Členský odznak Národního souručenství pro mládež, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 11 mm s jehlicí, podobná jako VDN.str.25

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

22.Batt.Gnanca se Moro b.l., Nesign., litý bronzový odznak cca 45 mm se třemi upínacími dírkami

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Zásl. kříž Požární ochrany - po roce 1945 - stužka s miniaturou

Knoflíková miniatura - Železný kříž s meči, podložený dvěma dalšími stužkami

Malá stužka k Pamětnímu kříži 1914 - 1918

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

Malá stužka k Pamětnímu kříži 1914 - 1918, upínání do klopy

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 70,-

Železný kříž 1939 - knoflíková miniatura

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Stužka do klopy : Železný kříž 1939, vybledlá

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

Spojka dvou malých stužek: Železný kříž 1939 a Pamět. medaile Za zimní tažení na Východě

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Spojka dvou malých stužek: Železný kříž 1939 a Pamět. medaile Za zimní tažení na Východě, upínání do klopy

Spolek Kyffhauser - odznak za střelbu z malorážky (typ po roce 1945), Nesign., postříbř.bronz 16x22 mm s jehlicí

Spolek Kyffhauser - odznak za střelbu ze vzduchovky (typ po roce 1945), Nesign., bronz 16x22 mm s jehlicí

Pražský groš, Ve.8, 2.291g, exc., nedor., škr., patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Pražský groš, 2.086g, blíže neurčený, exc., nedor., škr., patina

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 160,-

Peníz se lvem a čtyřrázem, K.Hora, Rad.2, Cn.37 - dvě řady měsíčků, ražba z let 1383 - 1407, 0.527g, exc., nedor., olámaný okraj, pěkná patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 160,-

Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, Cn.66, 0.351g, nep.nedor., pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, 0.466g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina, téměř

Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69, 0.355g, nep.nedor., pěkná patina, téměř

Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69 - varianta - měsíčky hřívy lva spojeny do "SSS", 0.383g, nedor.

Vyvolávací cena: 95,- CZK - Vydraženo: --.-

Bílý peníz jednostranný, Cn6.C19, Sm.10, 0.428g, nedor., pěkná patina

Bílý peníz, Cn.A09, Sm.1a, 0.395g, nep.nedor., pěkná patina

Malý peníz, Cn7.10, Sm.60, 0.372g, nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 130,-

Bílý peníz, Cn.A09, Sm.1a, 0.469g (1-nedor., patina), bílý peníz, Cn.A09, Sm.1a, 0.268g (1-vylom., patina), malý peníz, Cn.4, 0.232g (2 prasklý, vylom., patina)

Vyvolávací cena: 95,- CZK - Vydraženo: 95,-

Bílý peníz 1564, Vratislav, VR1.V, MKČ.81 (J. a MKČ. řadí do Kutné Hory), exc., nedor., patina

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 40,-

Malý peníz b.l., K.Hora, J.1h, MKČ.83, 0.417g, nedor., patina

Malý peníz b.l., K.Hora, MKČ.83, podobný jako J.1j, ale nad písmeny půlměsíčky, 0.299g, nedor., patina

Vyvolávací cena: 65,- CZK - Vydraženo: 65,-

Bílý peníz 1566, K.Hora-Karel a Šatný, J.2b, MKČ.206, úhoz, patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 60,-

Bílý peníz 1570, K.Hora-Šatný a Vodolínský, J.2b, MKČ.206, nedor., patina

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 85,-

Bílý peníz 1573, K.Hora-Šatný a Vodolínský, J.2b, MKČ.206, 0.231g, nep.nedor., patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 130,-

Bílý peníz 1573, K.Hora-Šatný a Vodolínský, J.2b, MKČ.206, 0.319g, nep.nedor., pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 140,-

Bílý peníz 1575, K.Hora-Šatný a Vodolínský, J.2b, MKČ.206, nep.nedor., patina

Bílý peníz 1576, K.Hora-Šatný, J.2b, MKČ.206, nepravidelný okraj, nep.nedor., patina

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 85,-

Malý groš 1594, Praha-Ercker, HN.38b (opis 7a), nápis ". MALEY ./ GROSS / 1594 ", 0.874g, okrojený, nedor., patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

15 Krejcar 162.(?), Praha-Hübmer, J.4c, MKČ.705, nedor., vylomený okraj, patina

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

Grešle 1694, Břeh-Brettschneider, Nech.964, MKČ.1709, napr., nedor., patina

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

Tolar 1822 C, 27.829g, stopa po oušku, hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 850,-

5 Centesimi 1822 M, P.52, 8.530g, hrany, vl.škr., rysky, patina

VI Krejcar 1674 SP, Sa.205 (obr.57), 2.653g, nedor., patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 190,-

Fenik 1520, Vídeň - Hausgenossen, M-A.6 (tab.1/35), 0.337g, exc., nedor., naprasklý str., patina

Fenik 1521, Vídeň - Hausgenossen, M-A.6 (tab.1/34), 0.501g, nedor., patina

Fenik 1534, Linec-Stengl nebo Puellacher, M-A.17 (tab.2/23), 0.342g, nedor., patina

3 Krejcar 1629, Štýrský Hradec, M-A.126, mírně olámaný okraj, pěkná patina

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

Tolar 1780 IC-FA, Vídeň, N.52, 27.936g, stopa po oušku, silně just., dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 850,-

Tolar 1780 SF, Günzburg - novoražba, nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Krejcar 1765, Vídeň, N.30, KM.1953, just., dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 190,-

1/2 Tolar křížový 1789 A, P.28, 14.384g, just., hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 460,-

20 Krejcar 1814 A, 6.674g, nep.vady materiálu, nep.vady razidla, mírně just., patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 260,-

Tolar křížový 1794 M, P.12, 29.261g, dr.hr., vl.škr., mírně just., rysky, skvrna, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1000,-

3 Centesimi 1849 ZV, Cr.182, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 300,-

Fenik se čtyřrázem b.l., Rad.VII/1, CNA1.A55, 0.321g, perforovaný vadou materiálu, nedor., patina

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-