10 Diners 2006 - ZOH - lyžařská akrobacie, KM.215 (Ag925, 28.80g), etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

20 Reis 1843, KM.12 (měď), 12.383g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 480,-

2 Leva 1882, KM.5 (Ag835), 9.809g, nep.hr., nep.rys., skvrnka, patina

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 180,-

2 Leva 1891 KB, KM.14 (Ag835), 9.855g, nep.hr., nep.hr., patina

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 220,-

1000 Leva 1995 - 100 let olympijských her, KM.215 (Ag925, 23.33g, 28.713 ks), kapsle

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 340,-

Perper 1912, KM.14 (Ag835), 4.981g, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 280,-

Tolar 1678 PG - novoražba, značená "COPY", Punc., 39mm, 20.045g, kapsle

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Öre 1884 CS, KM.795.1 (Ag400), 1.542g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 130,-

25 Öre 1907 VBP, Kodaň, KM.808, 2.411g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

10 Koruna 1967 - sňatek princezny Margarety, KM.856 (Ag800), 20.585g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 550,-

2 Koruna 1930 - Tallinský hrad, KM.20, hrany, rysky, patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

2 Koruna 1930 - Tallinský hrad, KM.20, 12.025g, nep.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

100 Krooni 1996 - LOH Atlanta, KM.31 (Ag925, 28.28g, pouze 10.000 ks), kapsle

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: 420,-

Liard 1657 D, Lyon, KM.192.5, nepravidelný okraj střížku, nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Frank (1796 - 1800) K, Bordeaux, KM.639.5, 24.332g, nedor., hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 340,-

20 Centimes 1867 BB, Strasbourgh, KM.808.2 (Ag835), 0.989g, nep.hr., nep.rysky, téměř

20 Frank 1938, KM.879 (Ag680), 19.962g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

10 Frank 1938, KM.878 (Ag680), 9.973g, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: 120,-

50 Frank 1974, KM.941.1 (Ag900), 29.993g, nep.hr., nep.rysky

1.5 Euro 2002 Ag - Evropská unie, KM.1301 (Ag900, 22.20g), kapsle

Crown 1967 - znak, KM.4 (CuNi), nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 60,-

25 Pence 1977 - 25 let vlády, KM.10 (CuNi), nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

8 Doubles 1864, KM.7 (bronz), patina

Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: 22,-

8 Doubles 1874, KM.7 (bronz), 9.626g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 120,-

8 Doubles 1889 H, KM.7 (bronz), 9.361g, dr.hr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

8 Doubles 1902 H, KM.7 (bronz), 9.903g, patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 170,-

8 Doubles 1956, KM.16 (bronz), 9.747g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 160,-

10 Ecu 1990 - jelen červený, KM.neuv. (patrně Ag999), 27.887g, nep.rysky, kapsle

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Ecu 1993 - jelen červený, KM.neuv. (patrně Ag999), 10.180g, nep.skvrnky, kapsle

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

Lira 18(60) Firenze - provizorní vláda v Toskánsku, Cr.85.1, poškrábaná v místě letopočtu, rysky, patina

10 Centesimi 1893 R, Řím, KM.27.2 (Bro), 10.040g, hr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

Lira 1826, zn."L+orlí hlava", Torino, Cr.103.1 (Ag900), 4.869g, dr.hr., škr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 300,-

1/12 Shilling 1881, KM.8 (bronz), 9.264g, nep.rysky, patina

1/12 Shilling 1881, KM.8 (bronz), 9.264g, dr.hr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 140,-

1/24 Shilling 1877 H, KM.7 (bronz), 5.608g, patina

1/26 Shilling 1841, KM.2 (měď), 8.210g, hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 110,-

1/12 Shilling 1935, KM.16 (bronz), 9.542g, nep.hr., patina

1/12 Shilling 1947, KM.18 (bronz), 9.393g, dr.hr., patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 85,-

5 Shillings 1966 - Vilém Dobyvatel, KM.28 (CuNi), 28.272g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 110,-

500 Dinár 1982 - ZOH Sarajevo - sjezd, KM.92, 250 Dinár 1982 - ZOH Sarajevo - město, KM.91, 100 Dinár 1982 - hokej, KM.90, kapsle, skvrny 3ks

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 900,-

500 Dinár 1983 - ZOH Sarajevo - biatlon, KM.103, 250 Dinár 1983 - ZOH Sarajevo - Radimlja, KM.101, 100 Dinár 1983 - boby (nep.rysky), KM.99, kapsle, 3ks

500 Dinár 1983 - ZOH Sarajevo - skok, KM.102, 250 Dinár 1983 - ZOH Sarajevo - artefakt, KM.100, 100 Dinár 1983 - krasobruslení, KM.98, kapsle 3ks

50 Dinár 1938, KM.24 (Ag750, 15.00g), nep.hr., nep.rysky

Koruna 1900, Y.2 (Ag835, pouze 50.000 ks), 4.983g, nep.hr., nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 360,-

Koruna 1904, Y.2 (Ag835, pouze 75.000 ks), 5.003g, nep.hr., nep.rysky, patina R!

10 Litu 1936 - Didysis, KM.83 (Ag750), 17.928g, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 400,-

5 Litai 1936 - Basanavicius, KM.82 (Ag750), 8.956g, dr.hr., dr.rysky, patina

2 Lati 1926, KM.8 (Ag835), 10.015g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

5 Pengö 1939 BP - admirál Horthy, KM.517 (Ag900), 24.867g, dr.hr., dr.rysky, patina

2000 Forint 1997 - integrace Evropy, KM.724 (Ag925, 31.10g), kapsle

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-