Zlatá koruna - Předsednictví ČR v radě Evropy 2009 - Pražský hrad mezi evropskými monumenty, opis / mapa opis, Sign., Au585, 20mm, 3.490g, etue, certif.č.24

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

J.Dostál - "Dvoudukát" (1/4 Unce) 1999 - Krumlovská madona, písmo / koruna, heraldické symboly českých zemí, Au 999, 23mm, 7.829g, kapsle, etue, text

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Oppl - "Pětidukát" (1/2 Unce) 2000 - strom života, opis / znaky českých zemí, čtyři koruny, opis, Au999, 28mm, 15.572g, kapsle

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 15000,-

10,5,2 a 1 "Dukát" (1,1/2,1/4 a 1/10 Unce) 2005, Sign.Oppl,Horák, 31.135g, 15.578g, 7.791g, 3.130g, 4x kapsle, 4x etue, 4x certifikát

Vyvolávací cena: 110000,- CZK - Vydraženo: --.-

Desetidukát 2002 - Pražský hrad, gotická klenba, opis / český lev mezi pochodněmi, opis, Nesign., Au 986, 42mm, 34.952g, kapsle, etue, certifikát (č.50)

Vyvolávací cena: 28000,- CZK - Vydraženo: 38000,-

Hamburg - 2.5 dukátová medaile 1965 - loď v přístavu, nápis / emblém, nápis a opis, Nesign., Au980, 8.665g

Vyvolávací cena: 7800,- CZK - Vydraženo: --.-

Bad Münder am Deister b.l. - městský znak s korunou, opis / lázeňský pramen, nápis, Nesign., Au986, 20mm, 3.979g, patina, téměř

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Začátek ražby mincí Slovenské republiky 23.1.1993 - motiv jednokoruny, lipové lístky / styliz. razidla, znaky a nápis, Nesign., Punc., Au986, 23mm, 10.784g

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: --.-

1/4 uncová medaile 1986 - sedící Helvetia, hvězdy, nápis / společná přísaha prvních tří kantonů, Au999, 22mm, 7.803g, kapsle

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

1/2 uncová medaile 1986 - hlava sochy Svobody, hvězdy a opis / orel s palmovou ratolestí, vročení, opis, Au999, 27mm, 15.558g, kapsle

Vyvolávací cena: 16000,- CZK - Vydraženo: --.-

Crocetti - medaile na II.ekumenický koncil 1962 - papež klečící před krucifixem, letící anděl, opis / klíče, berla, vavříny a opis, Au750, 44mm, 53.201g

Vyvolávací cena: 42000,- CZK - Vydraženo: --.-

Credit Suisse - zlatá cihlička Au999, 2.5g, zataveno v ochranné folii

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-

AE litý potin - La Tour tab.76/9078, Cn5.578-581, stylizovaná hlava zleva / stylizovaný kanec zleva, 3.551g, nepravidelný okraj střížku, patina

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 220,-

AE litý potin - La Tour.tab.57/7417, Cn5.699-701, stylizovaná hlava zprava / stylizovaný kůň zleva, dvě kuličky, 4.261g, nepravidelný okraj, pěkná patina

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 320,-

AR Quinar b.l., Cn5.1106, stylizované slunce / stylizovaný kůň zleva, 14mm, 1.442g, exc., nedor., patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 400,-

AR mince stradonického typu, Paulsen.26/565-576, 0.682g, 0.505g, 0.422g, exc., nedor., patina 3ks

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 550,-

AR mince stradonického typu, Paulsen.26/565-576, 0.513g, 0.482g, 0.366g, 0.316g, exc., ned., pat. 4ks

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 750,-

AR mince typu Stradonice/Karlštejn, Paulsen.565-576, hlava zleva / koník, 0.438g, exc., okr., patina R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 620,-

AR mince typu Stradonice/Karlštejn, Paulsen.565-576, hlava zleva / koník, 0.606g, exc., nedor., patina R!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 550,-

AR mince typu Karlstein/St.Hradisko, Paulsen.583-588, hlava zleva / koník, 0.359g, exc., patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 500,-

AR Tetradrachma - typ Baumreiter, jako Göbl.12/129-5, styliz. hlava zprava / styliz. jezdec na koni zleva, 12.980g, nedor., patina R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3600,-

AR Tetradrachma - typ Kapostaler, Göbl.39/484-4, Hlava doprava / jezdec na koni doleva, podobný jako SG.203, Lanz.773, 12.523g, napr.stř., nedor., patina

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Trihemiobol, Husa zleva s hlavou otočenou zpět, dole ještěrka / qudratum incusum, podobný jako SG.1295, 0.855g, nepravidelný okraj, nedor., patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

AR Drachma, Thébský štít / amfóra v inkusním čtverci, bez nápisů a monogramů, podobná jako SG.2371, 5.763g, oválný střížek, krásná patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3200,-

AR Drachma, Hlava Atény zprava / sova zprava, olivová snítka a nápis v inkusním čtverci, podobná jako SG.2523, nep.napr.okraj, nep.exc., pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Tetradrachma, Hlava Atény v přilbě doprava / sova sedící na amfóře, jména mincmistrů, vpravo dole trojnožka, podobná jako SG.2555, 16.656g, patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

AR Statér, sedící Baal zleva, opis / hlava muže v přilbici zleva, opis, podob. jako SG.5641, 10.735g, mírně exc., pěkná patina

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

AR Tetradrachma, hlava Tyché zprava / blesk nad trůnem, nápisy, monogramy, podobná jako SG.5887, 15.015g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Tetradrachma, Tyché doprava / stojící Niké, nápis a rok ražby fénického letopočtu 173 (= 87/86 př.Kr.), podobná jako SG.5992, 14.995g, nep.napr.okr.

