Kříž za 25 let vzorné služby, BB.451, Nimmergut.3524 (281), DN.6.03.03.d, Nesign., původní stuha

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Dekorace za statečnost pro příslušníky východ. národů - II.třída ve zlatě s meči, ND.7.10.01.c, BB.140, Nimmergut.847, zbytky zlacení, původní stuha, 14.715g

Vyvolávací cena: 1300,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Dekorace za statečnost pro příslušníky východ. národů - II.třída s meči, Sign.100 ?, BB.141, ND.7.10.01.d, Nimmergut.848, setřené postř., pův.stuha, 14.935g R!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Pamětní medaile pro dobrovolce španělské Modré divize za tažení proti Rusku, ND.7.10.07, Nimmergut.4069 (855), zlac.bronz 33 mm s původní stuhou, 15.320g R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Olympijské hry - Berlin 1936 - odznak rozhodčího - startéra, Sign."A.Stübbe-Berlin", smaltovaný bronz 48 mm se zavíracím špendlíkem R!

Vyvolávací cena: 3200,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Olympijské hry - Berlin 1936 - odznak rozhodčího, Sign."W.A.Co.München", smaltovaný bronz 42 mm se zavíracím špendlíkem R!

Vyvolávací cena: 3200,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Za obsazení Memelu 22.III.1939, Sig.L56 ? (Funcke-Brüninghaus-Lüdenscheid), BB.498, NN.6.02.28, Nimmergut.275, původní obloučková stuha, 23.872g R!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Za stavbu Západního valu 1939, BB.499b, Nimmergut.3520 (276), ND.6.02.33.a2, patinov. zinek s původní stuhou, 14.371g

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 400,-

Medaile Za zim.tažení na Východě 1941-1942, Sign."3" (W.Deumer-Lüdenscheid), BB.500, Nimmergut.3850, původní stuha, pomačkaný původní papír. sáček výrobce

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 900,-

Odznak za zranění - typ 1939 - 2.stupeň - Nesign., postř. bronzový plech, BB.50, Nimmergut.3843 (575), ND.7.02.09.b2, se šroubem a želez.maticí, 15.959g R!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

Odznak za zranění - typ 1940 - 1.stupeň - Sign."26", BB.52, Nimmergut.3844 (611), zlacený zinek, částečně setřené zlacení, patina R!

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Odznak za zranění - typ 1940 - 3.stupeň - Nesign., BB.54, Nimmergut.3946, patin.železo, zkrácená jehlice

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Cholmský štít 1942, Nimmergut.638, ND.7.05.03.2, BB.97, postříbřený zinek na látkové podložce, 17.285g RR!

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

Cholmský štít 1942, Nimmergut.639, ND.7.05.03.2, BB.97, tmavě patinovaný zinek na látkové podložce, 29.015g RR!

Demjanský štít 1942, Nimmergut.643, ND.7.05.04.var, BB.101, patin.bronz na látkové podložce, 39.472g RR!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3800,-

Pěchotní útočný odznak - 2.stupeň - Nesign., BB.115, ND.7.06.02.a3, Nimmergut.3890 (663), zinkový plech, nepatrné stopy původního postříbření, 13.314g

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Pěchotní útočný odznak - 2.stupeň - Nesign., BB.115, ND.7.06.02.a3, Nimmergut.3890, postříbřený masivní zinek, 23.581g

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Pěchotní útočný odznak - Sign."W", ND.7.06.02.b3, zinek, BB.116, Nimmergut.3890 (663), bronzově patin. zinek, ulomená upínací patka spony, 23.858g R!

Pěchotní útočný odznak - 2.stupeň - Sign."fo" (Friedrich Orth-Wien), ND.7.06.02.a3, Nimmergut.663, BB.115, masivní zinek, stopy původ. postř., 33.748g

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Pěchotní útočný odznak - 1.stupeň - Nesign., BB.127, ND.7.06.05.a3, Nimmergut.3896 (671)

Všeobecný útočný odznak - Sign."R.S." (Rudolf Souval - Wien), BB.127, ND.7.06.05.a3, Nimmergut.3896 (671), patinovaný masivní zinek, 31.903g

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Všeobecný útočný odznak - za 25 boj.akcí - Sign."JFS" (Josef Feix Söhne, Gablonz/N.), BB.128, ND.7.06.05.b, Nimmergut.670, 34.783g RR!

