20 Krejcar 1815 C, 6.686g, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1300,-

20 Krejcar 1830 C, 6.650g, nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

20 Krejcar 1830 C, 6.733g, mírně just., nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

12 Krejcar 1795 C, 4.933g, nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: 650,-

12 Krejcar 1795 C, 4.709g, vada materiálu, nep.vada razidla, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

7 Krejcar 1802 C - zřetelná stopa přeražby na 12 Kr. 1795, 4.633g, nep.vady razidla, vlas.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 360,-

7 Krejcar 1802 C - nepatrná stopa přeražby z 12 Krejcaru 1795, 4.561g, nep.hr., dr.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 320,-

Ag 3 Krejcar 1833 C, 1.676g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina R!

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: --.-

Ag 3 Krejcar 1833 C, 1.721g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

10 Krejcar 1839 C, 3.875g, nep.just., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 800,-

5 Krejcar 1840 C, 2.238g, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Krejcar 1840 C, 2.233g, nep.just., pěkná patina

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: --.-

3 Krejcar 1847 C, 1.712g, patina

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-

Dockler - AR portrétní medaile b.l. (cca 1700) - korunované poprsí mírně zleva, opis/ říšské relikvie, písmo, Nesign., 47mm, 44.542g, H.807, m.o.,rys.,pat.

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

AR medaile na král. korunovaci v Cáchách b.l. (1531) - dojportrét zprava, bez opisu / sedmiřádkový nápis, 30mm, 12.841g, Markl.2097, m.o., zlacení, patina RR!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Nesign.(Abondio) - litá medaile na říšský sněm 1599 - poprsí zprava, opis/ císařský znak, kolem znaky šesti kurfiřtů, opis, zlacené Ag 30mm, 7.276g, jako M.666

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Pamětní medailka b.l. (cca 1700) - poprsí zprava, opis / orel, kozoroh, hvězda a opis, Nesign., Ag 16mm, 2.251g, M.643, H.1194, nep.rysky, pěkná pat.

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Medaile na 11 císařů Habsburského rodu 1613 - pět portrétů, tabulka s nápisem, opis/ šest portrétů, znak, opis, Ag 52mm, 28.414g, Don.1871, patina RRR!

Vyvolávací cena: 32000,- CZK - Vydraženo: 32000,-

Nesign. - železná cizelovaná jednostr. medaile b.l. - portrét zleva, rytý opis, 57mm, 17.527g, patina RR!

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: --.-

Střední jeton na korunovaci v Regensburgu 30.12.1636 - kříž, meč, žezlo, váhy a opis / koruna a nápis, Ag 23mm, 2.096g, Nov.VII.E.4b, M.801, exc., patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Tolar na korunovaci v Praze 14.IX.1656 - Boží oko, ruce s žezly, kor.globus, opis/ koruna, nápis, věnec, 28.618g, Don.2455, Nov.D.1b, hlazeno, patina RR!

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

Střední jeton na korunovaci v Praze 14.IX.1656 - korun.zeměkoule, ruce s žezly, Boží oko, opis/ koruna a nápis, Ag 21mm, 1.976g, ČS.738, Don.2458, Nov.D.4b

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - osvobození Nových Zámků od Turků 1685 - pohled na opevněné město, orel, opis / monogram, 11-řádk.nápis, Ag 43mm, 29.528g, M.952, H.2094, pat.

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - osvobození Nových Zámků od Turků 1685 - pohled na obležené opevněné město, nápis na stuze / 9-řádkový nápis, měď 37mm, 17.514g, M.954, patina R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

Sign.LGL - osvobození města Ofen od Turků 2.9.1686 - anděl nad městem, jezdci, opis / 11-řádkový nápis, měď 29mm, 7.920g, M.1012, H.2124(AR), pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

P.Seel - osvobození Budína od Turků 1686 - Madona a 4 klečící panovníci, opis / anděl nad obleženou Budou a nápis, Sign., AE 45/38 mm, 9.826g, M.1021, H.2126

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

Brunner - AE medaile na mír v Rijswyku 1697 - Pax a Abundantia si podávají ruce, opis / Janův chrám, opis, Sign.MB/GFN, 42mm, 25.762g, M.1136, rys., pat.

Hoffmann G. - cín.pamět.medaile 1704 - císař zprava, opis/ holdovací scéna, opis a 4-řádkový nápis, Sign., cín 43 mm s nápisem na hraně, dr.hr., dr.rysky, pat.

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2400,-

P.H.Müller - AR zlacená svatební medaile 1676 - portrét císaře zprava, opis/ portrét císařovny zleva, opis, 52mm, 42.533g, M.885, H.2052, dr.hr.,dr.rys. R!

