Marocká pamětní medaile, VFR.9, BB.363

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní medaile obránců vlasti (1870 - 1871) 1911, VFR.10, BB.364b

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní medaile dobrovolníků (1870 - 1871) 1911, VFR.11, BB.364a

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: --.-

Francouzský válečný kříž 1914 - 1915, VFR.12a, BB.369 - na stuha hvězdička za pochvalu v brigádním rozkaze

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Francouzský válečný kříž 1914 - 1916, VFR.12b, BB.370

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Francouzský válečný kříž 1914 - 1917, VFR.12c, BB.371 - na stuze hvězdička za pochvalu v brigádním rozkaze

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Francouzský válečný kříž 1914 - 1918, VFR.12d, BB.372

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile za zranění pro vojáky, VFR.13a, BB.374

Verdunská bronzová pam. medaile 1916, Sign.Vernier, VFR.14a, BB.378

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Pamětní medaile pro bojovníky 1914 - 1918, VFR.16, BB.393, Sign.Morlon

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 340,-

Válečný kříž 1914 - 1918 za operace na vnějších bojištích (mimo Francii) - v reversu 3-řádkový nápis, VFR.17a, BB.403

Válečný kříž 1914 - 1918 za operace na vnějších bojištích (mimo Francii) - v reversu zkratka "TOE" VFR.17b, BB.404, na stuze "*" za brigádní pochvalu

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: 650,-

Mezispojenecká medaile Vítězství 1914-1918, VFR.19, BB.417, Sign.Morlon

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Syrsko-Cilická pamětní medaile 1922, VFR.20, BB.415a, původní stuha s páskou "LEVANT"

Hornoslezská pamětní medaile 1920 - 1922, VFR.21, BB.409

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Pamětní medaile pro uprchlíky 1925, VFR.23, BB.434

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Dardanelská pamětní medaile 1926, VFR.24, BB.432

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Kříž bojovníků 1914 - 1918, rok vydání 1930, VFR.28, BB.438, 3x puncováno "BRONZE"

Kříž dobrovol. národní obrany 1934 - 2.typ - 3.třída, VFR.29, BB.448

Válečný kříž pro dobrovolníky 1914 - 1918, I.typ, ramena v rubu zdobená, VFR.30a, BB.456

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-

Pam.medaile pro občanské vězně, deportované a rukojmí 1914 - 1918, VFR.32, BB.462

Francouzský válečný kříž 1939, VFR.33a, BB.464

Francouzský válečný kříž 1939 - 1940, VFR.33b, BB.473

Francouzský válečný kříž 1939 - 1943, VFR.33c, BB.469, na stuze tři hvězdy a dvě ratolesti

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Francouzský válečný kříž 1939 - 1945, VFR.33d, BB.471, hvězdička na stuze

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 600,-

Pamětní medaile II. francouzského odboje, VFR.34, BB.482

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Letecká záslužná medaile 1945, VFR.36

Medaile Za francouzskou vděčnost 1945 - 3.stupeň, VFR.37c

Válečná pamětní medaile 1939 - 1945, VFR.38, stuha se štítky "AFRIQUE" a "ALLEMAGNE"

Pamětní kříž Dobrovolné služby pro Svobodnou Francii 1940 - 1945, VFR.39

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní medaile osvobození Francie 1944 (1957), VFR.40, nep.rysky

Medaile deportovaných a internovaných odbojářů 1948, VFR.41

Medaile osob deportovaných z politických důvodů 1948, VFR.42a, původní stuha se štítkem

Medaile osob internovaných z politických důvodů 1948, VFR.42b, původní stuha se štítkem

Pamětní medaile za tažení v Itálii 1943 - 1944, VFR.46

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Medaile postižených vlastenců z okupovaných zemí, VFR.47

Kříž za vojenskou chrabrost, VFR.48

Pamětní medaile za operace v severní Africe (1958), VFR.50, původní stuha se štítkem "ALGERIE"

Zámořská pamětní medaile (1962), VFR.51, původní stuha se štítkem "TCHAD"

Medaile odporu - pro osoby odvlečené na nucené práce v Německu (1963), VFR.52

Pamětní medaile na 50.výročí založení organizace starých bojovníků 1917 - 1967, značeno "BR"

Pamět. medaile dobrovolné vojenské služby - 3.stupeň - patinovaný bronz, VFR.53a

Pamětní medaile bojovníků velké války 1914 - 1918 (1978), VFR.54

Pam. medaile Národní obrany 1982 - 3.stupeň, VFR.55a, na stuze štítek "LEGION ETRANGERE"

Pam. medaile Národní obrany 1982 - 2.stupeň, VFR.55b

Pam. medaile Národní obrany 1982 - 1.stupeň, VFR.55c

Francouzská pamětní medaile 1995, VFR.56

Severoafrická medaile 1997, VFR.57, nep.hr.

Severoafrická medaile pro tajné služby 1997, (VFR.58), nep.rysky

Pamětní medaile za službu veřejnému pořádku, (VFR.59), stuha se štítkem "ALGERIE"