Lerchenau - AE medaile na návštěvu v Čechách 1835 - dvojportrét zprava, opis / pětiřádkový nápis, Sign., 44mm, 33.639g, ČS.1507, H.3615(AR), nep.rys., patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Lerchenau - AE medaile na návštěvu v Čechách 1835 - dvojportrét zprava, opis / pětiřádkový nápis, Sign., 44mm, 32.693g, ČS.1507, H.3615(AR), nep.hr., patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Loos a Held - AR medaile na korunovaci v Praze 1836 - dvojportrét zleva, opis/ korunovační klenoty na stole a písmo, Ag 39mm, 19.291g, ČS.1498, nep.hr., nep.rys.

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

Loos a Held - AR medaile na korunovaci v Praze 1836 - dvojportrét zleva, opis/ korunovační klenoty na stole a písmo, 39mm, 19.302g, ČS.1498, P.III/15, hr., rysky

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

Loos a Held - AE medaile na korunov. v Miláně 1838 - dvojportrét zleva, opis / milánský dóm, opis a nápis, 42mm, 38.846g, Nov.J.2c, krásná patina R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4600,-

AR česká medaile Za dobré chování a hledění koňů - hlava zleva, latinský opis / český nápis, Nesign., Nepunc., ČS.1531, Ag 33mm, 18.344g, krásná pat., tém.

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 3000,-

AR maďarská medaile Za dobré chování a hledění koňů - hlava zleva, latinský opis/ maďarský 5-řádk. nápis, Nesign., Ag 34mm, 18.426g, dr.úhozy, 2x škr., patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Za dobré chování a hledění koňů b.l. - poprsí zprava, latinský opis / český 6-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag 34mm, 17.792g, ČS.1532, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásluhy, hlava zprava, latin.opis / čes.nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 40mm, 34.885g, ČS.1539, krásná patina, etue

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásl. b.l.- hlava zprava, latin.opis / čes.nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 40mm, 34.720g, ČS.1539, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Tautenhayn - státní cena za hospodářské zásluhy b.l.- hlava zprava, latinský opis / německý nápis ve věnci, Sign., Ag 40mm, 34.760g, ČS.1540, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Tautenhayn - státní cena za hospodářské zásluhy b.l.- hlava zprava, latinský opis / německý nápis ve věnci, Sign., bronz 40mm, 31.185g, ČS.1540, pěkná patina

Tautenhayn - státní cena za hospodářské zásluhy b.l.- hlava zprava, latinský opis / německý nápis ve věnci, Sign., bronz 40mm, 33.612g, podobná ČS.1540, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásl. b.l.- hlava zprava, latinský opis / český nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 40mm, 34.905g, ČS.1544, krásná pat.

Tautenhayn - státní cena za chov koní b.l. - hlava zprava, lat.opis / něm.-český nápis ve věnci, Punc., Ag 40mm, 17.819g, pův.ouško, závěsný kruh, rys., pat.

Tautenhayn - státní cena za chov koní b.l. - hlava zprava, latinský opis / něm. nápis ve věnci, Nesign., Ag900, 40mm, 16.647g, dr.hr., vl.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Tautenhayn - státní cena za chov koní b.l. - hlava zprava, latinský opis/ český nápis ve věnci, Nesign., Punc., Ag 40mm, 16.131g, ČS.1567, vlas.rysky, patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Tautenhayn - státní cena za chov koní b.l. - poprsí zprava, latinský opis / něm.-český nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 40mm, 16.490g, ČS.1566, nep.rysky

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Tautenhayn - státní cena za chov koní b.l. - hlava zprava, latinský opis / německo-český nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 40mm, 17.273g, ČS.1566, původ.ouško

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Tautenhayn - čestná cena ministerstva obchodu b.l. - poprsí zprava, lat.opis/ alegorie, český opis, Sign., Punc., Ag 57mm, 70.226g, ČS.1578, dr.hr.,vl.škr.,pat.

Jauner - AR oválná premijní medaile za chov koní b.l. - poprsí zleva ve věnci / klisna s hříbětem ve věnci, znak, Punc., 42x50 mm, 34.242g, původ. závěs, nep.hr.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Rabausch - Sn nást.medaile 2.12.1848 - poprsí zpředu, opis / Boží oko, korunov. insignie na oltáři, opis, Sign.R, 41mm, 23.501g, Nov.3c, dr.hr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 280,-

Cesar a Seidan - Hentziho pomník v Budíně 1849 - poprsí císaře zleva, opis / pomník v kartuši, písmo, Sign., měď 67 mm, H.3755, MZČ.150/8, hr., rysky, kor.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 900,-

Nesign. - 500 let unie Tyrolska s Rakouskem 29.9.1863 - hlava zleva, německý opis / 6-řádkový nápis, věnec, cín 32 mm s raženým ouškem, Haus.1616, skvr., patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Nesign. - 500 let unie Tyrolska s Rakouskem 29.9.1863 - hlava zprava, německý opis / 7-řádkový nápis, postř.bronz 22 mm s raženým ouškem, Haus.1619, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Pitner - 500 let unie Tyrolska s Rakouskem 29.IX.1863 - hlava zleva, německý opis / tyrolský znak, věnec a opis, cín 32 mm s raženým ouškem, Haus.5030, patina

Větší maďarský peníz na korunov. v Budíně 8.6.1867 - poprsí zprava, opis/ koruna, opis a nápis, Ag 23mm, 5.489g, M.2709, H.3795, Nov.B.5b, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Menší maďarský peníz na korunovaci v Budíně 8.6.1867 - poprsí zprava, opis/ koruna, opis a nápis, Ag 20mm, 3.247g, M.2710, H.3795, P.23, Nov.B.6b, vl.rysky,pat.

