Milan Hodža - jednostranná pamětní plaketa 1937 - poprsí zprava, opis, Sign., patinovaný bronz 80 mm, Haim.str.183 R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Johann Kempen v.Fichtenstamm (nar.v Pardubicích) 1859 Poprsí zleva, opis / znak a tři alegorické postavy, opis, Sign., měď 80 mm, 202.572g, H.7384, dr.hr.,pat.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Generál L.Gablenz a admirál W.Tegetthoff 1874 - dvojportrét zprava, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, vročení, Sign., měď 40 mm, H.7289, pěkná patina, etue

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Josef Weyl, rakouský spisovatel - 70.narozeniny 1891 - poprsí zprava, opis / 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, Haus.7980, grafitti, téměř

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Dr.Fr. Pantůček - president nejvyššího soudu (1923) - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 50 mm, MZČ.217/18, lakovaný

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 300,-

Emanuel Alois Ziffer - stavitel železnice v Bukovině 1908 - poprsí zleva, nápis / 19-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 54x89 mm

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1100,-

MUDr.František Cyril Kampelík (1805 - 1872) b.l. - poprsí zleva, vysoký reliéf, opis/ český znak, nápis, Sign., bronz 80mm, stoj. s věnov."Josefu Kubovičovi"

Praha - restaurace Vikárka b.l. - pohled okny na chrám Sv.Víta, opis / znaky pražských čtvrtí, opis, Sign., Nepunc., zlacené Ag 34mm, 13.296g, téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha - restaurace Vikárka b.l. - pohled okny na chrám Sv.Víta, opis / znaky pražských čtvrtí, opis, Sign., Nepunc., Ag 34mm, 13.347g, patina, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Národní divadlo - 100 let základního kamene 1968 - portik s oponou, 4-řádkový nápis a opis / kytice a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Praga - plaketa světové filatelist. výstavy 1968 - okřídlené poštovní známky, český a fracouzský nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 53x51 mm, k.25

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Praga - plaketa světové filatelist. výstavy 1968 - okřídlené známky, česko-frac. nápis, Sign., Ag900, 53x51 mm, 65.487g, udělení "Antonín Vopelák", etue

Praga - medaile světové filatelist. výstavy 1968 - známka, paprsky, český a fracouzský opis / emblém a místo pro udělení, Punc., Ag900, 60mm, 95.977g, k.26

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

Praga - medaile světové filatelist. výstavy 1968 - známka, paprsky, český a fracouzský opis / emblém a místo pro udělení, Punc., postříbř. bronz 60mm, k.26

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

AR odražek pětidukátu 1971 - Josef Mánes, písmo / Josefína, opis, Sign., 33mm, 8.837g, k.59, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 5500,-

AR odražek dvoudukátu 1971 - Josef Mánes, písmo / Josefína, opis, Sign., 23mm, 3.955g, k.59, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3200,-

AR odražek dukátu 1971 - Josef Mánes, písmo / Josefína, opis, Sign., 20mm, 3.547g, k.59, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Replika Šlikovského tolaru 1525 / 1974, Sign., značka "R74", Nepunc., Ag900, 40mm, 28.523g, etue, certifikát Státní banky československé

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 800,-

Společný kosmický let SSSR - ČSSR b.l.(1977) - státní znaky, opis / kosmická loď na oběžné dráze, ruský opis, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 30.000g, pat., etue

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 650,-

Společný kosmický let SSSR - ČSSR, b.l.(1977) - stát. znaky, opis / kosmická loď na oběžné dráze, ruský opis, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 29.789g, krásná pat.

Leoš Janáček - Artia - V hudbě život Čechů (1977) - poprsí zprava, noty, opis / emblém, krajina, květiny, opis, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 25.5g, patina, etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 750,-

Leoš Janáček - Artia - V hudbě život Čechů (1977) - poprsí zprava, noty, opis / emblém, krajina, květiny, opis, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 25.439g, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Matemicko-fyzikální fakulta Karlovy university (1977) -hlava Karla IV. zpředu, pražské budovy, opis/ pečeť, symboly stud. oborů, opis, Sign., postř. bronz 80 mm

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 400,-

Karel IV. - 600 let úmrtí 1978 - korunované poprsí, znaky, opis / panovník klečí před sv. Václavem, Karolinum, opisy, Punc., Ag900, 38mm, 24.388g, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 650,-

60 let poštovního muzea a čs.poštovní známky 1978 - poštovní trubka, telefon, vročení a opis / poštovní známky, vročení, opis, Punc., Ag750, 38mm, 24.372g

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 360,-

Karel IV. - 600 let úmrtí 1978 - korunované poprsí, znaky, opis / panovník klečí před sv. Václavem, Karolinum, opisy, Sign., Ag900, 38mm, 24.542g, hrana