Vyvolávací cena: 16000,- CZK - Vydraženo: 26000,-

Bojový odznak posádek torpédoborců - 3.typ - Sign. "S.H.u.Co.", BB.164, Nimmergut.3921, zlacený zinek

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Bojov.odznak válečného námořnictva - Sign.R.S., BB.171, Nimmergut.711 (3927), ND.7.09.08.a, I.typ, pozlacený zinek

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

Bojový odznak námoř. dělostřelectva - Sign."C.E. Juncker.Berlin", BB.177, Nimmergut.3931 (716), ND.7.09.06.d, zinek se svislou sponou, 22.159g R!

Bojová spona ponorkových posádek - Sign."Schwerin- Berlin", BB.178, ND.7.09.10.a, Nimmergut.699, postříbřený tombak s vodorovnou sponou, 23.159g RR!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

Spona pro pilota bombardéru - 1.stupeň - Nesign., BB.213, Nimmergut.3949 (751), D-N.7-07-23c1, zlacený bronz 76x25 mm, 18.975g RR!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Spona pro pilota bombardéru - 2.stupeň - Nesign., BB.214, Nimmergut.3948 (752), D-N.7-07-23d1, postříbřený bronz 76x25 mm, 18.182g RR!

Sport. výkonnostní odznak DRA - 1.typ - 1.stupeň, BB.291, Nimmergut.3578, ND.6.06.03.a1, Sign. L.Ch.Lauer-Nürnberg, pěkná patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 460,-

NSDAP - kříž za 15 let služby, BB.283, ND.6.03.08.b, Nimmergut.3764, modře smaltovaný postříbřený bronz 42 mm s původní stuhou, 39.421g R!

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 6000,-

NSDAP - kříž za 10 let služby, BB.284, ND.6.03.08.c, Nimmergut.3763, patinovaný bronz 43 mm s obloučkovou hnědou stuhou a knoflíkovou miniaturou

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Freiwilliger Arbeits, H-H.3802.d, Nesign., smaltovaný bronz 23 mm se zavíracím špendlíkem

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Arbeitsdank (Vděk za práci), H-H.3806.a, Nesign., postříbř. smalt. bronz 15/23 mm se zavír. špendlíkem

Hitler-Jugend - velký členský odznak, H-H.9280c, zn.M1/90 (A.F.Richter - Hamburg), smaltovaný bronz 14x25 mm se zavíracím špendlíkem

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 440,-

Hitler-Jugend - zlatý záslužný odznak, H-H.9280e, BB.384, zn. M1/120 (Fr.Petzel - Wien), čísl."131154", zlacený a smaltovaný bronz se zavír. špendlíkem R!

Vyvolávací cena: 3200,- CZK - Vydraženo: 4000,-

SS - medaile za 8 let služby - Sign."L/58" (Glaser- Sohn.Dresden), BB.455, ND.6.03.05.c, bronz 38 mm s původní stuhou, 32.686g R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Železný kříž II.třídy, Medaile za zásluhy (zinek), Kříž 1914-1918, Badenský kříž za 15 let služby a Kříž za 40 let služby, Kříž NSDAP, spona 6 stužek

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Železný kříž II.třídy, Medaile za zásluhy (zinek), Kříž 1914-1918, Badenský kříž za 15 let služby a Kříž za 40 let služby, spona 5ks R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Řád za zásluhy o BRD (záslužný kříž BRD) na stuze, podobný jako Nimmergut.180 (obr.136), na stuze kovová páska "50" (patrně k 50.výročí republiky 1999)

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád za zásluhy o BRD (záslužný kříž BRD) se sponou, podobný jako Nimmergut.180 (obr.136)

Hannover - hasičský odznak za 25 let služby (1954), Nimmergut.2581, Nesign., postříbřený bronz 40/48 mm se sponou

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Řád Nizozemského lva - III.třída - rytíř, BB.195, Nepunc., zlato, nep.vada smaltu, původní stuha + miniatura, Nepunc., zlato, původní stuha 2ks

Řád Za zásluhy RPL 1974 - III.třída, WB.107c, zlacený a smaltovaný bronz na nové stuze, přiložena původní stuha, krásná etue, přebal R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

Konvolut závěsných miniatur se stužkou 12ks

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 360,-

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: --.-

Konvolut závěsných miniatur se smaltovaným kovovým závěsem a jehlicí 12ks