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Menší maďarský peníz na korunovaci v Budíně 8.6.1867 - poprsí zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk. nápis, Ag 20mm, 3.293g, M.2710, H.3795, Nov.B.6b, nep.rysky

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

Jauner - město Vídeň na 25.výročí vlády 1873 - císař mezi pěti postavami, nápis / korunovaný císařský znak a opis, Sign., Ag 71mm, 100.713g, hlaz. v Rv.,rys. R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 16000,-

Jauner - město Vídeň na 25.výročí vlády 1873 - císař mezi pěti postavami, nápis / císařský znak a opis, Sign., Ag 71mm, 122.394g, dr.hr., nep.rysky, téměř R!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

Tautenhayn - světová výstava 1873 - DEM VERDIENSTE - portrét zprava, němec. opis / tři alegorické postavy, opis a nápis, Sign., měď 70 mm, Haus.2911, patina

Tautenhayn - světová výstava 1873 - DEM VERDIENSTE Portrét zprava, němec. opis / tři alegorické postavy, opis a nápis, Sign., postř.měď 70 mm, Haus.2911, hr.

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Tautenhayn - světová výstava 1873 - DEM VERDIENSTE - portrét zprava, němec. opis / tři alegorické postavy, písmo, Sign., měď 70 mm, Haus.2911, vada na hraně

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

Tautenhayn - světová výstava 1873 - DEM MITARBEITER - portrét zprava, něm. opis / tři alegorické postavy, opis a nápis, Sign., měď 70 mm, Haus.2914, skvrnka

Tautenhayn - svět. výstava 1873 - DEM FORTSCHRITTE - portrét zprava, něm.opis/ alegorické postavy, písmo, Sign., měď 70 mm, Haus.2915, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Tautenhayn - světová výstava 1873 - DEM FORTSCHRITTE - portrét zprava, něm.opis/ čtyři alegorické postavy, opis a nápis, Sign., měď 70 mm, Haus.2915, hr., pat.

Scharff - Světová výstava ve Vídni 1873 - portrét zprava, opis / výstavní pavilón Rotunda, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 41 mm, nep.hr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Nesign. - medailka na uvítání císaře v Čechách 1874 - královská koruna, český opis / korunovaný císařský monogram a heslo, cín 32 mm s původním ouškem, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Kříž - Průmyslová výstava řemesel v Praze 1876 - poprsí zprava, opis / králov.koruna, nápis ve věnci a opis, Sign., Nepunc., Ag 45mm, 29.700g, MZČ.164/8

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 9500,-

Sign.B - trojspolek s Německem a Itálií b.l. (1883) - trojportrét panovníků zleva, opis / tři znaky zemí, opis, cín 28 mm, 6.519g, nep.hr.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Krauss a Leisek - medaile na 40 let vlády 1888 - poprsí zprava, opis / císařská koruna, znak, opis, Sign., zlac.bronz 50mm, 65.642g, dr.hr.,dr.rys., tém.

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Krauss a Leisek - medaile na 40 let vlády 1888 - poprsí zprava, opis / císařská koruna, znak, opis, Sign., zlac.bronz 50mm, 65.642g, dr.hr., patina

Vyvolávací cena: 1900,- CZK - Vydraženo: --.-

Christlbauer - hospod. a lesnická výstava 1890 - poprsí zprava, německý opis / opis a 6-řádkový nápis, Sign., zlacený bronz 36 mm, Haus.2983, patina

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: --.-

Christlbauer - hospod. a lesnická výstava 1890 - poprsí zprava, latinský opis / německý opis a nápis, Sign., zlacený bronz 42 mm, Haus.2982, patina, téměř

Šantrůček - založení České akademie věd a umění 1890 - poprsí zprava, dvojitý český opis / sedící Čechie, lev, ratolest, nápis, Sign., bronz 65mm, 131.681g

Christlbauer - česká medaile na návštěvu Prahy 1891 - poprsí zprava, český opis / český 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacený bronz 54 mm, Haus.714, skvrnky

Nesign. - návštěva císaře v Liberci 1.X.1891 - poprsí zprava, německý opis/ 7-řádkový německý nápis, zlacený bronz 28 mm s původním raženým ouškem

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 750,-

Christlbauer - návštěva císaře v Liberci 1.X.1891 - poprsí zprava, německý opis/ 9-řádkový německý nápis, Sign., zlacený bronz 28 mm s původ. raženým ouškem

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 700,-

Tautenhayn a Christlbauer - návštěva v Brně 1892 - poprsí zprava, latinský opis / korunov. městský znak a německý opis, Sign., zlacený bronz 54 mm

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2400,-