20 Krejcar 1848 KB - maďarský opis (revoluční typ), 6.697g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 950,-

20 Krejcar 1848 E, 6.686g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 500,-

10 Krejcar 1847 B, 3.870g, nep.hr., nep.rys., patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 500,-

Cu Krejcar 1848 - maďarský opis a nápis (revoluční vydání), 8.834g, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Warou - poprsí zprava, opis / alegorie osvobození, opis a 3-řádk. nápis, 1703, Sign., Ag 39mm, 18.732g, M.1262, H.5389, nep.rysky, pěkná patina, téměř RR!

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

XX Soldi 1762, Milán, N.188, Cr.24, 3.512g, nedor., dr.hr., vlas.škr., patina R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Lira 1786 LB, Milán, P.39, 5.914g, dr.vady materiálu, dr.hr., vl.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 850,-

Tolar křížový 1792 M, Milán, P.11, 29.386g, dr.vady materiálu, mírně just., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 3800,-

Tolar křížový 1795 M, P.12, 29.365g, nep.just., dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 1900,- CZK - Vydraženo: --.-

Tolar konvenční 1818 V, P.9, 28.014g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: 4000,-

3 Krejcar 1815 V, P.23, 1.825g, dr.vady razidla, exc., nep.just., nep.rysky R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Scudo 1824 V, P.24, 25.825g, dobře opravená stopa po oušku, mírně hlaz. v ploše, dr.hr., rysky R!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2800,-

1/2 Lira 1822 M, P.27, 2.168g,, nep.vada materiálu na hraně, nep.rysky

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 5500,-

1/4 Lira 1822 V, P.28, 1.597g, dr.škr., rys., patina

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

1/4 Lira 1824 V, P.28, 1.596g, nep.vada razidla, nedor., dr.rysky, patina

2 Lira 1801 - pro Benátky - dobře patrné stopy přeražby, P.29, 9.682g, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

Lira 1800 - pro Benátky, P.30, 4.614g, patina R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

30 Soldi 1796 - pro Milán, P.35, 7.343g, mírně just., nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Tolar 1837 M, 27.830g, dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Krejcar 1837 M, 6.640g, nep.hr., nep.rysky RR!

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: 3600,-

20 Krejcar 1843 M, 6.655g, nep.vada razidla, nep.hr., nep.rysky R!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

1/2 Tolar 1848 GM, Polívka.str.45 (pouze 3847 ks), KM.2226 (pouze 3947 ks), 13.950g, vada materiálu, nep.just., nep.hr., dr.rysky, patina RR!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Krejcar 1848 GM, Polívka str.45, KM.2209 (pouze 7799 ks), 6.688g, mělká ražba, just., dr.hr. dr.rysky, pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Lira 1848 M, Cr.22, 24.770g, nep.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 4000,-

5 Lira 1848 M, Cr.22, 24.970g, hrany, dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: --.-

Dukaton 1750, Antverpy, N.156, KM.8, 33.151g, drobné vady materiálu, mírně just., dr.rysky, pěkná pat. R!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

1/2 Dukaton 1754, Antverpy, N.157, KM.7, 16.568g, drobné vady materiálu, nep.just., skvrny, patina R!

Vyvolávací cena: 4800,- CZK - Vydraženo: --.-

2 Liard 1750, Bruggy, N.168, 6.993g, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

2 Liard 1777, Brusel, N.172, KM.29, 7.185g, nep.hr., nep.škr., nep.nedor., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1900,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Tolar křížový 1761, Brusel, N.39, 29.219g, nedor., mírně just., rysky, patina

Vyvolávací cena: 1700,- CZK - Vydraženo: --.-

Tolar křížový 1786, Brusel, P.26, 29.190g, nep.just., dr.rysky, patina

Liard 1789, Brusel, P.57, KM.30, 3.787g, nep.vady razidla, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Florin 1790 - opis "DOMINI.EST.REGNVM.", Brusel, P.66 (pouze 15.235 ks), 9.255g, mírně just., nep.rysky, pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

2 Liards 1790, Brusel, P.69, 6.783g, vady materiálu, dr.hr., patina

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

2 Liard 1793, Brusel, P.59, 7.472g, nep.vady razidla, krásná patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 4200,-

Tolar 1852 A - hlava zprava, 25.906g, dr.hr., nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 13000,-

Tolar 1852 A - hlava zprava, 25.934g, vlas.škr., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

Tolar 1854 A - svatební, 26.005g, nep.hr., dr.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5500,-

Tolar 1854 A - svatební, 25.998g, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: 5500,-

Tolar 1855 A, 25.884g, hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Tolar 1855 A, 25.981g, dr.hr., nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 11000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

Tolar 1856 A, 25.989g, nep.hr., nep.rysky R!

Vyvolávací cena: 21000,- CZK - Vydraženo: --.-

1/2 Tolar 1849 A - hlava zleva, 13.987g, nep.hr., nep.rysky, patina RR!

Vyvolávací cena: 110000,- CZK - Vydraženo: 110000,-

1/2 Tolar 1850 A - hlava zleva, 14.007g RRR!

Vyvolávací cena: 170000,- CZK - Vydraženo: 190000,-

1/2 Tolar 1854 A, 12.975g, hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 18000,-

1/2 Tolar 1854 A - svatební, 12.967g, nep.hr., vlas.škr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

20 Krejcar 1852 A - hlava zleva, 6.665g, nep.škr., patina

20 Krejcar 1854 A, 4.294g, nep.hr., vl.rysky, lakov.

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 190,-

20 Krejcar 1855 B, 4.318g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Krejcar 1856 B, 4.295g, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-