Vitanovský - Julius Payer - 50 let pobočky 2001 - hlava zleva, loď na moři, nápis/ městský znak, mince, nápis, Sign., patinovaná měď 40 mm (pouze 50 ks) RR!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Vitanovský - Vojtěch Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patin. postříbřená měď 40 mm (pouze 60 ks) RR!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - Vojt. Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patin. patinov. bronz 40 mm (pouze 10 ks) RRR!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Jurčák - 10 let pobočky 1980 - velkomoravský šperk, výšivka, krajina, opis / znak, vročení, nápis, Nesign., patinovaný bronz 40 mm, BK.1 (160ks) R!

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Dušek - 25 let pobočky 1986 - orlice z kostelní věže, ratolest / "25" a nápis, Nesign., patinovaný litý ý bronz 36 mm se závěsem a stuhou, BK.7 (17ks) RR!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Kroměříž 1848/1948 - kostel sv.Jana Křtitele, znak, vavříny, nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 92x84 mm, poškozená původní etue

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

Kroměříž 1848/1948 - pohled na náměstí a historické budovy, nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 75x93 mm, původní etue, téměř

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 190,-

Jan Amos Komenský - nerealiz. návrh 10 Koruny 1957 - poprsí zleva, opis, Sign., patinovaný bronz 65 mm, razila pobočka SNS Svit-Tatry v roce 1977 (100 ks) R!

ČOS - 100.výročí narození Dr.Miroslava Tyrše 1932 - portrét v sokolské čapce zleva, opis / sokol, nápis, Sign., Punc., Ag987, 42mm, 29.989g, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Prokop Diviš - 250.výročí narození 26.3.1948 - poprsí zprava, opis / hromosvod, datum, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, téměř

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 380,-

Prokop Diviš - 250.výročí narození 26.3.1948 - poprsí zprava, opis / hromosvod, datum, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 340,-

Znojmo - 500 let radniční věže 1948 - věž, znak a latinský nápis / detaily kamenické práce, 4-řádkový latinský nápis, vinná réva, patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 800,-

Znojmo - obnovení kaple svaté Kateřiny 1949 - dvě postavy nad rotundou, opis/ povolání knížete Přemysla na trůn, latinský nápis, Sign., patinov.bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 500,-

ČVUT - 250. výročí založení inženýrských škol 1957 - dělník, technik, kružidlo, úhelník a opis/ stát.znak, symboly fakult, opis, Sign., patinovaný bronz 80 mm

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 180,-

Praha - 135 let tramvajového provozu 2010 - tramvaj tažená koňmi, detail kola, opis / tramvaj, lístek, vročení, Sign., Ag999, 50mm, 42.558g, kapsle, text

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 750,-

AE pražská Salvátorská medaile b.l. - Kristus zprava, opis / svatý Antonín Paduánský, opis, Sign., 41mm, 20.220g, PG.193, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina R!

Vyvolávací cena: 420,- CZK - Vydraženo: --.-

AE pražská Svatojosefská medaile b.l. - svatý Josef s Ježíškem, opis / 8-řádk. něm. nápis, Sign., 42mm, 18.946g, PG.206, nep.hr., krásná patina, téměř RR!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Vpád německých vojsk 15.března 1939 / 2014 - tank, listina, opis / německá orlice trhá mapu ČSR, opis, Ag999, 28mm, 13g, zalepená kapsle, etue, certifikát

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 280,-

MUDr.František Cyril Kampelík (1805 - 1872) b.l. - poprsí zleva, vysoký reliéf, opis / český znak, nápis Sign., patinovaný bronz 80mm, cca 250g, PZ.349 R!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Antonín Přecechtěl, otolaryngolog, narozen 1885 - poprsí zleva, opis, nápis / pták drží hůl s hadem, latinský opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha - mezinárodní kongres revmatologů 1969 - Sigismundus Albicus mírně zprava, znak, opis / emblém kongresu, znak Prahy, nápis, Sign., pat. bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Prof. MUDr. Alfréd Kotásek - 60.narozeniny 19.12.1971 - hlava zleva, nápis / personifikace mateřství, vavřín.lístky, latin.opis, Sign., patin.bronz 70 mm

Prof.MUDr.Miloslav Seeman - zakladatel čsl.foniatrie b.l. (1971) - hlava zprava, opis a nápis / symboly, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Jan Kampanus Vodňanský - 350.výročí narození 1972 - poprsí zpředu, arkýř, znak, opis / listina probodnutá mečem, znaky, nápis na stuze, Sign., postř.bronz 70mm

