Vídeň - niklová medaile na dostavbu radnice 1883 - Vindobona na trůnu a architekt s plány / průčelí, andělé a nápis, Sign., 72mm, 163.185g, původní etue

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Vídeň - IV.celoněmecká slavnost pěveckých spolků 1890 - alegorie, opis a nápis / korunovaný znak, věnec, Sign., bronz 60mm s pův. letovaným ouškem, Haus.5525

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Ples společnosti přátel umění ve Vídni 1890 - malíř Eugen Felix, monogram / znak, výjev z plesu, písmo, Sign., litý bronz 58/45 mm, Hauser.4792, Bach.168 R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

Johann Strauss - na 50 let umělecké činnosti 1894 - poprsí zprava, opis a nápis/ maska, hudební nástroje, tanečníci, Sign., bronz 60 mm, 82.868g, Haus.7895

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Dr.Josef Unger, numismatik - 50 let doktorátu 1902 - poprsí zleva / 7-řádkový nápis, Sign., bronz 50mm, 54.814g, Haus.7945, krásná patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

Dr.Josef Unger, numismatik - 50 let doktorátu 1902 - poprsí zleva / 7-řádkový nápis, Sign., patinov.bronz 50 mm, 56.801g, Haus.7945, téměř

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Carl Ludwig Haus - Rakouský turistický klub 1903 - turista s holí, Austria a znak / horská chata, 4-řádk.nápis, Sign., Ag 33x24 mm se závěsem, 10.230g

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Floridsdorf - stavba nové radnice 1901/1903 - budova, 2-řádkový nápis / 5-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 35x47 mm

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

100 let založení Rakouské národní banky 1916 - císař František předává guvernérovi banky listinu, opis / nápis ve věnci, Sign., bronz 65 mm, skvrnka, pův.etue

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Karlova Universita - 500.výročí založení 1848 - pomník Karla IV., latin. opis / latin. 5-řádk. nápis ve věnci, Sign., bronz 52 mm, MZČ.150/7, hr., rysky

Karlova universita - 500 let založení 1848 - pomník Karla IV., latinský opis / latinský 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., postř.bronz 52 mm, MZČ.150/7, rysky

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Otev. železnice Praha - Drážďany 6.4.1851 - Bohemia a Saxonia si podávají ruce, lokomotiva, písmo / starom. mostecká věž, opisy, měď 48 mm, MZČ.150/11, pat. R!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

Otevření dráhy z Vídně do Terstu 1854 - obr v horách, železniční viadukt, písmo / koruna, putti a písmo, Sign., cín 39 mm, 31.485g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 900,-

Praha - Svému osvoboditeli čsl. lid 1.5.1955 - pohled na Stalinův pomník zprava / hvězdička, nápis a snítka, Sign., patinovaný bronz 60 mm R!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Zahradník - jednostranná ražená plaketa b.l. (1898) - kmen stromu a muž zalévající konví záhon, Sign., patinovaný bronz 28x100 mm, MZČ.200/7

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Kníže Krok - jednostranná plaketa b.l. (1900) - hlava zprava, nápis, Sign., patinov. bronz 49x55 mm, MZČ.200/13

Kníže Přemysl -jednostranná plaketa b.l.(1900) - hlava zprava v čepici, Sign., patin. bronz 54x55 mm, MZČ.200/14

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Město vidím veliké jehož sláva hvězd se dotýká (1901) - věštící Libuše, v pozadí Praha, nápis, Sign., jednostranná bronzová plaketa 74x50 mm, MZČ.200/15

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Vltava a Praha - AR jednostranná plaketa b.l. (1902) - alegorie, v pozadí pohled na Prahu, 4-řádkový nápis, Sign., Nepunc., 58x72 mm, 109.837g, patinovaná

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Vltava a Praha - AE jednostranná plaketa b.l. (1902) - dvě alegorické postavy, v pozadí pohled na město, 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 58x72 mm

Odhalení pomníku Františka Palackého 1.VII.1912 - poprsí zleva, nápis / pohled na pomník, 2-řádk.nápis, Sign., patinovaný bronz 57x60 mm, skvrnky, téměř

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Náš bratr Jindra - jednostr. portrétní plaketa b.l. - poprsí zleva, nápis, Sign., patinovaný bronz 51x56mm, dr.hr., nep.rysky, v reversu dvě dírky se závitem

Česká obec sokolská - novoražba b.l. (udělení 2004) - postava Republiky se lvem a lípou, opis, Sign., znač. minc.Kremnica, jednostranný postříbřený bronz 50 mm

