Friedrich II. - med. na třetí dobytí Prahy 16.9.1744 - pohled na město, 5-řádkový nápis / děla a prapory, 7-řádk.nápis, Nesign., Ag 32mm, 10.887g, Don.4811 R!

Vyvolávací cena: 2550,- CZK - Vydraženo: --.-

Josef a Hermina - AR medailka na (stříbrnou ?) svatbu 30.8.1815 - dvojportrét, opis / 5-řádkový nápis, Nesign., Nepunc., 11mm, 0.638g, nep.hr., tmavá patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Miller - AR medaile na otevření nového mostu 1912 - most, město a nápis / znaky, souboj člunů na řece, nápis, Ag950, 15.126g, 32 mm, pův.ouško, dr.rys., tém

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Otto von Bismarck - 70.výročí narození, 1.IV.1885 Poprsí zprava/ honosný znak nesený říšskými orlicemi, heslo na stuze, vročení, Sign.Schwenzer, měď 38 mm

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Otto von Bismarck - 70 let narození 1.4.1885 - poprsí zprava / honosný znak nesený říšskými orlicemi, heslo na stuze, vročení, Sign.Schwenzer, měď 38 mm, patina

Vyvolávací cena: 480,- CZK - Vydraženo: 480,-

Otto von Bismarck - 80 let narození 1.4.1895 - poprsí v klobouku zprava / stojící Germania, opis, Nesign., Nepunc., Ag 38mm, 27.553g, hr., škr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 850,- CZK - Vydraženo: --.-

Vilém II. a Augusta Victoria - výročí sňatku 1912 - dvojportrét zprava, opis / 7-řádkový nápis, Sign. E.Weigand.SC., Nepunc., Ag 45mm, 50.440g, vlas.rysky

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1100,-

K.Götz - 80.narozeniny presidenta Hindenburga 1927 - hlava zprava, opis, zn."D" / říšský a rodový znak, rytířské přilbice, opis, Ag900, 36mm, 24.946g, patina

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: 650,-

K.Götz - 80.narozeniny presidenta Hindenburga 1927 - hlava zprava, opis, zn."D" / říšský a rodový znak, rytířské přilbice, opis, Ag900, 36mm, 24.840g, vl.rys

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 700,-

Oertel - dostavba Kolínského dómu 1248 / 1928 - architekt s plánem a kružidlem, opis / katedrála, vročení, opis, Sign., Ag900, 36mm, 24.783g, nep.hr.

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

Let letadla Bremen do Ameriky 1928 - dvojportrét letců zleva, opis / letadlo nad mořem, opis, Nesign., Punc., Ag900, 36mm, 24.132g, pěkná patina

Sig.IB - I.let vzducholodi Zeppelin kolem světa 1929- dvojportrét zleva, opis / vzducholoď nad mořem, opis, Punc., Ag900, 36mm, 24.913g

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: --.-

M.&.W. - I.let vzducholodi Zeppelin kolem světa 1929 - portrét F.Zeppelina, opis / mapa severní polokoule, opisy, Sign., bronz 50 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Oertel - I.let vzducholodi Zeppelin kolem světa 1929 - trojportrét Zeppelin, Eckener a Dürr, opis/ severní polokoule, opis, Sign., Ag900, 36mm, 24.735g, téměř

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 950,-

Nesign. - Adolf Hilter - převzetí vlády 1933 - poprsí zleva, dubové snítky, opis / říšská orlice trhá řetězy, opis, patinované Ag 900, 36mm, 21.617g, téměř

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

F.Beyer - na všeobecnou brannou povinost 16.3.1935 - voják v přilbě zleva, pěšáci v útoku, vročení/ 9-řád. nápis ve věnci, Sign., patinovaný bronz 36mm, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 650,-

Hanisch - připojení Rakouska, Sudet a Protekt. 1939 - hlava A.Hitlera zprava, opis / říšské jablko, písmo, Sign., pat. Ag 835, 36mm, 21.473g, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

Hanisch - připojení Rakouska a Sudet k Říši 29.9.1938 - hlava A.Hitlera zprava, opis/ říšské jablko, písmo, Sign., patinované Ag 835, 36mm, 20.945g, téměř

Goetz - Mnichovská dohoda 29.9.1938 - čtyřportrét, holubice s vavřín.snítkou, 4-řádkový nápis / palác, orlice, nápis, Sign., patin. Ag999, 60mm, 57.906g RR!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 15000,-

K.Goetz - vznik paktu Berlin-Řím-Tokio 27.9.1940 - legionář, rytíř a samuraj, opis / orlice s váhami na zeměkouli, opis, Sign., patinovaný zinek 60 mm RR!