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 650,-

Bohuslav Martinů - Artia - V hudbě život Čechů (1978) - poprsí zleva, noty, opis/ emblém, krajina, květiny, opis, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 25g, pat., pošk.etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 850,-

Právnická fakulta Karlovy university b.l. (1978) - profil Iusticie zleva, budovy, opis / univers. pečeť, latin.opis, Sign., patin. Ag900, 80mm, 173.878g, k.15

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

Právnická fakulta Karlovy university b.l. (1978) - profil Iusticie zleva, budovy, opis / universitní pečeť, latinský opis, Sign., patin.bronz 80 mm, k.155

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 700,-

Praga 1978 - medaile Svět.výstavy poštovních známek - emblém výstavy, dva opisy / známka, dva opisy, Sign., Punc., zlacené Ag 900, 60mm, 97.439g, vl.rysky, etue

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Praga 1978 - plaketa Svět.výstavy poštovních známek - emblém výstavy, nápisy, Sign., Punc., patinov. Ag900, 60x42 mm, 96.886g, udělení "ZDENĚK ZUZKA" (primátor)

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Čedok 1920/1980 - 60.výročí založení - znak Čedoku, "60",zemské polokoule, opis / památné budovy, květ, opis, Punc., Ag900, 35mm, 25.0g, k.112, etue, text

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 380,-

Karel Čapek a Josef Čapek - medaile PNP b.l. (1983) - portrét K.Č., hřbety knih, nápis / Portrét J.Č., výtvarná díla, nápis, pat.bronz 60 mm, k.207, etue

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 550,-

Prof.František Martin Pelzl - 250 let narození 1984 - portrét zleva, znak, písmo / pečeť UK, český lev, arkýř Karolina, opis, Sign., patin.bronz 60 mm, etue

Praga 1988 - Světová výstava poštovních známek - postavy nad Karlovým mostem, dvojitý opis / emblém, opisy, Nesign., patinované Ag900, 50mm, 83.027g

Praga 1988 - Světová výstava poštovních známek - postavy nad Karlovým mostem, dvojitý opis / emblém, opisy, Nesign., patinovaný postříbřený bronz 50 mm

Jan Werich - PNP k 10.výročí úmrtí b.l. (1990) - hlava zpředu, písmo / český lev, památné budovy, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, k.319

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 460,-

Prokop Diviš - 300 let narození b.l. (1998) - poprsí zleva, město a roubený dům, znak a opis / bleskosvod, město, znak a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Brno 2000 - Celostátní výstava poštovních známek - replika staré filatel. medaile, znak, nápis/ medaile, známky, město, nápis, Sign., postř.bronz 60 mm, etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Brno 2005 - Evropská výstava poštovních známek - známka, architektura, mapa a opis / Napoleon, Mohyla míru, známky, nápisy, Sign., postř.bronz 60mm, etue

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Brno 2005 - Evropská výstava poštovních známek - známky s motivy Brna a Slavkova, nápisy, Sign., částečně postříbřený patin. bronz 91x53 mm, etue

FM paliv a energet. - dokončení plynovodu Sojuz 1978 - znaky ČSSR a SSSR, potrubí, opis a nápis / hvězdice a opis, Sign., Punc., Ag750, 40mm, 29.994g, hr., etue

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

ČOSS (Čsl. odborný spolek slévárenský) - 8.sjezd 1931 v Brně - slévač při práci, ozubené kolo, pohled na katedrálu, 4-řádkový nápis, Sign., litina 123x128 mm

Příbramští betlémáři - 2000 let narození Krista 2000 - Betlém a 6-řádkový nápis/ velký kříž a devět výjevů z evangelia, Sign., zlacený bronz 70 mm, původ.etue

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 600,-

Zemský štěpařský spolek pro Čechy - AR medaile, b.l. Český lev, dva opisy / ovoce, nástroje, česko-německý opis, Sign., Punc., 44mm, 29.980g, nep.hr., patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Zemský štěpařský spolek pro Čechy - AE medaile b.l. - český lev, dva opisy / ovoce, nástroje, česko-německý opis, Sign., 44mm, nep.hr., pěkná patina, téměř

Zemský štěpařský spolek pro Čechy - AE medaile b.l. - český lev, dva opisy / ovoce, nástroje, česko-německý opis, Sign., 44mm, 37.592g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Zahájení dostavby chrámu svatého Víta v Praze 1873 - sv. Václav na koni s ostatky sv. Víta, opis / gotická podoba chrámu, opis, Sign., cín 41 mm, MZČ.164/3, hr.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 800,-

Zahájení dostavby chrámu svatého Víta v Praze 1873 - sv. Václav na koni s ostatky sv. Víta, opis / gotická podoba chrámu, opis, Sign., měď 41mm, 55.779g, téměř

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Praha - návštěva Čechů amerických 1885 - Národní divadlo, opis / americký orel, paprsky, hvězdy a opis, Sign., cín 37 mm, MZČ.164/24

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-