Prokop Diviš - vynálezce bleskosvodu b.l. (2011) - Poprsí zleva, opis / bleskosvod, opis, Sign., Ag999, 34mm, 16.238g, kapsle, nekompl.etue, certif.(100ks)

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 320,-

5 Dukát b.l.- Korunov. klenoty Království českého - královská koruna, jablko, žezlo, opis / ozdobné kování dveří, opisy, Sign., postříbřený bronz 34 mm

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 500,-

60 let poštovního muzea a čsl.poštovní známky 1978 - poštovní trubka, telefon, vročení a opis / poštovní známky, vročení, opis, Punc., Ag750, 38mm, 24.322g

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Karel IV. - 600 let úmrtí 1978 - korunované poprsí, znaky, opis / panovník klečí před sv. Václavem, Karolinum, opisy, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 24.802g

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 440,-

Čedok 1920/1980 - 60.výročí založení - znak Čedoku, ve velké 60 zemské polokoule, opis / památné budovy, květ, opis, Punc., Ag900, 35mm, 24.934g, pat., kapsle

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

FM paliv a energet. - dokončení plynovodu Sojuz 1978 - znaky ČSSR a SSSR, potrubí, opis a nápis / hvězdice a opis, Sign., Punc., Ag750, 40mm, 29.756g, patina

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: 400,-

J.E.Purkyně - 100 let spolku českých lékařů 1962 - poprsí zleva, opis / had s miskou, latinský nápis a český opis, Sign., patin.bronz 65 mm, Haim.str.230

Minerva - 70 let možnosti studia žen na KU 1967 - Eliška Krásnohorská zprava, opis/ znak spolku Minerva a písmo, Sign., patinovaný bronz 70mm, Haim.str.230

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - poprsí zleva, letopočty, opis / žezlo, královské jablko, sedmiřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 140,-

Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, dvojitý opis, Sign., patin.bronz 60 mm, Haim.str.230

Prof.Otakar Španiel - 100.výročí narození 1981 - poprsí zleva, opis / ruce s rydlem tvořící model čsl. 20 Haléře, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 260,-

Praha - 20 let republiky a X.všesokolský slet 1938 - mapa republiky, lipová ratolest, písmo / sedící sokol a písmo, Sign., Ag987, 35mm, 13.552g, nep.rysky, pat.

AE medaile Obchodní a živnostenské komory v Praze b.l.- poprsí Merkura zprava, opis/ putti drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., 50mm, pěkná patina, pův.etue

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 400,-

Jindřich Fügner (1822 - 1865) - pamětní medaile 1903 - poprsí zprava, opis / 12-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 34mm, téměř R!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 170,-

Trůnící Karel IV. mezi dvěma orlicemi, znaky, opis / korunovaný český znak, opis, Sign., Ag999, 40mm, 31.148g (1 unce Ag), na hraně číslo 25, kapsle

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 750,-

425 let od přijetí gregoriánského kalendáře 2006 - hlava papeže, kruhová kalendářní deska / kalendář, symboly, opis, Sign., mosaz 50mm, kapsle, etue, text

Kalendářní medaile na rok 2008 - na obou stranách vročení, dny a jména zapsaná ve spirálách, zvěrokruh, Sign., Ag999, 50mm, 42.0g, kapsle, etue, text

Vyvolávací cena: 680,- CZK - Vydraženo: --.-

AR odražek pětidukátu 2013 - trůnící Přemysl Otakar, znaky, ornament / trůnící Karel IV., znaky, ornament, Sign., Ag999, 34mm, 16.039g, kapsle, etue, certifikát

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 650,-

Dr.Karel Lind - AE portrétní medaile 1891 - poprsí zleva opis / alegorie, latinský opis, Sign., 58mm, 76.724g, H.7446(AR), krásná patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Frant. Palacký - 100 let narození 14.6.1898 - poprsí zleva, český opis / lipová ratolest, znak Prahy, 7-řádkový nápis, Sign., bronz 55 mm, nep.hr., patina

František Palacký - 100 let narození 14.6.1898 - poprsí zleva, český opis / lip. ratolest, znak Prahy, 7-řádkový nápis, Sign., bronz 55 mm, patina, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Jiří z Poděbrad - 500 let mírového poselstva 1964 - korunované poprsí zleva, opis / český znak a listina s pečetí, Sign., patinovaný bronz 62 mm

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 160,-

Kajetán Felder - konsul města Vídně 1877 - poprsí zprava, opis / tři alegorické postavy, socha, nápis, Sign., měď 65 mm, krásná patina R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2600,-