AR menší jeton na korunovaci v Praze 7.9.1836 - hlava zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk. nápis, Nesign., 18mm, 3.268g, Nov.D.4b, ČS.1494, P.3/24, M.2565, pat.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 280,-

Neuberger - medaile na odhalení pomníku ve Vídni 1892 Poprsí zprava, dvojitý opis / jezdecká socha maršála, nápis, Sign., cín 37 mm, m.o., hrany, rysky

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Svatý Vojtěch, český opis / kostel v Libici, český opis, b.l., Sign.Pichl, cín 39 mm s původním raženým ouškem, Přib.156, zvlněná, hrany, rysky, patina

Doležal a Grmela - medaile na konsekraci 4.3.1973 - poprsí v mitře zleva, opis/ arcibiskupský osobní znak a latinský opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Sv.Václav zleva, opis / olomoucký dóm sv.Václava, opis, vročení 1777 - 1977, Sign.M (Jiří Myszak), patinovaný postříbřený bronz 60 mm, 84.563g

Nesign. - 1000 let úmrtí arcibiskupa Metoděje 1885 - Cyril a Metoděj s papežem, latin.písmo /kaple Cyrilka starosl.opis a čes.nápis, cín 38mm s ouškem, hr.,škr.

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha Vinohrady 1893 - svěcení chrámu sv.Ludmily 8.10., Nesign.(Pátek), cín 32mm, 9.438g, Přib.715c, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Klosterneuburg - svatý Leopold s praporcem a modelem chrámu, monogram / sv. Anežka Římská, monogram, Sign. EP, Ag litý ovál 28/35 mm s pův.ouškem, hr., patina

Veldes b.l. - Madona, chorvatský (?) opis / chrám v krajině, latinský opis, Nesign., jednostranný postříbřený oválný bronz 20/25 mm s původním ouškem

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

Beutler - Rudolf Pilát na 70 let narození 1945 - poprsí zleva, opis / ruce držící lupu a medaili, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.3

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Plach a Knobloch - 50 let NSČS 1969 - poprsí Eduarda Fialy zleva, 3-řádkový nápis / ratolest se stuhou, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 45 mm, BK.10

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

Havelka - 650 let narození Petra Parléře 1980 - portrét zleva, opis / český lev, měřidlo, úhelník, znak, opisy, Sign., postř.bronz 40 mm, BK.17, patina

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

Prádler - akademik Josef Dobiáš (1888 - 1972) 1980 - hlava zprava, nápis a opis / římský medailon, hořící antická lampa, nápis, Sign., pat.bronz 55 mm, BK.18

Prádler - Karel Castelin - úmrtní medaile 1981 - poprsí zleva, opis / stylizovaná krajina, tři keltské mince, nápis, Sign., patin. bronz 60 mm, BK.24, etue

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

Snopek - 20 let zákona o Čsl.federaci 1988 - Pražský a Bratislavský hrad, stuha a nápis / 8-řádkový nápis a kniha přev.stuhou, Sign., patinov.měď 59 mm, FM.30

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

Oppl - 75 let ČNS 1919 / 1994 - číslice 75 na dlani, opis / replika denáru Břetislava I., Sign., Nepunc., patinované stříbro 33 mm, 9.341g, FM.36

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 140,-

Kozák a Vitanovský - 75 let ČNS 1919 / 1994 - Břetislav I. zleva, meč, vročení a opis/ mince, minc. váhy, písmo, Sign., patin.bronz 60 mm, FM.37 (175ks)

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: 120,-

Kozák a Vitanovský - 75 let ČNS 1919 / 1994 - Břetislav I. zleva, meč, vročení a opis/ mince, minc. váhy, písmo, Sign., poměděný bronz 60 mm, FM.37A

Soušek - PF 2003 - novoročenka ČNS pro čestné členy, pregéř, opis / 4-řádkový nápis v kartuši, Nesign., mosaz 24 mm, 4.478g, pouze 28 ks, skvrnka, patina R!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Soušek - PF 2003 - novoročenka ČNS pro členy - pregéř a opis / 4-řádk.nápis v kartuši, Nesign., hliník 24mm

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: --.-

Žeton k 127.aukci (1993) - replika drachmy města Larisa v Thessalii / 3-řádkový český nápis ve věnci, Nesign., slitina olova a cínu 18/17mm, Sas.1b, 100ks

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Haimann a Černý - Mezinár. numismat. konference 1986 - replika Av. krnovského dukátu z roku 1557, opis, Sign., měděný jednostr. útes 41x41 mm, BK.12 (200ks)

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 110,-

Dluhoš, Bernát - 20 let organiz.numismatiky 1982 - znak Děčína, dvojitý opis / silniční most přes Labe, nápis, Nesign., měď 28 mm, BK.4 (pouze 50 ks) RR!

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

Dluhoš, Bernát - 25 let organiz.numismatiky 1992 / Stanislav Dluhoš - Děčín - služba sběratelům, Nesign. mosaz 28 mm, FM.6 (pouze 100 ks), patina R!

