2000 Koruna 2002 - Kamenná kašna v Kutné Hoře, 6.251g, kapsle, etue

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Sada zlatých mincí - 10 stol. architektury 2001-2005, 10x 2000 Kč, 10x kapsle, 10x karta, společná luxusní dřevěná kazeta 10ks

Vyvolávací cena: 130000,- CZK - Vydraženo: --.-

1000 Koruna (1/10 Unce) 1995 - české mince, 3.131g, kapsle

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: 6000,-

1000 Koruna (1/10 Unce) 1996 - české mince, 3.122g, kapsle

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4400,-

Dukát 1658 - tři bratři, Fr.3200, Sa.327 (obr.121), 3.265g, stopa po oušku, na hraně stopa po zkoušce kovu, mírně zvlněný, patina RR!

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: --.-

Dukát 1671 MF, KM.122, Fr.1656, 3.431g, mírně zvlněný, vlas.rysky, patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 26000,- CZK - Vydraženo: --.-

Dukát 1677, Sv.Rupert, opis / znak, opis, Fr.813, Zot.1945, Pr.1622, 3.466g, na hraně stopy po uchycení

Vyvolávací cena: 22000,- CZK - Vydraženo: --.-

Dukát 1629 NB, Nagybanya, KM.191, Fr.366, 3.332g, okrájený, nedor., mírně zvlněný, dr.úhoz, patina R!

Kolářský - desetidukát. medaile 1972 - poprsí zprava a opis / znak pod knížecí korunou a opis, Sign.ZK, Nepunc. (Au987), 40mm, 33.829g, k.101 R!

Vyvolávací cena: 35000,- CZK - Vydraženo: 40000,-

Kolářský - desetidukátová a pětidukátová medaile 1972 - obě Sign.ZK, Nepunc. (Au987), 40mm, 34.530g, 34mm, 17.869g, spol.etue, certifikát Artia (č.412/500) R!

Vyvolávací cena: 70000,- CZK - Vydraženo: 85000,-

Kolářský - třídukátová medaile (1974) - poprsí zleva, opis / Valdštejnský palác, socha, růže, opis, Nepunc. (Au987), 25mm, 10.443g R!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 16000,-

Nesign. - 350 let pobytu v Memmingenu 1980 - poprsí mírně zprava, opis / zámek, znak, vročení a opis, Au900, 35mm, 14.912g, patina, kapsle R!

Vyvolávací cena: 19000,- CZK - Vydraženo: 32000,-

Lukáš - dukátová medaile 2002 - poprsí mírně zprava, opis / znak pod knížecí korunou, řád Zlatého rouna, opis, Nesign., Punc., Au987, 21mm, 3.497g

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Marka 1876 G, KM.264, 3.932g, nep.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 6500,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Marka 1897 G, KM.267, 3.953g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 6500,- CZK - Vydraženo: 6500,-

Dukát 1649, KM.69, Fr.1100, 3.481g, mírně zvlněný, nep.napr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 24000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Marka 1871 A, KM.501, 7.912g, hr., dr.rysky R!

Vyvolávací cena: 13000,- CZK - Vydraženo: --.-

Dukát 1630 - na 100 let Augsburg.konfese - Johann I. s mečem a znakem, opisy / Joh.Georg s mečem a znakem, opisy, Fr.2445, Haupt.str.52, 3.444g, zvl., napr. R!

Vyvolávací cena: 26000,- CZK - Vydraženo: 26000,-

20 Marka 1872 E, KM.1233, 7.908g, dr.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 9500,-

5 Diners (1/20 Unce) 1994 - veverka, KM.111, 1.555g, kapsle

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Diners (1/20 Unce) 1996 - kamzík, KM.117, 1.561g, kapsle

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Diners (1/20 Unce) 1996 - medvědi, jako KM.76, 1.559g, kapsle

20 Koruna 1873 CS, KM.791.1, 8.959g, dr.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Koruna 1900 VBP, KM.791.2, 8.965g, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 8500,-

2 Luisdor 1786 I, Limoges, KM.592.7, 15.234g, mírně just., dr.hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: 22000,-

Luisdor 1787 A, Paříž, KM.591.1, 7.578g, drobná stopa po oušku, mírně just., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

20 Frank, rok 12 (= 1804) A, KM.651, 6.380g, na hraně stopy po uchycení, dr.rysky

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 6500,-

40 Frank 1811 A, KM.696.1, 12.936g, mírně just., dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 13000,-

40 Frank 1811 A, KM.696.1, 12.827g, mírně just., dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 13000,-

20 Frank 1813 A, KM.695.1, 6.404g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: --.-

40 Frank 1833 A, Paříž, KM.747.1, 12.822g, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 11000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

40 Frank 1836 A, Paříž, KM.747.1, 12.909g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 14000,-

10 Frank 1850 A, KM.770, 3.186g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Frank 1858 A, Paříž, KM.784.3, 3.167g, nep.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-

100 Frank 1879 A, KM.832 (pouze 39.000 ks), 32.263g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 32000,- CZK - Vydraženo: 34000,-

10 Frank 1895 A, KM.830, 3.219g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Dukát (zecchino) b.l., Fr.1297, 3.309g, okráj., zvlněný, nedor., mírně hlazený v ploše

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Dukát (zecchino) b.l., Fr.1347, 3.308g, krajový stř., mírně okrájený, nedor., patina

Zecchino b.l., Cr.107, Fr.1434, 3.161g, okráj., nedor., zvlněný, zaletovaná dírka, drobné úhozy

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: 3800,-

Zecchino 1824 S, Florencie, KM.76, Fr.345, 3.313g, mírně okrájené, mírně zvlněné, vl.škr., vlas.rysky

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Série mincí ve společné etui - 5,2,1,1/2 Pounds 1977, KM.29,28,27,26 (Au917, 39.81g, 15.92g, 7.96g, 3.98g, pouze 1250 sad), certifikát číslo 349 RR!

Vyvolávací cena: 57000,- CZK - Vydraženo: 60000,-

1/25 Crown (1/25 Unce) 1989 - perská kočka, KM.252, 1.252g, kapsle

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

1/25 Crown (1/25 Unce) 1995 - perská kočka, KM.442, 1.279g, kapsle

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: 650,-

Dukát 1849, Utrecht, KM.83.1, 3.454g, dr.hr., dr.rysky, mírně zvlněný, nep.vada razidla

5 Gulden 1912, KM.151, 3.351g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Dukát 1974, KM.190.1, 3.495g

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Dukát 1754 - Holland, KM.12, 3.422g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: --.-

Dukát 1777 - Západní Frísko, KM.93, 3.473g, mírně zvlněný, patina

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: --.-

Goldgulden b.l., Fr.24 (171), KM.20, 3.201g, 3x napr.okraj, nedor., nep.dvojráz, pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

5000 Reis 1889, KM.516, 8.850g, dr.hr., rysky, patina