Alois Jirásek (1914) - poprsí zleva, nápis / učitel s dětmi nad knihou, opis, Sign., patin. postř. bronz 50 mm, znač.ražebny "JVŠ", kartonový stojánek (1921)

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 3800,-

Obchodní a živn.komora v Plzni - Za zásluhy 1924 - Merkur a Vulkán si podávají ruce, nápis/ sedící žena, znak, písmo, patin. postř. bronz 50 mm, 1ks! RRR!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: --.-

Pluk.Josef Švec - odhal. pam. desky v Pelhřimově 1926 - poprsí zleva, opis / městský znak, opis a vročení, Sign., Punc., patinované Ag 22mm, 5.471g, patina R!

Vyvolávací cena: 50000,- CZK - Vydraženo: 120000,-

Mileniová replika denáru "svatého Václava" 1929 - český lev, opis / kříž v kroužku, opis, Sign., Nepunc., Ag 22mm, 1.440g, PŠ.150, patina, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha - odznak na milenium svatého Václava, 929-1929, Stojící svatý Václav, nápis, Sign., masivní bronz 25x30 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Josef Svatopluk Machar, 1864 - 1942, b.l. (1924) - poprsí zprava, nápis, jednostranný litý bronz 65x85 mm, PZ.404, pěkná patina

Katolická charita - ekumenický překlad bible 1987 - Cyril a Metoděj, opis / zářící citát z bible v šesti řečech, český opis, Sign., patin.bronz 70 mm, LŠ.352

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, dvojitý česko-německý opis / nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42mm, 23.946g, zkouška kovu

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 500,-

Bratr Josef Scheiner - starosta Čsl. obce sokolské b.l. - Poprsí zprava, 2-řádkový nápis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 68x82 mm, lakovaný

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 600,-

Mikuláš Aleš - Mánes svým členům na rok 1913 - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranný patinov. bronz 52 mm

Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / znak, svatý Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 20.018g, dr.hr.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 19.900g, pat.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Větší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 40mm, 30.039g, nep.hr.,pěkná pat.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Menší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 28mm, 14.953g, nep.hr.,pěkná pat.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Vídeň - odhalení pomníku Fr.Schuberta 15.V.1872 - hlava zprava, opis / múza učící mladíka hře na lyru, opis, Sign., bronz 63 mm, dr.hr., krásná patina

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Dokončení 10248 metrů dlouhého tunelu Arlberg 1883 - personifikace Tyrol a Voralbergu, tunel, opis / nápis ve věnci a opis, Sign., měď 70 mm, dr.hr., dr.rys. R!

Dr.P.Gautsch - ředitel c.k.orientální akademie 1885 - poprsí zprava, opis / 4-řádk.nápis ve vavřín.věnci, opis, Sign., měď 51 mm, pěkná patina

Franz Schneiderhan - cesta do New Yorku 1907 - poprsí zleva, nápis / socha Svobody, nápis, Sign., patinovaný bronz 45x60 mm

Gunnar Tolnaes, norský filmový herec 1926 - hlava zleva, faksimile podpisu, Sign., bronz 45x60 mm

Matěj Rejsek, český gotický architekt, 1949 - Prašná brána, chrám sv.Barbory, plán, kružítko, opis / klenba, 9-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60mm

Jan Masaryk - In memoriam 10.III.1948 - poprsí zleva, nápis / stařec v kápi a dívka s palmovou ratolestí, vročení a nápis, Sign., patin. bronz 60 mm, lakovaný

Petr Bezruč - 85.výročí narození 1952 - poprsí zprava a opis / horská krajina, nápis a opis, Sign., Punc., patinované Ag987, 60mm, 104.116g, PZ.405 RR!

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

Otakar Nejedlý, český malíř 1954 - poprsí zprava, opis / krajina s Řípem, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Dr.Otto Kernstock, básník a ředitel chóru 1930 - portrét zprava, nápis a faksimile podpisu, Sign., jednostranný patinovaný bronz 44x68 mm

Hospodářská spol. pro Moravu a Slezsko b.l. - stojící Ceres, réva, zvěrokruh/ symboly hospodářství, nápis, Sign., Ag 43mm, 42.264g, dr.hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Josef Beisser - pracovní inspektor ve Vídni 1923/1948 - hlava zleva, opis / inspektor v dílně, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, 105.038g

Severočeský němec. zemědělský spolek - Zásluze 1890 - zemědělské atributy, německý opis a nápis / německý nápis ve věnci, Sign., Ag 40mm, 26.269g, m.o., rysky

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 2800,-