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

Dluhoš, Bernát - společný zájezd do Drážďan 8.5.2006 - nápis a opis / emblém, nápis a opis, Nesign., mosaz 28 mm

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 65,-

Harcuba - 125 let bitvy u Hradce Králové 1991 - památník bitvy, opis / bitevní scéna, opis, Sign., lesklý patinovaný postříbřený bronz 50 mm, FM.15

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 160,-

Soušek - jeton na pobočkový výlet do Polska 1999 - lev s písmenem "G", opis / znak Gdaňska, opis, Nesign., mosaz 24 mm, skvrnka, patina, pouze 52ks RR!

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

Kolářský - 15 let pobočky 1969 / 1984 - replika aversu desetidukátu Albrechta z Valdštejna / budovy, zbraně a opis, Sign., pat.bronz 60 mm, BK.11 (300ks)

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Grmela a Teplý - 50 let pobočky 1979 - moravská orlice, nápis a opis/ detail gotického arkýře, nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, BK.25, 210ks

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

Šlosar - numismatická výstava v Opavě 1954 - kaple v Kateřinkách, líc a rub opavského haléře, nápis, Sign., lité patinované železo 58x58 mm, BK.2

Pátý sjezd numismatiků Slezské oblasti 1960 - slezská orlice, tři mince / štít s nápisem a opis, Sign. Šlosar, bronz 31 mm, BK.5 (pouze 100 ks) R!

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: 150,-

Černaj - 50 let pobočky 1998 - znaky Slezka a Opavy, vročení, opis / replika mince Karla z Lichtenštejna, postříbřená mosaz 42x42 mm, FM.21, pouze 80ks RR!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 190,-

Havelka - medailér Antonio Abondio (1538-1591) 1980 - poprsí mírně zleva, opis / salamandr, monogram, opis a emblém, Sign., patinovaný bronz 70 mm, BK.30/4

Peter - 400 let povýšení Příbrami 1979 - monogram Rudolfa II., znak a opis / moderní a staré město, opis, Sign., Punc., 35mm, 17.0g, BK.35/3, pův.etue

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 320,-

Kožuch - 35 let pobočky 2001 - Lumír Češka mírně zprava, opisy / Bohutínská šachta, tolar Rudolfa II., písmo, Sign., lakov. patinovaná měď 50mm, 65.945g R!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 180,-

Kožuch - historie příbram. hornictví - důl Anna 1789 - budovy, kahan, emblémy, opis / horník, znaky, opis, Sign., lakovaná patinovaná měď 50mm, 67.938g

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 240,-

Kožuch - historie příbram. hornictví - důl Ferdinand 1820 - budovy, emblémy, opis / horník, znaky, opis, Sign., lakovaná patinovaná měď 50mm, 66.959g

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 220,-

Kožuch - historie příbram. hornictví - důl Kamenná 1954 - těžní věž, emblémy, opis / horník, znaky, opis, Sign., lakovaná patinovaná měď 50mm, 67.853g

Kožuch - historie příbram. hornictví - důl Vojna II. 1948/2008 - těžní věž, emblémy, opis / horník, znaky, opis, Sign., lakovaná patinovaná měď 50mm, 66.419g

Vstupenka na 48.aukci 3.11.2001 - 100 let opery Rusalka / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 14.848g, pouze 30ks RR!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 320,-

PF 2001 - Svatá rodina, opis / důlní vozík č.1, opis, Nesign., mosaz 27 mm, 7.169g, 300ks, kapsle

Novotný - 100 let úmrtí Antonína Dvořáka 2004 - poprsí čelně, opis / hudební motivy a 11-řádkový nápis, Sign., lakovaná patinovaná měď 60 mm

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 360,-

Kňourek - 40 let pobočky 1951/1991 - městský znak, opis/ čtyři římské "X", mezi nimi letopočty, Nesign., cínová klipa 45x45 mm, FM.5, 250ks, patina

Vitanovský - Vojt. Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patinovaný bronz 40 mm (pouze 10 ks) RR!

Šachista při hře, bez nápisu, b.l., Sign., patinovaný jednostranný bronz 60x46 mm

František Palacký - Kroměřížský sněm b.l.(1948) - postava mírně zleva, opis / sněmovní síň v Kroměříži vavříny, nápis, Sign., patin.hliník 60 mm, dr.škr.

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

František Palacký - Kroměřížský sněm b.l.(1948) - postava mírně zleva, opis / sněmovní síň v Kroměříži vavříny, nápis, Sign., patinov. bronz 60 mm, lakovaný

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 190,-

František Palacký - Kroměřížský sněm b.l.(1948) - postava mírně zprava, opis / sněmovní síň arcibiskup. paláce v Kroměříži, postř.bronz 34 mm s ouškem, hr.

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 130,-

A.S.Puškin - 150.výročí narození (1949) - postava, opis, Sign., patin. jednostr. bronz 60 mm, lakovaný

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 150,-

Mnichovský diktát 30.9.1938 a 20 let ČSR 28.10.1938 - mapa republiky s pahýlem lípy, ruce uchvatitelů, opis / Republika, symboly, opis, Sign., bronz 65 mm, lak.