Ludwig II. - poprsí zprava, faksimile podpisu / honosný znak na plášti, vročení 1845 - 1886, Nesign., Nepunc., Ag 40mm, 28.679g, dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1000,-

F.X.Pawlik - stříbrná svatba panovnického páru 1903 - dvojportrét zprava, opis/ ověnčené znaky pod korunou, opis, Nesign., Punc., Ag 22mm, 4.501g, původní ouško

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

Lucas Corthum, právník, radní, purkmistr 9.1.1765 - úmrtní medaile - znak, dva opisy / symboly práva, písmo, Nesign., Ag 32mm, 13.294g, dr.hr., dr.rysky R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

Loos - AR medaile senátora Joh. Georga Bausche 1832 - poprsí zleva, opis / 8-řádk.nápis v dubovém věnci, Sign., 42mm, 28.464g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

Friedrich II. - AR odražek dukátu na holdování v Königsbergu 20.7.1740 - hlava zprava, opis / stojící Justicia, písmo, Nesign., Ag 23mm, 7.301g, patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Friedrich II. - AE medaile na bitvu u Rosbachu 1757 - král na koni, písmo/ bitevní scéna, písmo, Nesign., 48mm, 36.995g, stopy zlac., nep.kor., patina R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Na 300 let přijímání z kalicha v Braniborsku 1839 - dvojportrét zleva, opis / scéna přijímání z kalicha, opis, Sign.Pfeuffer, měď 45mm, skvrnky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Johann Georg III. - jeton "PRESSIS.AUXILIO." b.l. - poprsí zprava, opis / meč, praporec a stuha, opis, Nesign., Ag 14mm, 2.393g, podobný jako H.5038, patina

K.Götz - posměšná medaile 1919 - fronta na maso ve městě, nápis / blahobyt na venkově, nápis, Sign., patinovaný litý bronz 58 mm

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1500,-

K.Götz - posměšná medaile na Francouze ve Falci 1920 - násilí a hrůzy pod francouzskou vládou na obou stranách medaile, opisy, Sign., patin.litý bronz 58mm

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

K.Götz - 80.narozeniny presidenta Hindenburga 1927 - hlava zprava, opis, zn."D" / říšský a rodový znak, rytířské přilbice, opis, Ag900, 36mm, 24.896g, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 800,-

Let letadla Bremen do Ameriky 1928 - dvojportrét letců zleva, opis / letadlo nad mořem, opis, Nesign., Punc., Ag900, 36mm, 24.089g, nep.hr., nep.rys., pat.

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

K.Götz - Bavorská numismatická spol. - Joh. Aventinus 1929 - polopostava zpředu s knihou/ 14-řádk. latinský nápis, Sign., patin.bronz 60 mm, skvr., lakov., téměř

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Oertel - I.let vzducholodi Zeppelin kolem světa 1929 - trojportrét Zeppelin, Eckener a Dürr, opis/ severní polokoule, opis, Sign., Ag900, 36mm, 24.869g, patina

Bitva nahých mužů, Antonio Pollaiuolo, Itálie, cca 1465-1470, Sign., Ag925, 50mm, 65.685g (dvě unce Ag)

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 900,-

Harnisch - založení Rakouské národní banky 1821 - průčelí budovy, nápis / pětiřádkový nápis, věnec, ratolesti, Sign., Ag 43mm, 34.986g, hr., škr., rysky

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Tautenhayn - odhalení pomníku adm.Tegetthoffa 1877 - poprsí zprava, opis / pohled na pomník, opis, Sign., Ag 62mm, 70.322g, M.2741, hlazeno v Rv., dr.rys.,pat.

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / letopočet ve věnci, Nesign., postř.měď 50 mm, patina

Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / letopočet ve věnci, Nesign., měď 50 mm, rysky, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Zimpel (?) - proražení tauernského tunelu 1907 - Austria, emblém železnic, nápis / zemské znaky, tunel a nápis, Sign., Ag900, 23x35 mm s původním závěsem

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Stundl - Conrad von Hötzendorf 1914 - 1915 - poprsí zleva, opis / moždíř, vročení, opis, Sign., Punc., patinované Ag900, 50mm, 54.514g, velké úhozy v Av.

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Emerich Hadfy von Livno - generál infanterie 1917 - poprsí zprava, ratolest, faksimile podpisu, nápis, Nesign., postříbřený zinek 38x70 mm, pěkná patina

Placht - spolkový kancléř Dr.Seipel 1923 - poprsí zleva, opis / 5-řádkový rytý nápis, Sign. bronz 60mm, skvrny, patina

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Perl K. - 10.německá pěvecká soutěž ve Vídni 1928 - hlava Fr.Schuberta, faksimile podpisu, opis / lyra mezi prapory, Sign., patinovaný bronz 90 mm, skvrna

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Schmidt - profesor Alfréd Cosmann 1946 - portrét zprava, opis / svatý Jiří pracující rydlem, dvojitý opis, Sign., patinovaný bronz 45 mm

Marie Fjodorovna - pro premiantky dívčích gymnásií - portrét, opis/ nápis, sluneční paprsky, věnec z révy, opis, Nesign., Ag 45mm, 49.707g, dr.úhozy,hr.,rysky

