Veteránský říšský spolek - honosný smaltov. bronzový odznak 62x72 mm, Nesign.(patrně Josef Zimbler), nepůvodní upínací patka, mírně poškozený smalt R!

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

Bronzová vojenská medaile Za zásluhy - pražské vydání, VM.13-II-B

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Medaile čsl. armády v zahraničí, VM.14-B, I.pražské vydání z let 1945, zkrácená stuha, průkaz s udělením "voj.Halaj Dimitrij, č.6582, 7.3.1944"

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 260,-

Vyznamenání Za práci 1947, VM.neuvádí, VPÚ.5b, bronzový odznak s jehlicí

Vyvolávací cena: 190,- CZK - Vydraženo: 190,-

Řád 25.února - II.třída, VM.28-2, puncované Ag 900, výroba Karnet-Kyselý, stužka s miniaturou, původ.etue

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Řád 25.února - III.třída, VM.28-3, nečíslovaná, stužka s miniaturou, původní etue

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 220,-

Řád Práce ČSSR, VM.32-2, číslovaný (7851), Kremnica, puncovaný Ag925, stužka, původní etue, dekret na jméno "Jiří Poslt" s podpisem Gustav Husák, 1986

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSR, VM.33-1, číslov. (07596), punc. Ag900, výroba Zukov, původní etue, dekret v tubusu na jméno "Jiří Poslt" 30.4.1965

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 550,-

Dukelská pamětní medaile, VM.51, malá stužka, průkaz na jméno Dimitrij Halaj, uděleno 6.10.1959, č.2095

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Přátelství - číslo 84, VM.61, zlacené stříbro s českými granáty, malá stužka, původní etue RRR!

Vyvolávací cena: 65000,- CZK - Vydraženo: --.-

NSG - Národní garda - kříž za věrné služby, VM.77a, Sign.Znoj, vydání z roku 1938 z matového bronzu

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

FIDAC - pamětní medaile bez letopočtu, VM.123a-var., bez signatury autora

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 160,-

I.partyzán.brigáda Jana Žižky - pam.medaile, VM.130a

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Šumava II. - pamět. medaile odbojové skupiny, VM.200, číslov. (1926), hr.

Nová Paka - pamětní medaile Revolučního ONV, VM.204

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Semily - pamětní medaile Revolučního ONV, VM.205b, původní vázaná rudá stuha se sponou

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Střelec z pušky - II.třída - nesignovaný, Bartko.2, Krubl.tab.16/2 (text.str.41), opravená upínací patka

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha 1930 - 10 let trvání Svazu čsl. důstojnictva a otevření Štefánikova domu v Praze, Sign.Horejc, patinovaný bronz 60 mm, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - medaile za 40 let činnosti, Sign.Šmakal, zlacený bronz 40 mm s původním závěsem a vybledlou stuhou

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - medaile za 30 let činnosti, Sign.Šmakal, postříbřený bronz 40 mm se závěsem a původní stuhou

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: 380,-

Svaz požární ochrany - medaile Za mimoriadne zásluhy, slovenská verze, číslo 09802, stužka s miniaturou, původní etue

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

ČR - Svaz požární ochrany - kříž svatého Floriána, Nesign., zlacený a lakovaný bronz 70x70 mm se sponou, jehlicová miniatura, původní etue

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

ČR - Svaz požární ochrany - medaile Za hrdinský čin, patinovaný bronz 40 mm s kovovým závěsným raménkem a stuhou, stužka

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha - Dopravní podnik - čepicový odznak řidiče tramvaje - nečíslov., Nesign., část. lakovaný bronz 52x34 mm se dvěma upínacími patkami

Vyvolávací cena: 190,- CZK - Vydraženo: --.-

Jezdím bez nehody - 1.000.000 km, Sign. Kremnica, smaltov. punc. Ag900, 41x25 mm se zavír. špendlíkem

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Přísežná stráž (patrně 1918 - 1939) - postř.bronzový plech 57x67 mm se zavíracím špendlíkem

