Válková - hliníková pamětní medaile 1628/1993 - poprsí zprava, opis/ frýdlantský znak, opis, Nesign., 28mm, 2.242g

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

Nesign. - hliníková pamětní medaile b.l. (cca 2000) - poprsí zprava, opis/ frýdl.znak, opis, 30mm, 2.749g, nep.nedor.

Jelínek - AR jeton na 156.aukci ČNS Brno (2006) - poprsí mírně zprava, opis/ znak, opis a nápis, Sign., Nepunc.(Ag900), 22mm, 1.531g, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 90,-

Jelínek - AE jeton na 156.aukci ČNS Brno (2006) - poprsí mírně zprava, opis/ znak, opis a nápis, Sign., 22mm, 1.761g, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 44,-

Praha Vinohrady 1893 - svěcení chrámu sv.Ludmily 8.10., Nesign., cín 32mm, 9.438g, Přib.715, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Beutler - Rudolf Pilát na 70 let narození 1945 - poprsí zleva, opis / ruce držící lupu a medaili, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.3, skvrnky

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

Harcuba - 60 let Numismatické společnosti 1979 - žena s růží a znakem Prahy, vročení, opis / pregéř a znaky pobočkových měst, patinovaný bronz 75 mm, BK.15

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Havelka - 650 let narození Petra Parléře 1980 - portrét zleva, opis / český lev, měřidlo, úhelník, znak, dva opisy, Sign., postříbř.bronz 40 mm, BK.17

Vyvolávací cena: 85,- CZK - Vydraženo: --.-

Kozák - Gustav Skalský (1891 - 1956) 1981 - hlava zleva, nápis / denár Soběslava Slavníkovce, pět kruhů a nápis, Sign., patinov.bronz 60 mm, BK.20 (500 ks)

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

Kozák - 150 let narození Josefa Smolíka 1982 - poprsí zpředu, 2-řádkový nápis / pražský groš, pět kruhů, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.22

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - 900 let korunovace Vratislava II. 1986 - hlava zprava, opis / ruce držící korunu, 6-řádk.nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 42 mm, BK.27A

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 130,-

Knobloch - Jan Ev.Purkyně na 200 let narození 1987 - hlava zleva, vročení, opis / znázornění činnosti srdce, opis, Sign., postříbřený bronz 42 mm, BK.29

Chochole - Mikuláš Dačický z Heslova b.l. (1989) - poprsí zpředu, vročení, opis / meč, kniha a konvice ozdobená okružím, opis, postříbř. bronz 42 mm, FM.33

Láska - Jan Masaryk - na udělení doktorátu 1948 - poprsí zleva, opis / budova Masarykovy university, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.1

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Šindelář - Karel IV. - 600.výročí úmrtí 1978 - hlava mírně zprava v pozadí Cyril a Metoděj / Madona, styliz.hrozny, nápis, Sign., patin.bronz 60mm, BK.4

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 200,-

Šindelář - Karel IV. - 600.výročí úmrtí 1978 - hlava mírně zprava, v pozadí Cyril a Metoděj / Madona, styliz.hrozny, nápis, Sign., patin.bronz 60mm, BK.4

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 260,-

Šindelář - Ema Destinová - 100 let narození 1978 - hlava zpředu, opis / věštící Libuše, vročení, hvězda, Sign., patinovaný bronz 70 mm, BK.5, nep.rysky

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: 130,-

Dluhoš a Příhoda - I.aukce papírových platidel 1970 - most přes Labe, továrna, opis / stylizovaná květina, opis, Nesign., zlatě eloxovaný hliník 28 mm, BK.2 R!

Dluhoš, Bernát - 20 let organizov. numismatiky 1982 - znak Děčína, dvojitý opis / silniční most přes Labe, nápis, Nesign., měď 28 mm, BK.4 (pouze 50 ks) RR!

Dluhoš, Bernát - 30 let organizované numismatiky 1992 / společný zájezd do Pirny 1994, Nesign., mosaz 28mm, FM.8 (pouze 50 ks) RR!

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 85,-

Hampl - 30 let pobočky 2002 - stylizované budovy / lipová snítka a 4-řádkový nápis, Sign., hliníková klipa 32x32 mm (pouze 70 ks), 3.629g R!

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 70,-

Kozák - malíř a básník Alois Beer (1833-1897) 1983 - poprsí zpředu, postavičky a květiny, opis / hořící svíce s paprsky, opis, Sign., patin.bronz 60 mm, BK.6

Vitanovský - Eliška Rejčka - 650 let úmrtí 1985 - hlava se závojem a královskou korunou, vročení, opis / znak a nápis, Sign., patin.postř.bronz 50 mm, BK.8

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 110,-

Vitanovský - Eliška Rejčka - 650 let úmrtí 1985 - hlava se závojem a královskou korunou, vročení, opis / znak a nápis, Sign., patinovaná měď 50 mm, BK.8B

Kolářský - architekt Josef Gočár (1880 - 1945) 1985 - poprsí část. zleva, architektura, opis / plán města, dominanty, znak, opis, postříbřený bronz 42 mm, FM.9

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 140,-

Harcuba - 15 let pobočky 1769/1984 - pregéř a sedm znaků měst, opis/ groš s kontramarkou Jihlavy, mince, opis, Sign., patinovaný bronz 64 mm, BK.2

Vitanovský - 25 let pobočky 1969/1994 (AE) - markrabě Přemysl Otakar, opis / výjev z Gelnhausenova kodexu, znak, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, FM.5

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 220,-

David a Spíchal - 10 let pobočky 1986 - historické budovy města, vročení, opis / znak města, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.1, certifik.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

David a Spíchal - 10 let pobočky 1986 - historické budovy města, vročení, opis / znak města, opis a nápis, Sign., patin.postř.bronz 50 mm, BK.1A, cert.

