Kolářský - 10 let pobočky 1979 - portrét V.Klímy zpředu, mince, nápis / pohled na město, mince, opis, Sign., Punc., patin.Ag, 40mm, 59.507g, BK.5 (85ks) R!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Kolářský - 10 let pobočky 1979 - portrét V. Klímy zpředu, mince, nápis / pohled na město, mince, opis, Sign., patin. bronz 60mm, 144.400g, BK.6 (60ks) RR!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Kolářský - 10 let pobočky 1979 - hlava Václava Klímy zpředu, mince, nápis / mince, znaky měst, 5-řádkový nápis, Sign., patin.bronz 60 mm, BK.15/7 (jen 90 ks)

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 260,-

Kolářský - 10 let pobočky 1979 - portrét V.Klímy zpředu, mince, nápis/ mince a znaky pob. měst, nápis, Sign., patin.bronz 60mm, 174.435g, BK.7 (90ks) R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Kolářský - 10 let pobočky 1979 - portrét V.Klímy zpředu, mince, nápis/ mince a znaky pob. měst, nápis, Sign., Punc., patin.Ag 40mm, 59.518g, BK.7 (30ks) RR!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Kolářský - 10 let pobočky 1979 - portrét V.Klímy zpředu, mince, nápis/ mince a znaky pob. měst, nápis, Sign., patin. bronz 40mm, 43.067g, BK.8A (4ks) RRR!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 800,-

Kolářský - litá medaile na 10 let pobočky 1969/1979 - znak, tři mince ČSR, opis / tři staré české mince, opis, poniklov.bronz 92 mm, BK.10 (22ks), patina RR!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Hvozdenský - Bedřich Bernau / 25 let pobočky 1999 - hlava v klobouku část.zleva, opis / 5 městských znaků a opis, Sign., patinov. bronz 40mm, FM.1 (100ks) R!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 170,-

Kozák - románská bazilika v Třebíči 1987 - portál chrámu, hlavice sloupu, opis a nápis / basilika, román.okno, opis, Sign., patinovaný bronz 55mm, FM.4

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Vitanovský - 25 let pobočky 1969/1994 - markrabě Přemysl Otakar, opis / výjev z Gelnhausenova kodexu, znak, nápis, Sign., Ag900, 60mm, 104.560g, FM.5A R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2400,-

David a Spíchal - 10 let pobočky 1986 - historické budovy města, vročení, opis / znak města, opis a nápis, Sign., Punc. Ag900, 28mm, 15.785g, FM.2 R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Novák a Bódi - 20 let pobočky 1980 - historické budovy, znak biskupa Karla Lichtenštejna, opis/ znaky a nápis, Sign., patinovaný bronz 70mm, BK.3 (300ks)

Novák a Bódi - Kroměřížské zahrady b.l. (1982) - pohled do Květné zahrady, opis / pohled do Podzámecké zahrady, opis, patin. postř. bronz 60 mm, BK.6A

Novák a Bódi - Kroměřížské zahrady b.l. (1982) - pohled do Květné zahrady, opis / pohled do Podzámecké zahrady, opis, patin. Ag900, 42mm, 38.031g, BK.7 R!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 700,-

Poldaufová a Novotný - Bruno ze Schaumburku 1981 - poprsí zpředu s berlou a mečem, znak a opis / znak, město, nápis, Sign., pat.bronz 42mm, FM.9A (cca 10ks)

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Oppl - 1.výročí povodní na Moravě 1998 - znaky Moravy a Slezska, nápis, opisy/ povodí Moravy a Odry, opisy, Sign., mosaz 50mm, FM.17, patina, původní etue

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: --.-

Kozák - AR medaile na 40 let pobočky 1961 / 2001 - barokní znak Poděbrad, opis / renesan. znak Nymburka, nápis, patin. Ag925, 60mm, 96.320g, pouze 25ks RR!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

Vít - medaile na 55.narozeniny Josefa Vančury 2001 - poprsí zleva, opis/ znak Nymburka, opis, Sign., hliník 42 mm (pouze 25 ks) RR!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

Vít - medaile na 55.narozeniny Josefa Vančury 2001 - poprsí zleva, opis/ znak Nymburka, opis, Sign., bronz 42 mm (pouze 20 ks) RR!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Hladík - Založení chrámu v Olomouci - Hejčíně 1932 - arcibiskup Prečan zleva, opis / chrám, znaky, opis, Sign., patinovaný bronz 56mm, 83.665g, BK.2

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 700,-

Hladík - Cyrilometodějské oslavy na Velehradě 1936 - postavy světců, věž, strom, opis / Velehrad, opis, Sign., patinovaný bronz 45mm, 35.609g, BK.6

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 950,-

Hladík - Cyrilometodějské oslavy na Velehradě 1936 - postavy světců, věž, strom, opis / Velehrad, opis, Sign., patinované Ag987, 45mm, 39.898g, BK.6A R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Pelikán - 50 let umělecké činnosti 1963 - autoportrét zleva, opis / sochařské náčiní, písmo, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.13 (100 ks) R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Nesign. - Merkurova kašna 2005 - sousoší, půdorys kašny a opis / půdorys, 6-řádkový nápis a měst. znak, Punc., Ag 925, 70mm, 190.255g, etue, pouze 20ks RR!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Nesign. - Merkurova kašna 2005 - sousoší, půdorys kašny a opis / půdorys, 6-řádkový nápis a měst. znak, patinovaná měď 70mm, 158.212g, pouze 50ks R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 550,-

