Nesign. - Světové zimní hry MAKABI 1936 - Davidova hvězda, hebrejský opis / symboly sportů, sloven.opis, patinov.bronz 65 mm, ryté udělení "III. / skok" R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Christlbauer - živnostensko-průmyslová výstava 1897 - alegorická postava, krajina, něm.opis a nápis/ nápis, věnec, Punc., Ag900, 50mm, 44.298g, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

Seidan - oslava Karla Havlíčka Borovského 19.8.1862 - poprsí mírně zleva ve věnci / korunovaný český lev a nápis na stuze, cín 27 mm s původním ouškem, pat.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Abrahám - Hospodářská a průmyslová výstava 1894 - letící Niké s věncem a knihou, ratolesti, nápis / znak, exponáty, opis, Sign., Ag ovál 57x70mm, 71.851g

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: 13000,-

Schwerdtner - cínová medaile na 1100 let města 1899 - žena s měst. znakem, panoráma, něm. opis/ měst. brána ve věnci, něm.opis, 40 mm s původním ouškem, hr.,škr.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Abrahám - hospodářsko průmyslová výstava 1891 - pers. Moravy s měst.znakem, atrib.výstavy / exponáty, nápis a věnec, Sign., Punc. Ag900, 41mm, 27.959g, m.o.,rys.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 4200,-

Hám - Emanuel Leminger - Královská mincovna 1931 - poprsí zpředu, opis / pohled na Vlašský dvůr, opis, Sign., patinovaný bronz 55 mm, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Pěvecký svátek 14.-15.8.1864 - lyra, dubový věnec, německý opis / výstavní palác, znak, Sign.Drentwett- Kammerer, cín 40 mm, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Pátek - 250 let gymnasia / Národopisná výstava 1894 - pohled na město, nápis/ městský znak v kartuši, opis, Sign., Punc., Ag 32mm, 14.387g, vl.rys., patina, tém.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Neuberger - postříbřená medaile na sto let lázní 1908 - oválné medailonky s portréty zakladatelů, něm.nápis / žena, lázeňský pavilon, nápis, Sign., 40mm, patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - výstavní palác v Meidlingu 1840 - průčelí, opis / vročení, Nepunc., Ag 27mm, 8.530g, patina

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: --.-

Okresní hospodářský spolek b.l. - Zásluze - stroje na poli, hlava berana, věnec, německý opis / znak, něm. opis, Sign. Schwerdter, zlacený bronz 46 mm

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Pelikán - gen.Lafayette - památce olomouc. vězně 1934 - poprsí zleva, opis / alegorie, pohled na město, písmo, patinovaný bronz 50mm, 51.450g

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Pelikán - RNDr. Mauric Remeš, emerit. předseda vlast. spolku 1947 - poprsí zleva, opis / spolkový časopis, ratolest, opis, Sign., patinovaný bronz 50mm

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Živnostenská, průmysl., hospodář. a lesnická výstava b.l. - městský znak nesený andělem, opis/ výstavní atributy, opis, Sign.EF, postř.bronz 40 mm, hr., rys.

Vyvolávací cena: 1900,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Kříž - hospodářská a průmyslová výstava 1885 - korun. znak v ozdobné kartuši, opis / letopočet ve vavřínov. věnci, Sign., Punc., Ag900, 45mm, 24.330g, vl.rysky

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Donner - premie společnosti přátel umění 1796 - Karel Škréta mírně zleva, latinský opis / stojící Apolón, lat.opis, Ag 40mm, 43.667g, Don.3910, MZČ.108/1, pat.

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

J.W.Laufenböck - založení ústavu pro slepce 1808 - anděl strážný vede dítě s páskou na očích, něm.opis / 5-řádk.nápis, Sign., měď 52mm, nedor., nep.rys., pat.

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Nesign. - vysvěcení německé evangelické školy 1827 - poprsí císaře zprava, něm.opisy / 5-řádkový něm.nápis a opis, Ag 39mm, 15.196g, Don.4856, nep.rysky R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Sign.K - upomínka na 10 let trvání Hlaholu 16.5.1871 - korunovaný český znak, opis / lyra, notový zápis, opis, zinek 22 mm, skvrny, patina

Spolek ku blahu služebných - "Wilhelmine Selinger 1913" -dívka s klíčem, pes a včelí úl, opisy/ tabulka s věnováním, opis, Punc., Ag900, 47mm, 41.769g, pat.