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: --.-

Svazarm - odznak Za obětavou práci - 2.třída, číslov. (3409), postříbřený a smalt. bronz 39x55 mm se zavír. špendlíkem, stříbření setřené

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Soubor vyznamenání z období 1945-1948 (5ks), z období 1991 - 2005 (24ks), odznaky z let 1991 - 2005 (10ks), nášivky - cca 2000 (4ks), celkem 43ks

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Záslužný kříž Armády ČR - III.stupeň - zkušební(?) odražek aversu v bronz. plechu 47x53 mm, jako F-Š.5c

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: --.-

MNO - pam. medaile na 60.výročí ukončení II.světové války 2005, F-Š.17, malá stužka s miniaturou, etue

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 170,-

Leopold II. - záslužný civilní kříž - II.třídy, BB.95a, stuha za dlouholetou službu v administrativě, nepatrně poškozený smalt

Vyvolávací cena: 850,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Finského lva - typ 1942 - V.třída, BB.220, zlacené a smaltované stříbro, puncov., původní stuha

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-

Škola záložních důstojníků - odznak ve tvaru kříže, Sign.Barck-Helsinki, smaltované puncované Ag 37x37 mm s upínacím šroubem a maticí R!

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Čestné legie - typ 1870 - V.stupeň - rytíř, VFR.I.H.5, BB.583, poškozený smalt, původní stuha

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Za zemědělské zásluhy - typ 1959 - důstojník (2.třída), VFR.IV.b, poškozený smalt, původní stuha

Řád čestné legie - typ 1962 - rytíř, VFR.I.K.5, poškozený smalt v aversu

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád svatých Mořice a Lazara - typ 1860/1944 - 5.třída - rytíř, kříž na prův.stuze, BB.795, Nimmergut.190/E, závěsná a knoflíková miniatura, původní etue

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Italské koloniální hvězdy - typ 1911 - náprsní hvězda 2.třídy, BB.819, Nimmergut.192, smalt.stříbro, Sign."E.Gardino.Succ.Cravanzola-Roma"

Vyvolávací cena: 11000,- CZK - Vydraženo: --.-

Neoficiální pamětní hvězda "Brigate Garibaldi" 1943 - 1945, Nesign., bronz 35x35 mm s původní stuhou

Vojenský zásl. kříž (1866) - typ 1913 - II.třída s meči, BB.207, nepuncované smaltované stříbro, Sign.GH, zkrácená původní stuha

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Královský korunní řád 1861 - IV.třída, BB.467, původní obloučková stuha R!

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní kříž 1866 - bitva u Hradce Králové, VM5.12, BB.111, opravený závěs, bez stuhy

Pamětní kříž pruského veteránského spolku - II.třída, ND.2.02.44.c, ozn.výrobce "H.Timm.Berlin", bez stuhy

Fr.Wilhelm III. - AR velká medaile za občanské zásluhy, Nesign. (1820-1847), BB2.14, dr.hr., škr., rysky, bez závěsného kruhu a stuhy

Pruský spolek vetránů - zlacený a smaltovaný odznak 26x32 mm se zavíracím špendlíkem, dvě potištěné stuhy - na jedné z nich "Kriegerverein Friedrichstadt"

Zlatý řetízek s 6 miniaturami : Řád červeného orla, Řád pruské koruny, Kříž za 25 let služby, Vál.medaile 1870-71, Medaile čínské expedice, 100 let Viléma I.

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

Ernestinský domácí řád (1833) - II.typ - komandér, kříž s meči a korunou, Nepunc., zlato 46x70 mm, 24.276g, BB.275, mírně poškozený smalt, bez stuhy R!

Vyvolávací cena: 32000,- CZK - Vydraženo: --.-

Friedrich August - AR vojenská záslužná medaile, Nimmergut.2283, nepuncovaná, bez stuhy

Zásl. kříž Požární ochrany - po roce 1945 - II.třída, Nesign., postříbřený a smaltovaný bronz 43x43 mm s původní stuhou

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-

Železný kříž 1914 - II.třída - Nesign., BB.54, Nimmergut.3824, zkrácená původní stuha

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 2400,-