Vyvolávací cena: 16000,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - korunovace císařovny v Augsburgu 19.1.1690 - poprsí císaře zprava, opis/ císařovna zprava, opis, Ag 25mm, 5.099g, podobný Nov.K.6a, m.o., hlaz., pat.

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Hautsch - AR medaile na římskou korunovaci 1690 - poprsí zprava, opis/ korun.insignie a nápis, Sign., 35mm, 17.404g, Nov.B.22a, M.1215, H.2410, dr.hr.,rys.

Vestner - cín. medaile na naroz. prince Leopolda 1716 - poprsí zprava, opis / kolébka na stromě, císař, vojsko, písmo, 44mm, 28.386g, M.1446(AR), hr., patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

C.Wermuth - holdování v Nothausenu 16.6.1717 - stoj. císař zleva, latin.opis / 13-řádkový latinský nápis, Sign.CW, Ag 27mm, 7.281g, H.2590, patina, téměř RR!

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

Roettiers - AR jeton na holdování v Tournai (1720) - poprsí zprava, opis / věž mezi snopy obilí, opis, Sign.R, 30mm, 8.426g, Nov.GG.21a, nep.hr., rys., pat.

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Roettiers - AR jeton na holdování v Ypern (1720) - poprsí zprava, opis / městský znak, opis, Sign.R, 31mm, 9.042g, H.2612, dr.vada raz., dr.vada mater.

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

AR menší jeton na korunovaci v Praze 5.9.1723 - Země v oblacích, opis / koruna a 7-řádkový nápis, Nesign., 21mm, 2.084g, ČS.1112, M.1580, Nov.Z.8b, patina, tém.

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

Vestner - AR medaile na narození syna 1716 - poprsí zprava, opis / bůh posílá syna Austrii, Vídeň, opis, Sign., Ag 43mm, 29.243g, M.1449, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: --.-

Menší jeton na holdování ve Vídni 22.XI.1740 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a 9-řádk.nápis, Ag 21mm, 2.171g, M.1680, Nov.B.2b, škr., patina

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: 600,-

AR větší jeton na korunovaci v Bratislavě 25.6.1741 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a 6-řádkový nápis, 26mm, 3.746g, Nov.D.2b, m.o., hr., škr., pat.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 550,-

Roetiers - AE holdov.jeton města Namur 1749 - portrét zprava, opis / Noemova archa na skále, písmo, Sign.R, 31mm, 9.675g, M.1805, Nov.0, H.0, dr.hr., pěkná pat.

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: --.-

Roettiers - AE jeton na mír s Francií 1756 - Austria a Gallia si podávají ruce, opis / korun. znak a opis, Sign.R, 32mm, 14.848g, H.2913, dr.hr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Oexlein - AR medaile na mír v Hubertsburgu 15.II.1763 - Fama letící nad zámkem Hubertsburg, písmo/ Germania v krajině, písmo, Ag 44mm, 21.813g, H.2930, dr.rysky

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Würth - AE medaile na daňovou reformu v Sedmihr. 1765 portrét zprava, opis / alegorie, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 59mm, 67.004g, H.2944, hr., rys., patina

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

Würth - Sn medaile na daňovou reformu v Sedmihr. 1765 portrét zprava, opis / alegorie, 2-řádkový nápis, Sign., 59mm, 64.209g, H.2944, hr., škr., patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Radnitzky - 100 let sjednocení dolních Uher 1879 - poprsí zprava, opisy/Hungaria vítá děti (nová území), opis, Sign., Ag 52mm, H.3820, m.o., hrany, rysky

Widemann - AR medaile na úmrtí císaře b.l. (1765) - portrét císaře, opis/ portrét císařovny, opis, Sign., 42mm, 34.642g, M.1954, MMT.182a, m.o., hr., rysky

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

Holtzhey - AR medaile na kor. císařem 4.X.1745 - poprsí zprava, opis/ korunov. v chrámu, písmo, Sign., 49mm, 42.348g, Nov.D.1a, M.1765, H.2786, dr.hr., rys.

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 15000,-

AR menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 4.X.1745 - Boží oko, korunov.klenoty na oltáři, opis / koruna, 8-řád.nápis, Ag 21mm, 1.960g, M.1764, Nov.D.19b, pat.

Nesign. - AE jeton na holdování v Namuru 1745 - poprsí zprava, opis / znak, ornament a opis, Nesign., 31mm, 10.347g, H.2794, Nov.E.1a, pěkná patina

Roettiers - AE pamětní jeton na rok 1764 - poprsí zleva, opis / korunovaný znak, opis a nápis, Sign., Cu 32mm, 12.598g, M.neuv., H.neuv., pěkná patina

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-