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: --.-

Vstup Slovenska do Eurozóny 2009 - Bratislavský hrad, 3-řádkový nápis / Europa na býku, hvězdy, dva opisy, Nesign., Ag925, 38mm, 18.027g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

25 let Skandinávské obchodní komory a burzy 1886/1911 - personif. obchodu, mapa, opis / vročení, girlandy, tabulka pro udělení, patin. Sign., Ag 56mm, 95.561g

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Gustav Sparre - na 80.narozeniny 1914 - poprsí zleva, znak, opis/ aukční kladívko, dva věnce, písmo, Sign. A.Lindberg, patinov. Ag 60mm, 103.802g, dr.hr., rysky

Vyvolávací cena: 4200,- CZK - Vydraženo: --.-

Ernst Bring - pamětní medaile 1915 - poprsí zleva, opis / personifikace Švédska, strom, opis a nápis, Sign.E.Lindberg, patinov. Ag 56mm, 97.506g, dr.rysky

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-

250.výročí založ. Švédské říšské banky 1918 - sedící personifikace Švédska, vročení / dva rohy hojnosti, nápisy, Sign.E.Lindberg, patinov. Ag 60mm, 101.592g

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Gustav V. - 100.výročí ústavy 1920 - hlava zleva, dva kříže, 8-řádkový nápis / kněz a rytíř, nápis, Sign.E.Lindberg, patinované Ag 57mm, 87.146g

Justiční palác v Bernu 1894/1902 - průčelí paláce, opis a nápis / znak konfederace, vavřín.věnec a opis, Sign.Nomberg, Nepunc., Ag 55mm, 63.229g, nep.hr.

Vyvolávací cena: 4600,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - upomínka na protifrancouzské povstání 1809 - truchlící ženy / městský znak (Schwatz ?), opis, patinovaný bronz 57 mm, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Sebald a Drentwett - 500 let unie s Rakouskem 1863 - Rudolf IV. a Margareta, vročení, opis / znak a opis, cín 37 mm s pův. ouškem, Haus.1613, vada raz., skvr.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - 500 let unie s Rakouskem 1863 - znak, pušky a klobouk, vročení, opis / 5-řádkový nápis, cín 37 mm s původním ouškem, 28.163g(!), Haus.1614, dr., patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Székesfehérvár (Stoličný Bělehrad) 1879 - oslava vysvěcení chrámu / městský znak, 3-řádkový nápis a věnec, Nesign., měď 50mm, 43.353g, pěkná pat., tém.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Joanni Paulo Jones - vítězství nad Británií 23.9.1779 - poprsí zprava, opis / námořní bitva, opis a nápis, Sign.Dupré, na hraně znač."Bronze", 56mm, 72.319g

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

Anna - na vítězství v Brabantsku 23.5.1706 - královna vítězí nad Ludvíkem XIV., opis / alegorie a štíty se jmény 12 dobytých měst, Ag 43mm, 29.503g, rysky, pat.

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: --.-

William Shakespeare - pamětní medaile 1842 - poprsí čelně, opis a nápis / rodný dům, opis a vročení, Sign.Young-Taylor, bronz 38 mm, pěkná patina, téměř

Průmyslová výstava v Londýně 1862 - Crystalpalace, 8-řádkový nápis / vročení na globu, věnec, opisy, ratolesti, Nesign., cín 26 mm, patina

Victorie - AR jeton na 60 let vlády 1837 / 1897 - Mladé poprsí zleva, nápis / staré poprsí zleva, opis, Nesign., Nepunc., Ag 25mm, 9.737g, dr.hr., rys., pat.

Uherské Hradiště - K.K.Č.C. (patrně Královský klub českých cyklistů), Nesign., smaltov. a zlacený bronz 32x58 mm se zavíracím špendlíkem, nep.poškozený smalt

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 600,-

Bratislava 1937 - celoštátny sjazd čsl. hasičstva, 3.-6.VII., Sign. Hám, zlacený bronz 38x52 mm s původním letovaným ouškem, bez stuhy

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Český myslivecký svaz - 50 let mysliv.organizace 1973 - hlava muflona, opis / 4-řádkový nápis a smrková ratolest, Nesign., zlacený bronz 60 mm, etue

Císařské manévry (bez uvedení místa) 1897 - poprsí Fr.Josefa I., opis / bitevní scéna, německý nápis, Nesign., hliník 28x28 mm s původním závěsným otvorem

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 650,-

Halič 1900 - císař Fr.Josef I. zprava, polský opis / 5-řádkový polský nápis, Nesign., M-B.neuvádí, mosaz 29 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-

Romeno 1905 - poprsí Fr.Josefa I. zprava, latinský opis / 8-řádk.německo-italský nápis, Nesign., M-B.72, Haus.1295, bronz 29 mm s pův.raž. ouškem, stopy zlac.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Stará Ľubovňa - Chrám svaté Anny 1749 - bronzové pečetidlo 40mm, 96.532g, dr.hr., pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Míšeň 1831 - saský vévoda Johann, velitel městské gardy v Drážďanech - hlava zleva, opis / 3-řádkový nápis, věnec a opis, bílý porcelán 42 mm, popis, etue