Zimbler - Vídeňské cyklistické květinové korso 1897 - bicykl zleva, opis / 7-řádkový německý nápis, Sign., postříbřený bronz 31 mm s původním raženým ouškem

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Schwerdtner - amatér. šermířský turnaj 18.-21.V.1898 - Fama letící nad Rotundou, Athéna, meč / 5-řádkový nápis a vavřín.ratolest, Sign., Ag 27mm, 7.713g, rys.

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

První setkání numismatické stolní společnosti 1899 - Německý dům ve Vídni, vročení / 10-řádkový nápis, Sign.FL, měď 29 mm, patina, dr.vady razidla, téměř

První setkání numismatické stolní společnosti 1899 - Německý dům ve Vídni, vročení / 10-řádkový nápis, Sign.FL, měď 29 mm, chybná ražba nepravidelného tvaru

Výstava Elisabeth Heim 1900 - rytíř s praporcem, 5-řádkový nápis, vavřínový věnec, kartuše a vavřínový věnec, Nesign., část.zlacený bronz 51/61 mm s ouškem

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Loder - Vídeňský zpěvácký spolek 24.IV.1910 - múza u stromu, 4-řádk.nápis / putti se znakem, pohled na město, 3-řádk.nápis, Sign., patin. Ag 46mm, 29.932g

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

Spol.přátel mincí a medailí - výlet do Hainburgu 1916 - hradní brána, znak, nápis, Sign.Weinberger, bronz. jednostranná osmiúhelníková klipa 35x45 mm, patina

Breithut - Obchodní, živnostenská a průmyslová komora - alegorie, nápis, tabulka s udělením / pohled na Vídeň, znaky, opis, Sign., patin.bronz 65 mm, dr.hr.

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

Průmyslová, obchodní, živnostenská, zěmědělská a lesnická výstava 1928 - 7-řádkový nápis / 2-řádkový nápis ve věnci, Nesign., patin.měď 53 mm, nep.rysky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 850,-

Pichl - Okresní výstava ve Zbraslavi 1926 - sedící dívka plete koš, v pozadí město, nápis / alegorie, Sign., patinovaný bronz 53x41 mm

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Litá plaketa (1918 - 1919) - poprsí v klobouku zleva, bez nápisu, Nesign., litý zinek 168x200 mm, upevněno na překližkové podložce se závěsem R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Kupka a Šejnost - ČAVU na paměť osvobození 1922 - poprsí zleva, opis / prof.Denis při práci, alegorie, opis, Sign., patinov.bronz 70 mm, Fl.18, Nov1.1.50b

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Plastika Praha - medaile na 10 let republiky 1928 - poprsí zleva, opis / 5-řádk.nápis, postř. bronz 28 mm s původním raženým ouškem, Nov1.1.69c, nová stuha

Španiel - České Slovo k 80.narozeninám 7.III.1930 - hlava zprava, opis / lip. ratolest a 7-řádkový nápis, Sign., Ag987, 35mm, 14.898g, Nov1.1.71a, nep.rysky

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., matové Ag987, 60mm, 78.246g, Fl.42a, Nov1.1.97d, etue

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag, 42mm, 30.031g, Fl.41c, Nov1.1.99a, nep.hr., patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 500,-

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., matové Ag, 42mm, 29.738g, Fl.42c, Nov1.1.99b, původní etue, pat.

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

L.Bazor, Paříž - AE na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis/ znak ČSR, pochodeň, vavřínové listy, nápis, 68mm, 144.811g, Fl.40, Nov1.1.102b, lakov. R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Šejnost - 4.volba presidentem 24.V.1934 (1936) - poprsí zleva, opis a nápis/ velký státní znak, Sign., bronz 50mm, Fl.37, Nov1.1.117b, dr.hr., dr.rys., etue

Šejnost - 4.volba presidentem 24.V.1934 (1936) - poprsí zleva, opis a nápis / velký státní znak, Sign., patin.bronz 50mm, Fl.37, Nov1.1.117b, skvrnky

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín. ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patin.postř.bronz 80mm, jako Nov1.1.134b, téměř RR!

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., pat.Ag, 40mm, 28.851g, Fl.54d, Nov1.137a

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 550,-

Hájek - jednostranná ražená plaketa b.l. (1948) - hlava zprava a nápis, Sign., patinov. bronz 52x60 mm, 130.012g, Fl.65, Nov1.1.174a

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Fischer - větší medaile na 100.výročí narození 1950 - poprsí zleva, opis / 6-řádkový nápis a vavřínové snítky, Sign., patin.bronz 70 mm, Fl.73, Nov1.1.180a

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Šejnost - medaile Uměleckoprůmyslového muzea 1990 - poprsí zleva, opis / emblém muzea, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Nov1.1.209b

