vročení, Sign., Au986, 20mm, 3.508g, kapsle, etue, certifikát, číslo 87/250 RR!

Dukát 2013 - Svatí Petr a Pavel, Velehrad, opis / český lev mezi pochodněmi, opis, Nesign., Au986, 20mm, 3.528g, na hraně stopa po zkoušce kovu

Rudolf II. (1552 - 1612) b.l. - hlava s kloboukem a okružím zprava, znak, opis/ korunované "R", opis, Nesign., Au585, 20mm, 3.522g, etue, certif. (č.286)

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Bavorský král Ludwig II., podpis / bavorský znak, vročení, Nesign., Au986(?), 25mm, 10.470g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 28000,- CZK - Vydraženo: --.-

Hamburg - na 500 let ritzenttelského míru 1894 - dva portréty, dva znaky, opis / loď na moři, věž zámku, znak a nápis, Punc., Au980, 42mm, 36.579g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 60000,- CZK - Vydraženo: 60000,-