AR Denár, Rv:"P.M.TR.P.XI.IMP.VII.COS.V.P.P.FOR.RED." , sedící Fortuna, S.neuvádí, RIC.131 - mincovna Řím - ražba z roku 186 - 187, mírně exc., patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1300,-

AR Denár, Rv:"RESTITVTOR.VRBIS.", sedící Roma, S.1685, RIC.288 - mincov.Řím - ražba z let 202 - 210, nep.exc., nepravidelný okraj střížku, pěkná patina

Vyvolávací cena: 850,- CZK - Vydraženo: 1300,-

AR Denár, Rv: "PVDICITIA", sedící Pudicitia, RIC.575, S.1748 - mincovna Řím - ražba z let 196 - 211, patina, téměř

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Sestercius, Rv:"SEVERI.AVG.PII.FIL.", obřad.náčiní , S.neuv., RIC.400 - mincovna Řím - ražba z let 196 - 197, nep.exc., pěkná zelená patina R!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Denár, Rv:"LIBERALITAS.AVG.VI.", stoj.Liberalitas, podobný jako S.1820, RIC.216 - mincovna Řím - ražba z let 210 - 213, pěkná patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

AE Sestercius, Rv:"SECVRITATI.PERPETVAE.S.C." sedící Securitas, S.neuv., RIC.512 - mincovna Řím - ražba z let 210 - 213, vada materiálu, koroze, patina R!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 3000,-

AR Denár, Rv:"CONCORDIAE.AETERNAE." císař a císařovna si podávají ruce, S.1898, RIC.361 - mincovna Řím - blíže nedat., nep.exc., nep.nedor., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 3200,-

AR Denár, Rv:"FORT.RED.TR.P.III.COS.II.P.P.",sedící Fortuna, podobný jako S.1930, RIC.76 - mincovna Řím ražba z roku 211, nep.nedor., nepravidelný okraj

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 3800,-

AR Denár, Rv:"INVICTVS.SACERDOS.AVG.", císař stojící u oltáře, S.2000, RIC.88 - mincovna Řím - blíže nedatován, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1300,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Denár, Rv:"IVNO.REGINA.", stojící Juno, RIC.237, S.2069 - mincovna Řím - blíže nedatován, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 3000,-

AE Denár, Rv:"VENVS.CAELESTIS." sed. Venuše, RIC.243, S.2071 - mincov. Řím - blíže nedatován, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Denár, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", stojící Jupiter, podobný jako S.2109, RIC.198 - mincovna Řím - ražba z let 228 - 231, vada mater., mírně exc., patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 360,-

AR Denár, Rv:"PERPETVITATI.AVG.", stojící Securitas nebo Perpetuitas, S.2118, RIC.208 - Řím - ražba z let 228 - 231, nepravidelný okraj, pěkná patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1550,-

AR Denár, Rv:"PM.TR.P.III.COS.P.P." stojící Pax, podobný jako S.2122, RIC.40 - mincovna Řím - ražba z roku 224, vada střížku, nep.exc., pěkná patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

AR Denár, Rv:"PM.TR.P.III.COS.P.P.", sedící Salus, S.2122, RIC.42 - mincovna Řím - ražba z roku 224, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 750,-

AR Denár, Rv:"PM.TR.P.VI.COS.II.P.P.", kráčející Mars s trofejí a kopím, S.2125, RIC.61 - mincovna Řím - ražba z roku 227, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

AR Denár, Rv:"PM.TR.P.VI.COS.II.P.P.", císař stojící u oltáře, podobný jako S.2125, RIC.70 - mincovna Řím - ražba z roku 227, oválný střížek, pěkná patina R!

AR Denár, Rv:"PM.TR.P.VIIII.COS.III.P.P.", císař s globem a kopím, podobný jako S.2123, RIC.105 - mincovna Řím - ražba z roku 230, pěkná patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 420,-

AR Denár, Rv:"VICTORIA.AVG." Victoria zprava, RIC.16, S.2247 - mincovna Řím - ražba z let 235 - 236

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1200,-

AE Sestercius, Rv:"VICTORIA.AVG.S.C." kráč. Victoria, S.2256, RIC.67 - mincov. Řím - ražba z let 235 - 236, nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 2800,-

AR Antoniniaus, Rv:"PATRES.SENATVS.", spojené ruce, S.2312, RIC.11a - mincovna Řím - blíže nedatován, 4.381g, krásná patina RR!