Nesign. - Merkurova kašna 2005 - sousoší, půdorys kašny a opis / půdorys, 6-řádkový nápis a měst. znak, patinovaný bronz 70mm, 152.633g, pouze 50ks R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Nesign. - Merkurova kašna 2005 - sousoší, půdorys kašny a opis / půdorys, 6-řádkový nápis a měst. znak, patin. postř. bronz 70mm, 154.324g, pouze 50ks R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 440,-

Šlosar - numismatická výstava v Opavě 1954 - kaple v Kateřinkách, líc a rub opavského haléře, nápis, Sign., lité patinované železo 59x59 mm, BK.2

Uchytilová - předseda num.kroužku Fr.Papoušek 1959 - poprsí zleva, opis / opavské domy, datum úmrtí, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.29/3 (100ks) R!

Holek - 8.numismatické dny Slezska a S.Moravy 1963 - radnice, znak a opis / dvě mince, dva znaky, opis, Sign., postř.bronz 30mm, BK.1A (pouze 10ks) RRR!

Othová - Vojtěch Martínek (1887-1960) 1960 - hlava zprava, opis / nápis v oblacích, Nesign., patinovaný bronz 70 mm, BK.8 (cca 200 ks), téměř

Havelka - 10 let pobočky - Alfons Mucha 1976 - poprsí zleva, opis / 3-řádkový nápis, ozdobný pás lipových lístků, Sign., patinovaný bronz 70mm, BK.1

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 180,-

B.Jarý - Jan z Pernštejna - 400.výročí úmrtí 1948 - poprsí zprava, vročení, opis / rodový znak a latinský opis, Sign., Ag 40mm, 38.716g, BK.3A (30ks), patina

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Jarý - Jan z Pernštejna - 400.výročí úmrtí 1948 - poprsí zprava, vročení, opis / rodový znak a latinský opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, BK.3

L.Kozák - 700 let Plzně - Suvorov 1990 - poprsí zprava, opis / dům Augustonů, socha, písmo, Sign., Ag900, 60mm, 112.003g, FM.12 (25ks), patina, etue RR!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

L.Kozák - 700 let Plzně - J.K.Tyl 1991 - poprsí mírně zleva, opis / divadlo, dvě masky, písmo, Sign., Ag900, 60mm, 110.567g, FM.14 (25ks), patina, etue RR!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

L.Kozák - 700 let Plzně - Václav II. 1992 - poprsí zpředu, groše, opis / kostel, pečeť, písmo, Sign., Ag900, 60mm, 105.880g, FM.16 (25ks), patina, etue RR!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4600,-

L.Kozák - 700 let Plzně - G.S.Paton 1994 - poprsí mírně zleva, znak, opis / muzeum, znak, písmo, Sign., Ag900, 60mm, 111.179g, FM.22 (25ks), patina, etue RR!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

Vitanovský - 700 let zaražení pražského groše 2000 - replika aversu / replika reversu částečně překrytá nápisem, Sign., Punc., Ag999, 70.931g, číslo 4 RR!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 - náměstí, znak, opisy / moravská orlice a opis, Sign., Punc., Ag900, 33mm, 6.673g, BK.2 (616ks), patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 - náměstí, znak, opisy / moravská orlice a opis, Sign., patinovaný bronz 33 mm, 8.371g, BK.2B (20ks) RRR!

Peter - osmdesát let Rusalky Antonína Dvořáka 1981 - poprsí zpředu, opis / mlžná postava u jezera, zámek Vysoká a písmo, bronz 38 mm, BK.4, původní etue

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 140,-

Peter - osmdesát let Rusalky Antonína Dvořáka 1981 - poprsí zpředu, opis / mlžná postava u jezera, zámek Vysoká a písmo, Ag 900, 38mm, 27.455g, BK.4A, etue R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1700,-

Peter - osmdesát let Rusalky Antonína Dvořáka 1981 - poprsí zpředu, opis / mlžná postava u jezera, zámek Vysoká a písmo, postř.bronz 38mm, BK.4B (10ks) RRR!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 550,-

Peter - osmdesát let Rusalky Antonína Dvořáka 1981 - poprsí zpředu, opis / mlžná postava u jezera, zámek Vysoká a písmo, Cu klipa 40x45 mm, zkušeb.ražba RR!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Vančura - 5 let obnovení činnosti pobočky 1978 - koruna, dvojitý opis / český lev v perlovci, Sign., Punc., patinované Ag900, 30x30 mm, 9.740g, BK.1

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 190,-

Vančura - 20 let organizované numismatiky 1980 - mistr Jan Hus zprava, nápis a opis / znak Tábora, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 27.823g, BK.2, pat.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 650,-

Vančura - 20 let organizované numismatiky 1980 - mistr Jan Hus zprava, nápis a opis / znak Tábora, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 27.526g, BK.2

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 850,-

Vančura - 20 let organizované numismatiky 1980 - mistr Jan Hus zprava, nápis a opis / znak Tábora, opis, Sign., patinov.bronz 42mm, BK.2B (10ks) RRR!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Vitanovský - Julius Payer - 50 let pobočky 2001 - hlava zleva, loď na moři, nápis/ městský znak, mince, nápis, Sign., postříbřená měď 40 mm (pouze 50 ks) RR!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-