SNS Kremnica a Ružomberok - 10.výr.založení 1975 - razič při práci, nápisy do čtverce / monogram "SNS" mince, nápis, Sign., bronz 40 mm, krásná patina, tém.

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 60,-

Návštěva papeže Jana Pavla II. na Slovensku 1990 - poprsí zleva, opis / Pieta, slovenský znak, vročení, Sign., patinovaný postříbřený bronz 40 mm, téměř

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

František Palacký - 100 let narození 14.6.1898 - poprsí zleva, český opis / lipová ratolest, znak Prahy a 7-řádkový nápis, Sign., bronz 55 mm, patina

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

Jenny Lind - pamětní medaile 1847 - portrét zleva, opis/ labuť s vavřínovou ratolestí a 6-řádkový nápis, Sign., měď 43mm, 45.781g, velké hrany, vlas.škr.

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

SVU Mánes - na paměť 5.května 1945 - hlava Alexandra Velikého zprava, opis / bojovníci na barikádě s praporem, opis, Sign., patin. bronz 60 mm, lakov.

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Viktor Kaplan (1876-1934) - ČKD Blansko b.l. (1958) - poprsí zprava, opis / Kaplanova turbína, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, téměř R!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Zemská jednota řemesl. a živnost. společenstev 1935 - stoj. Niké čelně, znaky řemesel, ratolesti, opis / znak a nápis ve věnci, Sign., postříbřený bronz 50 mm

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Václav Klofáč b.l. (1923) - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranný litý dutý zinek 65 mm, patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Jiří z Poděbrad - 500 let korunovace 1958 - korunov. poprsí zleva, opis / rodový znak pánů z Poděbrad a Kunštátu, opis, Sign., bronz 29 mm, patina

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 70,-

Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný zinek 60 mm, OŠ.162, patina, skvrny, lakovaná

Prvý máj, 1890 - 1914, Sign., jednostranný postříbř. bronz 22/29 mm s původním ouškem, Haim.str.478 R!

Božena Němcová - památník v České Skalici 1962 - portrét zleva, opis / Steindlerův hostinec, 3-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 130,-

Eliška Krásnohorská (1847 - 1926) 1922 - spisovatelka sedící pod lípou, nápis / kamenná zeď, na kamenech názvy děl, Sign., patinovaný bronz 50 mm, PZ.373

Stanislav Dluhoš - 40 let organisované numismatiky v Děčíně 1962/2002 - Děčínský zámek, opisy / emblém firmy Moneta, opis, Nesign., měď 28 mm, skvrna

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

Stanislav Dluhoš - 700 let první zmínky o obci Morav. Písek 1300/2000 - pečeť a opis / emblém firmy Moneta, opis, Nesign., bronz 28 mm, skv.

Reklamní jeton České mincovny b.l. - emblém mincovny v koruně jabloně, opis / emblém, opis, kruh českých lvů, Nesign., mosaz 30 mm

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 20,-

Reklamní jeton - 40 Pardubických Fortun 2013 - znak města, opis / socha Fortuny, nominál "40", opis, Nesign., mosaz 30 mm

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 130,-

Pěvecký spolek Smetana 1900 / 1925 - poprsí zprava / 5-řádk. nápis a dvě lipové snítky, Nesign. (Odehnal), patinovaný bronz 30 mm s původním ouškem

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 85,-

Kvasnička - odhalení pomníku Josefa Jungmanna b.l. - poprsí zleva, opis / pomník v ozdobné kartuši a opis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, dr.rysky

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 30,-

Sign.HP - 100 let narození Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva / 4-řádkový nápis a opis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.202, pěkná patina, tém.