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

Kužel - František Kmoch (1848-1912) 1974 - poprsí mírně zleva, opis/ chrám sv.Bartoloměje, komín, znak, notový zápis a nápis, Sign., patin.bronz 60mm, BK.1

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 150,-

Novák a Bódi - Kroměřížské zahrady b.l. (1982) - pohled do Květné zahrady, opis / pohled do Podzámecké zahrady, opis, patinovaný bronz 60 mm, BK.6

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 140,-

Poldaufová a Novotný - Bruno ze Schaumburku 1981 - poprsí zpředu s mitrou, berlou a mečem, opis / znak, město a nápis, Sign., patin.bronz 60 mm, BK.8 (300ks)

Jeton na otevření mincovny v Kroměříži 1998 - znak olomouckého arcibiskupství, vročení, opis / mincovna, znak, opis, Sign., hliník 24 mm, FM.16

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 65,-

Kopáč - pamětní medaile ze světlého polyamidu 1957 - hlava Atény v přilbě, letopočet / znak Jablonce, opis a nápis, Sign., 48mm, 4.562g, BK.2 (50ks) RR!

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Přibyl - 25 let pobočky 1949/1974 - replika aversu pražského groše Jiřího z Poděbrad / znaky Liberce a Jablonce, písmo, Ag900, 27mm, 3.495g, BK.25/3, pat.

Přibyl - 25 let pobočky 1949/1974 - replika reversu pražského groše Jiřího z Poděbrad / znaky Liberce a Jablonce, písmo, Ag900, 27mm, 3.044g, BL.25/4, pat.

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 120,-

Šlosar - 9.numismatické dny Slezska a Sev.Moravy 1964 - medaile na dlani levé ruky, opis / pohled na město, nápis, Sign., patin.bronz 30 mm, BK.8 (160ks) R!

Holek - 7.numismatické dny Slezska a sev.Moravy 1963- radnice, znak, opis / dvě mince, dva znaky, opis, Sign., měď 30mm, BK.1 (140ks), dr.hr., dr.rysky R!

Vyvolávací cena: 24,- CZK - Vydraženo: 24,-

Šindelář - Erwin Schulhoff (1894 - 1942) 1982 - tvář mezi notovou osnovou a ostnatými dráty, nápis / notový zápis, písmo, Sign., patin.bronz 70 mm, BK.5

Jarý - I.sjezd numismatiků východních Čech 1957 - znak Pardubic, nápis a opis / replika dukátu Jana z Pernštejna, Punc., Ag900, 22mm, 3.855g, BK.4 (288ks)

Čáka a Kožuch - na paměť Jakuba Jana Ryby 1985 - silueta, zámek, kostel, symboly, opis / monogram, hudeb.nástroje, opis, patin.bronz 60 mm, BK.5 (500ks)

Kozák - houslista Josef Slavík 1986 - poprsí mírně zprava, opis / housle, budovy v Jincích, hvězda, opis a nápis, Sign., patinov.bronz 60 mm, BK.35/6, téměř

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 120,-

Vstupenka na 44.aukci 6.11.1999 - replika reversu příbramského zlatníku / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., poniklovaný mosaz 27mm, 7.331g, 300ks

Kňourek a Urban - 25 let pobočky 1951/1976 - (Cu) - pohled na náměstí, český opis / městský znak, latin. opis, Nesign., měď 32 mm, BK.38/2, skvrny

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 40,-

Kolářský - Václav Hanka - na 200 let narození 1991 - hlava zleva, věž, lev, písmo / rodný dům se sochou, mince, opisy, Sign., patinovaný bronz 60 mm, FM.8

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 150,-

František Palacký - Kroměřížský sněm b.l.(1948) - postava mírně zleva, opis / sněmovní síň v Kroměříži vavříny, nápis, Sign., patin.bronz 60 mm, původ.etue

Prof.MUDr.Jan Janský - Za darování krve b.l. (1962) - poprsí zleva, opis / holubice se znakem ČK, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, dr.hr., téměř

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 20,-

Emil Filla / obnovení zámku Chropyně 1982 - poprsí zleva, faksimile podpisu, opis / zámek, znak, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 120,-

J.A.Komenský - medaile pro nejlepšího pedagoga Prahy IX. b.l. (1974) - poprsí zprava, opis / hvězdy a lipové listy, opis, patinovaný bronz 50 mm, nep.rysky

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 48,-

Karel IV. - 700 let úmrtí 1978 - korunovaný portrét částečně zprava, opis / český lev, dva opisy, Sign., patinovaný bronz 38 mm, raženo 210ks

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 120,-