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Bejvl - 80.výročí vzniku ČSR 1998 - hlava zleva, opis / velký státní znak ČSR, lipové lístky, opis, Sign., Ag900, 31mm, 13.0g, Nov1.1.238a, kapsle, etue, text

Hájek - portrétní plaketa b.l. (1948) - hlava zleva, nápis, Sign. do hloubky, patinovaný bronz 52x60 mm, Nov1.2.62a, upevněno v původní etui R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Lukáš - replika tolaru Rudolfa II. 1997, Nesign., Punc., Ag900, 40mm, 29.031g, kapsle

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 650,-

Kartáková - Konec druhého tisíciletí 2000 - chrám sv.Víta, zemské znaky, hvězdy a nápis/ orloj a nápis, Sign.DK, cetifikát (Ag999, 34mm, 16.0g), kapsle, etue

Lukáš - replika tolaru Albrechta z Valdštejna 2002, Nesign., Punc., Ag999, 40mm, 29.160g, kapsle

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Lukáš - replika výtěžk. tolaru Marie Terezie 2003, Nesign., Punc., Ag999, 40mm, 29.280g, kapsle

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 600,-

Lukáš - replika tolaru Josefa I. 2005 - poprsí zprava, opis / císařský znak, opis, Nesign., Ag999, 40mm, 29.222g, kapsle, etue, "certifikát"

Lukáš - replika tolaru Josefa I. 2005, Nesign., Punc., Ag999, 40mm, 28.938g, kapsle

Lukáš - replika tolaru Matyáše II. 2008 - poprsí zprava, opis / tři císaři, opis, Nesign., Ag999, 40mm, 29.284g, kapsle, etue, "certifikát"

Dubois - cena ministerstva vnitra - hlava Republiky zprava, opis / 3-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., patinované Ag, 36mm, 23.108g, nep.rysky, téměř

Lavy - založení Cisalpinské republiky An.8 (1800) - poprsí zleva, opis / Herkules pozvedá Itálii, písmo, Sign., Ag 53mm, 73.261g, Julius.802, rys., patina RR!

Vyvolávací cena: 25000,- CZK - Vydraženo: --.-

Auguste - AE medaile na holdování města Lille 1803 - poprsí zleva, opis / 7-řádkový nápis a opis, Sign., 50mm, 64.752g, Bramsen.263, dr.hr., dr.rysky, pat. R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

Brenet - založení práv.akademie v Paříži An.XII (1803 /1804) - portrét zlava, opis / orel se zákoníkem, písmo, Sign., Ag 31x31 mm, 13.126g, nep.rys., patina

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

Galle a Puffroy - hold města Paříže - rok 13 (= 1804) - poprsí zleva, opis / holdovací scéna, opis a nápis, Sign., znač.BRONZE, 68mm, 152.611g, Zeitz.43, dr.hr.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Brenet a Galle - hold Paříže vítězi od Slavkova 1805- Victorie s trubkou na trofejích, nápis/ hold Pařížanů v Schönbrunnu, nápis, Cu 68mm, 107.875g, Zeitz.62 RR!

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Nesign. - AE medaile - Mír a obchod 1807 - poprsí zleva, opis / sedící Merkur zprava, opis a vročení, 31mm, 12.895g, Zeitz.neuvádí, nep.hr., patina, téměř

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

Karel X. - proklamační medaile 17.IX.1824 - poprsí zleva, opis / 15-řádkový nápis, Sign.Gayrard, měď 50mm, 70.164g, krásná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Ludvík Filip Orleánský - korunovační medaile 9.8.1830 - poprsí zprava, opis / korunovační scéna, písmo, Sign. Depaulis, bronz 75mm, 197.407g, skvr., pat. R!

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-

Napoleon III. - AR premie Světové výstavy 1855 - portét zprava, opis / znak Francie, okolo znaky 20 vystav.zemí, opis, Sign.Barre, Punc., 58mm, 130.617g

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Výstava dekorativního umění 1892 - uděl."Jakob Falke" - dubový stromek, nápis na stuze, opis / kartuše s udělení, nápis, Nesign., zn."bronze", 50mm, etue

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: --.-

P.Vincze - Exodus XV./13 b.l. - lidé se zavazadly, angl.nápis / obrovský zástup mířící k lodi, hebrejský nápis, Sign., Punc., patinované Ag999, 57mm, 99.505g

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Livio Odescalchi kníže Bracciano (1652 - 1713) b.l. - poprsí zprava, opis / pololežící postava, opis, Sign.(?), litá bronzová medaile 40 mm, 35.153g R!

V.Emanuele - AR záslužná medaile minist.zemědělství, obchodu a průmyslu - poprsí, opis / věnec, opis, ryté udělení, Nesign., Nepunc., 55mm, 80.112g, hr., rysky

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5200,-

Johann Wolfgang Goethe - poprsí zprava, nápis, b.l., Nesign., lité železo 53x64 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-