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

Kvasnička - 100 let naroz. Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, PZ.201, skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878 - pomník, opis/ 6-řádkový nápis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.207, dr.hr., tmavá patina

Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878 - pomník, opis/ 6-řádkový nápis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.207, pěkná patina, téměř

J.S. - Pražské obchodní gremium 1895 - sedící Merkur, pohled na Prahu, vročení a opis/ 5-řádkový rytý nápis ve věnci, Sign., Ag 55mm, 39.219g, díra, hrany, pat.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Sláma Josef - PF 1932 - dělník s nástroji a žena se soškou v levé a kyticí v pravé ruce, nápis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 52x45 mm, Kr.12

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 460,-

Chaura a Abraham 1895 - Čeněk Gregor, protektor výst. mírně zleva, opis / pohled na Malé náměstí, nápis na stuze, cín 33x33 mm s původním raženým ouškem, skvrny

Nesign. - stojící sv. Václav, opis/ Průmyslový palác, královská koruna a opis, cín 31 mm s původním raženým ouškem, nedor., patina

Výstava Komenský v umění 1952 - poprsí zleva, opis / znak města a dvouřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, téměř

VIII.Meeting hostinských zaměstnanců - T.S.K.Racek - 1938 - mapa republiky a nápis, Nesign., jednostranný bronz 29 mm s původním letovaným ouškem, dr.rysky

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Fl.45a, Nov1.1.97f, lakovaná, téměř

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag, 32mm, 14.903g, Fl.41d, Nov1.100a, nep.hr., patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 280,-

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag, 32mm, 14.882g, Fl.41d, Nov1.100a, tmavá patina, etue

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag, 30mm, 14.826g, Fl.41d, Nov1.100a, etue, dr.hr., vl.rysky

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag, 32mm, 14.733g, Fl.41d, Nov1.100a, patina, lakovaná

Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patinov.bronz 60mm, Fl.55c, Nov1.1.135b

Štětina - postříbř.portrétní medaile b.l. (cca 1990) - hlava zleva, opis / monogram, lipový lístek, opis, Sign.Št, 31mm, 13.320g, Nov1.1.198c, patina, téměř

Nejtek - člen.premie Jednoty výtvarných umělců 1945 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis ve čtverci, Sign., patinovaný bronz 41 mm, Nov1.2.30a

Prádler - 50.výročí založení KSČ 1971 - poprsí zprava, opis / hvězda a nápis v prolamované ploše, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, Nov1.4.19b

Vyvolávací cena: 32,- CZK - Vydraženo: 55,-

Nesign. - Jagellonci na českém trůně (1471-1526) 2001 - na obou stranách motivy z českých mincí, opisy, Ag999, 28mm, 13.024g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Světová výstava v Paříži 1900 - personif. Republiky, výstaviště/ nápis na tabulce, vavřínový věnec a opis, Nesign., hliník 37 mm, patina, téměř

500.výročí úmrtí Matyáše Korvína (1990) - poprsí zleva, královská koruna, písmo / město, znak, písmo, Nesign., postříbřený bronz 42 mm, patina, etue

Johann Wolfgang Goethe b.l. - poprsí čelně, nápis, b.l., Nesign., poměděná litá plaketa (patrně slitina olova a cínu), 74x100 mm, hr., škr., rysky, patina

Ludwig Barnay - AE medaile na 30.narozeniny 2.V.1890 - poprsí zleva, opis/ 3-řádkový nápis ve vavřínovem věnci, Sign.R.Otto, bronz 45 mm, dr.rysky, skvrny

Friedrich August II. - na jmenování spoluvládcem 1831 - portréty dvou králů, opis / oltář v krajině, opis a nápis, Nesign., cín 30 mm, hr., rysky, patina

Hall - AR jeton s motivem tyrolského dvoudukátu 1963 - av.Ferdinand Karel na koni, opis/ sv.Leopold, opis, Nesign., Nepunc., Ag 28mm, 6.485g, patina

Brixen - AR jeton 1967 na 500 let těžby zlata ve stylu početního penízu, 25mm, 5.677g, pěkná patina

Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - dvojportrét zlava, opis a věnec / Crystalpalace, opis a 11-řád.nápis, Sign., cín 51 mm, hrany, rysky, pat.

Cárka (Zarch Mühle) - Anton Hartl - mosaz 25 mm, CL.102, skvrny, patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 65,-

Deštnice (Teschnitz) - Jakob Hofhans - 1/4 Hopfen - mosaz 25 mm, CL.181, skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 280,-

Staňkovice - Franz Barth - 1/4 - mosaz 21mm, CL.1357, pěkná patina

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 220,-