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

AR Antoninianus, Rv:"AETERNITATI.AVG.", stoj.Sol, S.2330, RIC.83 - minc. Řím - ražba z let 241 - 243, mírně exc., nedor., dr.vada materiálu, patina

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 280,-

AE Sestercius, Rv:"PAX.AVGVSTI.S.C.", stojící Pax, S.2393, RIC.256a - minc. Řím - ražba z let 238 - 239, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

AE Sestercius, Rv:"PVDICITIA.AVG.S.C.", sedící Pudicitia, S.2539, RIC.209a - mincovna Řím - ražba z let 244 - 249, pěkná patina

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Antoninianus, Rv:"IVNO.MARTIALIS.", sedící Juno, RIC.69, S.2683 - minc. Mediolanum - blíže nedatován, pěkná patina

AR Antoninianus, Rv:"IVNO.MARTIALIS.", stojící Juno, RIC.83, podobný jako S.2683 - minc. Antiochia - blíže nedatován, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Antoninianus, Rv:"LIBERTAS.PVBLICA.", st.Libertas, S.2687, RIC.70 - minc. Mediolanum - blíže nedatován, oválný střížek, nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Bil.antoninianus, Rv:"VIRTVS.AVGG.", stojící Virtus, S.2733, RIC.186 - mincovna Řím - blíže nedatován, nep.nedor., pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Antoninianus, Rv:"VENVS.VICTRIX.", stojící Venus, S.neuvádí, RIC.222 - mincovna Mediolanum - ražba z roku 254 - 255, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Bil.antoninianus, Rv:"IOVI.CRESCENTI.", malý Jupiter na amaltheanské koze, S.2963, RIC.3 - minc.Lugdunum - ražba z roku 255, nedor., mírně exc., patina R!

AR Antoninianus, Rv:"FELICITAS.AVG.", stoj.Felicitas, S.3008, RIC.58 - mincovna Lugdunum - blíže nedatován, nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Antoninianus, Rv:"HERC.DEVSONIENSI.", st.Herkules, S.3011, RIC.66 - mincovna Lugdunum - blíže nedatován, nep.exc., krásná patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

AR Antoninianus, Rv:"MONETA.AVG.", stojící Moneta, S.3016, RIC.75 - minc. Lugdunum nebo Cologne - blíže nedatován, nep.napr., mělká ražba, pěkná patina

Vyvolávací cena: 850,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Antoninianus, Rv:"INVICTVS.", kráčející Sol, S.3065, RIC.114 - mincovna Cologne - blíže nedatován, nepravidelný tvar střížku, krásná patina

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVG.", stojící Pietas, RIC.57, S.3067 - mincovna Cologne nebo Vienna - blíže nedatován, mírně exc., pěkná patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Antoninianus, Rv:"HILARITAS.AVGG." stoj.Hilaritas, S.3077, RIC.779 - mincovna v Galii - blíže nedatován, nepravidelný tvar střížku, pěkná patina

AE Antoninianus, Rv:"AEQVITAS.AVG.", stoj. Aequitas, S.3095, RIC.14 - mincovna Řím - blíže nedatován, nepravidelný okraj střížku, nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

AE Antoninianus, Rv:"FIDES.MILITVM.", stojící Fides, podobný jako S.3102, RIC.37 - mincovna Řím - blíže nedatován, nedor., patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Antoninianus, Rv:"VIRTVS.AVG." stoj.Mars, RIC.109, S.3124 - mincovna Řím - blíže nedatován, nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

AE Antoninianus, Rv:"VIRTVS.AVG.", stojící Minerva, podobný jako S.3124, RIC.225 - mincovna Antiochia - blíže nedatován, pěkná patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 750,-

AE Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.", stojící Concordia, podobný jako S.3142, RIC.46 - mincovna Mediolanum, mírně exc., nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Antoninianus, Rv:"PROVIDEN.AVG." stoj.Providentia, S.neuvádí, RIC.71 - mincovna Řím - blíže nedatován, redukovaný střížek, chybí většina opisů, pěkná patina

AE Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", Concordia a císař, S.3158, RIC.120 - mincovna Řím - 2.dílna - blíže nedatován, oválný střížek, mírně kor., patina

AE Antoninianus, Rv:"FORTVNA.REDVX.", sedící Fortuna, S.3159, RIC.128 - minc. Mediolanum - blíže nedatován, mírně exc., nedor., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Antoninianus, Rv:"IOVI.CONSER.", Jupiter a císař, S.3160, RIC.129 - minc. Mediolanum - 2.dílna - blíže nedatován, mírně exc., nep.kor., patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

AE Antoninianus, Rv:"ORIENS.AVG.", kráčející Sol, podobný jako S.3161, podobný jako RIC.61 - minc.Řím - 10.dílna - nedatován, dr.vady mater., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Antoninianus, Rv:"ORIENS.AVG.", kráč. Sol, podobný jako S.3161, RIC.151 - mincovna Ticinum - 1.dílna - blíže nedatován, stopy pův.postříbření, pěkná patina

AE Antoninianus, Rv:"ORIENS.AVG.", kráč. Sol, RIC.255 - podobný jako S.3161 - mincovna Siscia - 6.dílna - nedatován, stopy původního postříbření, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1600,-

AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVG.", císař a Pietas, S.neuv., RIC.138 - mincovna Mediolanum - 2.dílna - blíže nedatován, nep.vady materiálu, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Antoninianus, Rv:"VIRTVS.MILITVM.", císař a Virtus drží Victorii, S.3171, RIC.147 - mincovna Mediolanum - 3.dílna - blíže nedatován, mírně kor., patina