PF 2015 - 700.výročí úmrtí kronikáře Dalimila - kříž, kniha a opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.309g, původ.etue

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1000,-

PF 2015 - 700.výročí úmrtí kronikáře Dalimila - kříž, kniha a opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., mosaz 30mm, 11.491g

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Kettner - Nejvyšší vyznamenání/ Čestný diplom - Prům. palác, nápisy / nápis v kartuši, ratolest, 4-řádkový nápis, Sign., zlacený bronz 39mm, skvrnky v reversu

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Braun - AR medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, česko-německý nápis, Punc., Ag 44mm, 38.365g, ŠFP.17b, krásná pat.

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

81.sjezd rak. přírodovědců 1909 - poprsí Paracelsa zleva, znak, opis / hrad na skále, znak, písmo, Nesign., Ag950, 28x28mm s pův.ouškem, 8.041g, dr.škr.

Odhalení pomníku Jana Žižky 26.8.1877 - poprsí čelně, opis / městský znak, opis, Nesign.(Haberle), cín 27mm s raženým ouškem, MZČ.174/1, dr.hr., dr.rysky, skvrny

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: 260,-

Společenstvo zámečníků - neudělená záslužná medaile b.l. - zámečnický mistr v dílně, znak, opis / tabulka ve věnci, opis, Nesign., bronz 50 mm, krásná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Klostergasse 2 - Münzenhandlung D. Kallai - reklamní známka, mosaz 36 mm, nep.rysky, patina

Rakouská spol. přátel mincí a medailí děkuje Znojmu 1912 - znak města, věž, Aténa se štítem a praporcem, a nápis, Sign.Weinberger, patinov. bronz 45x45 mm R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Sign.WPS - VI.německá živnostenská výstava 1927 - klečící muž s trubkou a věncem, vročení / výstavní atributy, písmo, postříbřený bronz 50 mm, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 650,-

Zemědělská jednota ČSR - Za zásluhy b.l. - selský pár s kosou a obilím, nápis / lipová ratolest se stuhou, opis, Nesign., patinovaný bronz 45 mm, 49.542g, téměř

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Replika dvoutolaru Štěpána Šlika pro Montréal 1966, Nesign., Punc., Ag900, 42mm, 25.819g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 420,-

Čejka - mincovna v Kremnici k sedmdesátinám 1920 - poprsí zprava, nápisy, Sign., jednostranná bronzová plaketa 53x73 mm, Nov1.1.34, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 900,-

Čejka - plaketa k sedmdesátinám 1920 - poprsí zprava, nápis, Sign., bronz 60x70 mm, Fl.12, Nov1.1.36a, skvrnky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Španiel - České Slovo k 80.narozeninám 7.III.1930 - hlava zprava, opis / ratolest a 7-řádk.nápis, Sign., Ag987, 35mm, 15.020g, Nov1.1.71a, dr.hr., rys., pat.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Brůha - jednostranná litá plaketa - cca 1930 - poprsí zleva, nápis, Sign.JB, bronz 82x105 mm, Nov1.1.88

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag matové 50 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.42b, Nov1.1.98c, 49.732g, původní etue

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 800,-

Brůha - jednostranná dutá medaile - cca 1935 - poprsí zprava, opis, Nesign., bronz.plech 70 mm, Nov1.1.111

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 300,-

Frei - medailka na hold Panevropské unie 1937 - hlava zprava, opis / čtyřřádkový nápis, Sign., bronz 30 mm s raženým ouškem a závěsem, Fl.52, Nov1.1.119a

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Španiel - úmrtní medaile 1937 (Ag matové 60 mm) - Poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, 79.988g, Fl.54b, Nov1.1.135a

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Španiel - odhalení pomníku v Prostějově 27.X.1946 - hlava zleva, vavřínová ratolest, opis / znak a opisy, Sign., postř.bronz 60 mm, Fl.60, Nov1.1.153a R!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 440,-

Synek a Vitanovský - 50.výročí vzniku ČSSR 1968 - poprsí zleva, opis / věnec z padesáti lipových lístků a nápis, Nesign., zlac.bronz 60mm, Nov1.1.184a, etue

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 320,-

Historické momenty - 90.výročí vzniku ČSR 28.X.2008 - portréty Masaryka, Beneše a Štefánika nad mapou / státní znak, nápisy, Ag(?) 35mm, 10.412g, Nov.1.294a

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 340,-

Novotný - 160.výročí narození 1850/2010 - hlava mírně zleva, faksimile podpisu, opis / TGM na koni, opis, patinovaný bronz 70 mm, etue, text, přebal

Vyvolávací cena: 1900,- CZK - Vydraženo: 1900,-

V.Oppl - 95.výročí vzniku Československa 1918/2013 - Masaryk, Beneš a Štefánik, vlajka, lipov.lístky, opis / znaky zemí, lístky, měď 37mm, 31.197g, certifikát

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 800,-

Brůha - volba presidentem ČSR 1935 - portrét zleva, opis, Sign.JB, patin.bronzový plech 70 mm, Nov1.2.7b

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 170,-

Vitanovský 1994 - poprsí mírně zleva, vročení a opis / malý státní znak, faksimile podpisu, nápisy, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Nov1.2.72a, původní etue