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: 4400,-

Polní maršál Erwin Rommel b.l. (cca 1995) - poprsí zprava, dubové ratolesti, opis / dvě vyznamenání, odznak, opis, vavřínový věnec, Ag999, 40mm, 30.924g

Vyvolávací cena: 480,- CZK - Vydraženo: 650,-

125 let císařství a 100 let kanálu císaře Viléma 1996 - Vilém II., dvě bitevní lodě, dubové ratolesti, opis / císařský znak, vročení, opis, Ag999, 40mm, 20.048g

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Důlní společnost Blaafarvevaerket 1776/1976 - starý dům, stromy a 3-řádkový nápis / královský znak, opis, Sign., Punc., patinované Ag925, 45mm, 50.540g, etue

Schmidt - hospodářská komunita Reichsgau-Wien 1943 - žena a dítě pracují v zahradě/ znak, 5-řádkový nápis, zelenina, Sign., patinovaný zinek 50 mm, téměř R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Moskva - 300 let moskevské duchovní akademie 1985 - veraikon na kříži a opis / Panna Marie nad budovou akademia, nápis, Nesign., zlac.měď 70 mm, nepův.etue

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Připojení Krymu k Ruské federaci 2014 - portrét Vladimíra Vl. Putina, opis / mapa Krymu a znak RF na globu, Nesign., pozlacená mosaz 38 mm, kapsle

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Gustav II. Adolf b.l. - poprsí zprava, opis / lev s taseným mečem, opis, oválná medaile ve dvojitém vavřínovém věnci, Ag 45/51mm, 33.166g, patina RR!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Ulrich Zwingli - 300 let reformace 1819 - poprsí zprava, opis / 5-řádkový nápis, Nesign., Ag 14mm, 1.248g, pěkná patina, téměř R!

Protestní medaile proti okupaci Československa 1939 - junák přikovaný mezi dva sloupy, plač.chlapec a žena s dítětem, Pražský hrad /znak ČSR a opis, bronz 37mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 320,-

Marchall - pamět.medaile na rok 1900 - poprsí zprava, nápis / tři palmy na skále, v dáli chrám sv.Petra, nápis, Sign., patinovaná měď 60 mm, dr.hr., nep.rysky

Pinches - Mezinár.průmyslová výstava v Londýně 1884 - postava v antickém šatu ve dveřích výstavního paláce/ 6-řád.nápis ve věnci, Sign., měď 63 mm, 190.473g R!

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Edward VII. a Alexandra - korunovační medaile 1902 - portrét krále zprava, opis / portrét královny zprava, opis, Nesign., Nepunc., Ag(?), 31mm, 12.793g, téměř

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha 1937 - Jezdecké závody při hospodářské výstavě -Dílčí military -vítězi v dresuře, Nesign., skleněná plaketa 130x90 mm s nalep. odznaky a nápisem, etue

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Česká myslivecká jednota - Za úspěch v kynologii b.l. státní znak, srnčí hlava, opis / pes, nápis a tabulka pro udělení, Sign.Anýž/Stehlík, postř.bronz 45 mm R!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Chotoviny a Tábor 1913 (dělící čárka 2x5 mm) - dvojportrét císaře a následníka zleva, opis / nápis, M-B.86, zlac.bronz 29 mm s původním ouškem, skvrnky

Jaslo v Haliči - září 1900 - císař Fr.Josef I., pol. opis / důstojníci na koních, 3-řádkový polský nápis, podobný M-B.55, mosaz 29 mm s pův.raž.ouškem, dr.hr.

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 340,-

Štekna v Čechách 1905 - císař Fr.Josef I. zprava, opis / 10-řádkový německo-český nápis, Nesign., M-B.71b, hliník 29 mm s původ. raženým ouškem, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 460,-

Reichstadt (Zákopy) 1899 - na osobní účast císaře, poprsí zprava, německý opis/ 7-řádkový německý nápis, Nesign., mosaz 29 mm s původním raženým ouškem

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 650,-

Zbraslav-Jíloviště 1925 - závody Autoklubu RČs 13.4., Sign.TL(?), Punc., patinované stříbro 50mm, 51.168g, dr.hr., vlas.škr.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Mincovní (nebo lékárnické) váhy s miskami z umělé želvoviny, velmi dobře

Stralsund Dänholm - tábor pro důstojníky - 5 Fenik b.l., zinek 19 mm, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

Pražské vzorkové veletrhy svému vzácnému příznivci, zlacený smaltovaný bronz 40mm se zavíracím špendlíkem zdobený 8 většími českými granáty R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Pražské vzorkové veletrhy - Official Interpreter, Sign.Pichl, smalt.bronz 40mm se zavír.špendlíkem R!

(1.) vzork.veletrh (podzim 1920) - protektor.odznak, Sign.Karnet-Kyselý, Nepunc., Ag(?) 38x42 mm se zavír. špendlíkem, zdobeno 12 většími českými granáty RR!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2600,-

4. vzork.veletrh - jaro 1922 - protektorský odznak, Nesign., Nepunc., Ag 30 mm se zavíracím špendlíkem, zdobeno 10 většími českými granáty RR!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2400,-

(5.) vzork.veletrh - podzim 1922 - protektor.odznak, Sign.Pecák, Punc., Ag 36 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem, zdobeno 41 českými granáty (1 chybí) RR!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2400,-

(6.) vzork.veletrh - jaro 1923 - protektorský odznak, Sign.Pichl, Punc., Ag 34 mm se zavíracím špendlíkem, zdobeno 11 většími českými granáty RR!

Velký Osek b.l. - Obecní úřad, mosaz 42x42 mm (pečetidlo nebo razidlo na suchou pečeť ?), patina

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 300,-

FÉL NAPI MUNKA - uherská známka za půl dne práce ve státní tabákové továrně, CuNi 27 mm, nep.hr., nep.rysky, skvrnka, patina

Jindřichův Hradec - Jednota vzájemně se podporujících řemeslníků a živnostníků - 25 let, Nesign., smaltov. bronz 35x43 mm s řetízkovým závěsem a jehlicí R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-