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2400,-

AR Tetradrachma, minc.Milétos, hlava Herakla zprava / sedící Zeus drží na ruce orla, nápis, monogramy, jako SG.6713, Müller.1036, 17.035g, nep.exc.,kontram.,škr.

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Drachma, zn."kopí", minc.Cardia(Lysimachea), hlava Herakla zprava / sedící Zeus s orlem na ruce, nápis, podobná jako SG.6730, Müller.310-325, 4.179g, patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2200,-

AR Drachma, Hlava Herakla zprava / Zeus na trůně s orlem na ruce, nápis, monogramy, podobná SG.6730, 3.040g, okrájená, nedor., patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

AR Drachma, zn."EY-květ", minc.Traelia, hlava Herakla zprava / sedící Zeus s orlem na ruce, nápis, podobná jako SG.6730, Müller.129, 4.236g, patina

Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: 750,-

AR Tetradrachma, Portrét zprava / stojící Aténa zleva, nápisy, monogramy, SG.7092, 16.585g, dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

AR Tetradrachma, portrét zprava / sedící Zeus zleva drží žezlo a věnec, dvouřádkový nápis, monogram, podobná jako SG.7115, 16.512g, dr.rysky, patina

AR Tetradrachma, Portrét zprava / stojící Zeus drží hvězdu a žezlo, nápis, monogramy, podobná jako SG.7143, 16.416g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3800,-

AR Tetradrachma, portrét zprava / sedící Zeus zleva s Niké na ruce, 4-řádkový nápis, monogramy, SG.7196, 15.403g, patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Tetradrachma, Portrét doprava / sedící Zeus s Niké na pravé ruce, nápisy, SG.7214, 15.655g, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

AR Drachma, Portrét zprava / st. Aténa s Niké na ruce, nápis do čtverce, rok 3 (= 99/98 př.Kr.), podobná jako SG.7297, 4.153g, mírně exc., patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1500,-

AR Didrachma, rok 109 (= 203/202), hlava Ptolemaia I. zprava / sedící orel zleva, opis, patrně minc. Joppa, jako SG.7873, 6.699g, nepravidel.okraj, pěkná patina

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: 5000,-

AR Tetradrachma, Hlava Ptolemaia I. doprava / orel na blesku doleva, opis, minc.Alexandria, 18.rok vlády (= 97/96 př.Kr.), Noe.322-podob., SG.7940, 13.988g

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: 3600,-

AR Tetradrachma, Hlava Ptolemaia I. doprava / orel na blesku doleva, opis, minc.Alexandria, 20.rok vlády (= 95/94 př.Kr.), Noe.322, SG.7940, 14.408, exc.,ned.

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Denár, Hlava Romy, nápis "ROMA.X." / Jupiter na quadrize, nápis "CN.DOMI.", Crawford.285/1, Alb.1053, Seaby.Domitia.7, mírně exc., dr.vady mater., patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 900,-

AR Antoninianus, Rv:"CONSECRATIO.", oltář, S.neuvádí, RIC.82b - mincov. Mediolanum - ražba z let 250 - 251, nep.nedor., mírně exc., pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

AR Denár, Rv:"IMP.XXII.COS.XVI.CENS.P.P.P.", stojící Minerva, podobný jako S.797, RIC.175 - mincovna Řím - ražba z let 92 - 93, patina

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 1900,-

AE Dupondius, Rv:"FORTVNAE.AVGVSTI.S.C.", RIC.394, S.neuvádí - mincovna Řím - ražba z let 90 - 91, nep.kor., patina

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: --.-

AE As, Rv:"AFRICA.S.C.", sedící Afrika, RIC.841, S.neuvádí - mincovna Řím - ražba z let 134 - 138, nep.exc., nep.kor., patina R!

Vyvolávací cena: 3200,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Denár, Rv:"TR.P.XXXIII.IMP.X.COS.III.P.P.", sedící Salus, S.neuvádí, RIC.403 - mincovna Řím - ražba z roku 179, pěkná patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3200,-

AE Sestercius, Rv:"IMP.VI.COS.III.S.C.", sedící Roma, podobný jako S.1331, RIC.1037 - mincovna Řím - ražba z let 171 - 172, pěkná patina, téměř

AE As, Rv:"PROFECTIO.AVG.TR.P.III.COS.II.S.C.", císař na koni zprava, S.neuv., RIC.1356 - mincovna Řím - ražba z let 162 - 163, hlazen v ploše, pěkná pat. R!