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 6000,-

Rudolf Karnet a Jaroslav Kyselý - 25 let firmy 1930 - hlava zleva, nástroje, písmo / hlava zleva, kniha, písmo, Sign.R.Karnet jun., Ag 50mm, 79.674g, etue RR!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Sucharda Stanislav - PF 1913 - ženský akt zleva, nápis, Sign., patinovaný jednostr. bronz 61x65 mm, Kr.3, vlas.rysky R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1700,-

Sucharda Stanislav - PF 1914 - anděl smrti Azrael následován nekonečným zástupem, Sign., patinovaný jednostranný bronz 42x77 mm Kr.4, nep.rysky R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Brůha J.- PF 1931 - žena v mincovně přenáší v zástěře chvojí na vánoční výzdobu, nápis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 60 mm, Kr.11, téměř

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 500,-

Anonym - PF 1936 - pohled na Pražský hrad a Karlův most, opis, Nesign., jednostranný patinovaný bronz 50 mm, Kr.16, téměř

Sláma Josef - PF 1938 - lidé pod košatou lípou, na stuze letopočet 1918, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 60 mm, Kr.18

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 440,-

Beutler Miroslav - PF 1946 - osvobozená Republika nese prapor a sokola, za ní vojáci, partyzáni a děti, opis, patinov. jednostr. bronz 60 mm, Kr.20, lakovaný

PF 2004 - renesanční kachel se znakem Jakuba Krčína, opis / v paprscích jména vydavetelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.520g, etue, patina R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 480,-

PF 2006 - královna Emma klečící před svatým Václavem, opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 13.154g, etue, patina R!

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 340,-

PF 2008 - kalich na iniciálách Jiřího z Poděbrad / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 15.733g, etue, patina R!

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 400,-

PF 2010 - Jan Lucemburský - přilba s králov. korunou, chocholem a stuhou, opis/ v paprscích jména vydavat., velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.656g R!

PF 2012 - Zlatá bula sicilská - líc pečeti císaře Friedricha II., opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 13.937g R!

PF 2015 - 700.výročí úmrtí kronikáře Dalimila - kříž, kniha a opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.301g, etue R!

PF 2017 - 300.výročí naroz. Marie Terezie - rostlina brambory s hlízami, opis / v paprscích jména vydav., "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.818g

Spolek pro chov psů v Království českém - lovecký pes a česko-německý nápis / 6-řádkový česko-něm. nápis uvnitř obojku, Sign.Kříž, bronz 43mm, jako ŠFP.15(c)

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Josef Čermák - Irma - 50.výročí narození 1882/1932 - symboly zaměstnání a zálib (český denár), opis /nápis Sign.KK (Karnet-Kyselý), Ag900, 31mm, 9.389g, pat.

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Wetzenmaier/Christlbauer - Slezská zemská výst. 1880 - slezský znak ve věnci / alegorie, německý opis, Sign., bronz 58 mm, hrany, nep.rysky, skvrna, patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Pichl - Krajinská výstava 1903 - Zásluze - městský znak ve vavřínovém věnci, nápis / alegorie, vročení a opis, Sign., Punc., Ag 45mm, 34.038g, vlas.rysky

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Schwerdtner - Gremium vídeňských obchodníků b.l. - alegorie, opis / tabulka s rytým udělením "Franz Scholz", vavříny, opis, Sign., postříbřený bronz 62mm

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Eisele R. - Společnost tkalců ke 40.výročí vlády 1888 - cechovní znak, opis / opis, věnec a kartuše s rytým udělením "Wenzel Klaudnik", Ag 58mm, 74.893g, rysky

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

Klub přátel mincí a medailí 1890 - tři znaky, opis / 5-řádk. nápis v kartuši podle krejcaru Marie Terezie, Nesign., bronz 29 mm, nep.hr., skvrnky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Jauner - Všeobecná zemská výstava 1890 - Zásluze - Austria, dva putti, písmo/ korun.císařský znak, opis, Sign., bronz 67/82 mm, 158.900g, dr.hr., patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 4200,-

Jauner - Všeobecná zemská výstava 1890 - Zásluze - Austria, dva putti, písmo/ korun.císařský znak, opis, Sign., Punc., Ag800, 67/82 mm, 99.481g, vlas.rysky

Vyvolávací cena: 16000,- CZK - Vydraženo: 17000,-

Numismatická společnost 1891 - na plavbu do Carnunta, základy amfiteátru / 8-řádkový nápis, Nesign., mosaz 27 mm s původním raženým ouškem

Klub přátel mincí a medailí 1892 - klášter Göttweig, znak, nápis / anděl, dva znaky, opis, Sign.LIH, měď 30 mm, patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 900,-

Klub přátel mincí a medailí 1893 - svatý Jiří, nápisy / zámek Herzogenburg, dva znaky, nápis, Sign.LIH, měděná klipa 27x27 mm, patina, téměř

Slavnost ke 300.výročí narození Gustava Adolfa 1894 - poprsí zprava / 5-řádkový nápis ve vavřínovém věnci, Nesign., hliník 30 mm, původní ouško a stužka

Rotunda - výbor výstavy Hospodářského spolku 1894, Sign.Schwerdtner, honosný zlacený a smaltovaný bronz. odznak, 40x47 mm, dvě stužky, původní etue R!

Vyvolávací cena: 4800,- CZK - Vydraženo: --.-

Zimbler - Vídeňské cyklistické květinové korso 1897 - bicykl zleva, opis / 7-řádkový německý nápis, Sign., zlacený bronz 31 mm s původním raženým ouškem