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 320,-

Chemapol b.l. - stylizovaný pohled na Prahu, znak / emblém a nápis, Nesign., zlacené Ag990, 42x23 mm, 50.221g, původní etue, atest Puncovního úřadu v Praze

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: 650,-

Hvězdy stříbrného plátna - Nataša Gollová (1912-88), portrét zleva, opis / faksimile podpisu na plátně, Ag999, 38mm, 31.022g, na hraně číslo 38, nep.rysky

Vyvolávací cena: 460,- CZK - Vydraženo: 550,-

Pochvalné uznání spolku pro zvelebení chovu koní b.l. - klisna a hříbě, česko-německý opis / věnec a písmo, Punc., Ag 33mm s pův.ouškem, 11.847g, hr., rys., pat.

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 440,-

Pochvalné uznání spolku pro zvelebení chovu koní b.l. - klisna a hříbě, česko-německý opis / věnec a písmo, Nesign., bronz 33mm s pův.ouškem, dr.hr., skvr., pat.

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

Novotný - vznik Slovenskej republiky 1.1.1993 - mapa Slovenska nad globem, znak, písmo/ orel nad Kriváněm, lipové lístky, opis, Ag 900, 40mm, 38.318g, skvrnky

Abd el Kader - vůdce berberských kmenů v západním Alřírsku 1847 - poprsí zleva, nápis / 18-řádk. nápis s historickými daty, Nesign., měď 58 mm, rysky, pat.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Nikola I. - pamětní medaile na balkánské války b.l. - poprsí mírně zprava, opis / pravoslavný kříž, věnec, latin.opis, Sign.Pichl-Praga, bronz 35 mm, skvrna R!

Péronne - AR městská pamětní medaile b.l. - korunov. znak města se dvěma štítonoši / data a události z dějin města, Sign.Stern, 45mm, 50.885g, hr., škr.

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-

Duvivier - AE medaile na základní kámen sloupu Národa 1800 - poprsí zprava, opis a nápis / opis a 7-řádkový nápis, Sign., 42mm, 36.816g, Zeitz.16, krásná patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

Havanne - Základ.kámen Velkého náměstí v Lyonu 1800 - poprsí zleva, opis a nápis/ 8-řádkový nápis ve věnci, Sign., Cu 43mm, 41.222g, Zeitz.neuvádí, krásná patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4800,-

Andrieu a Jeufferoy - korunov.medaile An.13 (1804) - poprsí zprava / císař na štítu neseném senátorem a vojákem, opis, Sign., měď 40 mm, Zeitz.38, dr.rysky

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 4400,-

Droz a Galle - korunovační medaile An.13 (1804) - poprsí zleva / císař na štítu neseném senátorem a vojákem, opis, Sign., měď 26 mm, Zeitz.40, patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Brenet - AE medaile na ústavu 1815 - poprsí zprava, opis / císař a dva vojáci přísahají na sloup ústavy, nápis, Sign., 40mm, Zeitz.neuvádí, skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 3200,- CZK - Vydraženo: 6500,-

Karel X. - jeton na korunovaci v Remeši 29.V.1825 - poprsí zleva, opis / korunovační scéna, písmo, Sign. Gayard, Nepunc., Ag 14mm, 2.256g, vady mater., patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 300,-

Generál Lafayette - zřízení Národní gardy 28.7.1830 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis ve věnci, Sign. Caunois, nep.hr., vlas.škr. v reversu, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Napoleon I. a Ludvík Filip - dokončení Vítězného oblouku 1836 - portréty proti sobě, opis / Vítězný oblouk, opis, Sign.Montagny, Cu 26 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Napoleon I. - dokončení Vítězného oblouku 1836 - poprsí zprava, opis / Vítězný oblouk, opisy, Sign. Vivier/Leveque, měď 25mm, 7.835g, krásná patina

Napoleon I. - AE životopisná medaile 1840 - poprsí zleva, nápis / zářící orel, mezi paprsky důležité události, opis, Nesign.(Montagny), 52mm, dr.hr., skv.

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: 5500,-

J.Sallonier de Chinnon - lodní doprava Blois - Paris 1550 (1850) - poprsí zleva, opis / Merkur a dělníci v krajině, písmo, Sign.Dubois, Ag 33x33 mm, 17.322g

Morlon - generál Dwight D. Eisenhower (cca 1975) - poprsí zleva, znak, opis / dva vavřínové věnce, 6-řádkový franc. nápis, Sign., patinov. bronz 68 mm

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: --.-

Vittorio Emanuele III., Mussolini - medaile na velké manévry roku XIV (1936) - dvojportrét zprava, opis / 12-řádk.nápis, Sign.Rivalta/Nelli, bronz 40 mm, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Mussolini - medailka na návštěvu v Německu 1937 - hlava v přilbě zleva / 3-řádkový italský nápis, Nesign., patinovaný bronz 31 mm s původním ouškem

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 280,-

Karel V. Lotrinský - AE pamětní medaile (cca 1900) - poprsí zprava, latin.opis / nad krajinou orel nesoucí blesky, opis a nápis, Sign.SV, měď 56mm, krásná pat.

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1700,-