Peterswald b.l. (Petřvald 1890) - vyšívaná stuha s dracouny a zavíracím špendlíkem, Indra.str.52

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Pilnikau-Pilsdorf (u Trutnova) 1885 - svěcení praporu 10.7., Nesign., mosaz 37 mm s původním závěsem a stuhou, Indra.str.46

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Plzeň 1871 - svěcení praporu 10.9., Sign.Fritsche, cín 30 mm s pův. raženým ouškem, Indra.str.46, hr.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Poděbrady 1880 - místodržitel baron Weber-Ebenhof - upomínka na svěcení praporu 26.9., Nesign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46, hr., skvrnky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 550,-

Poděbrady 1880 - místodržitel baron Weber-Ebenhof - upomínka na svěcení praporu 26.9., Nesign., Ag 32 mm, 16.560g, Indra.str.46, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Pohrlitz (Pohořelice u Břeclavi) 1898 - spolek korun. prince Rudolfa - 25 let trvání spolku, Nesign., mosaz 30 mm s raženým ouškem, Indra.str.46, dr.hr., vl.škr.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Pokratitz (Pokratice u Litoměřic) 1886 - svěcení praporu 15.8., Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46, nep.hr., nep.rysky

Polaun (Polubný) 1896 - odhalení a svěcení pomníku 6.9., mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46, dr.hr., vl.škr.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Poppitz (Popice u Znojma) 1891 - svěcení praporu spolku knížete Hugo Dietrichsteina 14.6., Nesign., Indra.neuvádí, dr.hr., dr.škr., mírně kor.

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 950,-

Praha VII. b.l. - Spolek domobranců - členský odznak, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 23x26 mm se zavíracím špendlíkem

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 480,-

Praha VII. 1893 - Spolek domobranců - upomínka na založení 13.8., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., patina

Praha 1870 - svěcení praporu 31.7., Sign.Opitz-Praha, cín 33 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46, hr., rysky, skvrny, patina

Praha 1870 - svěcení praporu 31.7., Sign.R, cín 27 mm s pův.raženým ouškem, jako Indra.str.46, hr., rysky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Praha 1871 - svěcení praporu spolku Radecký 30.4., Nesign., cín 29 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46, vlas.rysky

Praha 1895 - III.sjezd českých vysloužilců při Česko- slovanské národopisné výstavě 1.IX., Sign.Pichl, cín 39mm s pův.raž.ouškem a stužkou, Indra.str.47, dr.hr.

Praha 1896 - 25 let trvání spolku císaře Maxmiliana, Sign.Pichl, bronz 45mm, 43.125g, Indra.str.47, hrany, dr.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 550,-

Praha 1906 - IV.sjezd vševysloužilecký v Praze 9.6., Sign.Šmakal, mosazný plech 36x40 mm se zavíracím špendlíkem, Indra.neuvádí, patina, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 440,-

Praha Holešovice a Bubny - spolek arciv. Albrechta - nedat., Nesign., postř.mosazný plech 35/42 mm se závěsem a stužkou

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 850,-

Praha Holešovice 1896 - spolek arciv. Albrechta - na 15 let trvání 19.7., Nesign., cín 38 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., dr.rysky R!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Praha Jinonice a okolí 1892 - svěcení praporu 15.8., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.41, nep.skvrnky, patina, lakováno, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 700,-

Praha Karlín 1888 - protektor baron Josef Koller - upomínka 15-letého trvání 24.VI., Sign.Skočdopole, cín 33 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.41

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 750,-

Praha Pankrác 1885 - svěcení praporu 27.9., Sign.R, cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46

Praha Podbaba 1894 - svěcení spolkov. praporu 29.7., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46, dr.hr., patina

Praha Smíchov 1879 - spolek arcivévody Bedřicha - svěcení praporu 18.5., Nesign. cín 29 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.48

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Praha Troja, Bohnice a okolí 1889 - protektor polní podmaršálek Emanuel Solomon svob. pán z Friedbergů - svěc.praporu, Nesign., cín 30 mm s pův. raž. ouškem

Praha Vršovice 1885 - 10 let trvání spolku 16.8., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem Indra.str.51, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha Vršovice 1895 - 20 let trvání spolku veteránů 23.6., Nesign., cín 33 mm, původní ouško odstraněno, Indra.str.51, hrany, patina

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

Praha Vysočany a okolí 1892 - svěcení praporu 28.8., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.51, nep.hr., nep.rysky

Praha Vyšehrad 1898 - protektor j.j. kníže Karel ze Schwarzenbergu - 25 let trvání spolku 30.5., Sign. Šmakal, cín 33 mm s pův.ouškem, Indra.str.51, dr.hr.

Pressburg (Bratislava) 1881 - spolek korunního prince Rudolfa - svěcení praporu 8.9., Nesign., mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

Przichowitz-Schumburg (Příšovice-Šumburk) 1889 - 25 let spolku 14.7., Nesign., 29 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.47, nep.hr., nep.rysky, téměř

Radel (Rádlo u Jablonce n.N) 1873 - svěcení praporu 12.10., Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.47/106, dr.hr., zvlněný, nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Reichenberg (Liberec) 1871 - 50 let spolku 21.5., Sign.JR, cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.42, dr.hr., dr.rysky, skvrnky

Reichenberg (Liberec) 1896 - 75 let spolku Josefa Müllera 25.5., Sign.Kasper, mosaz 33 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.43, dr.hr., dr.rysky

Reichenberg (Liberec) 1896 - 25 let spolku arcivévody Rudolfa 26.7., Nesign., mosaz 29 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.43, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Reichnberg (Liberec) 1901 - odhalení pomníku Josefa Müllera, zakladatele spolku 28.7., Nesign., mosaz 33 mm s původním ouškem, jako Indra.str.43(Ag), pat.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Reichstadt (Zákupy u České Lípy) 1869 - svěcení prap. spolku císař.Marie Anny 19.9., Nesign., cín 31 mm s původním ouškem, jako Indra.str.51, nálitek, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 420,-

Reinowitz (Rýnovice u Jablonce n.N.) 1903 - svěcení praporu 28.6., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.48, nep.rysky

Rochliz (Rochlice u Liberce) 1874 - svěcení praporu 16.8., Nesign., mosaz 27 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.47/107, hr., dr.rysky

Rochlitz an dem Iser (Rokytnice nad Jizerou) 1893 - 25 let spolku arciv. Albrechta 13.8., Nesign., bronz 29 mm s původ.raženým ouškem, Indra.str.47, vl.škr.

Rosenhin (Rožany u Děčína) 1904 - 30 let trvání a svěcení praporu 12.6., Nesign., mosaz 28 mm, původ. ouško odstraněno, Indra.str.48, dr.hr., vlas.škr.

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Rudolfstahl (Rudolfov u Liberce) 1896 - svěc. praporu 21.6., Nesign., mosaz 30 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.48, koroze, patina -

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Ruppersdorf (Ruprechtice) 1898 - svěcení praporu 5.6., Nesign., mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.neuvádí, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1700,-

Schönborn (Krásný Studenec u Děčína) 1898 - svěcení praporu 26.6., Nesign., mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.42, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Schönlinde (Krásná Lípa) 1908 - odhalení vojenského pomníku 27.9., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.42

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Schumburg a.d.Desse (Šumburk nad Desnou) 1901 - svěcení praporu 14.7., Nesign., hliník 33 mm s původ. raženým ouškem, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 650,-

Schumburg a.d.Desse (Šumburk nad Desnou) 1908 - odhalení pomníku Fr.Josefa I., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.49, nep.rysky

Schwarzwasser (Černá Voda u Jeseníku) 1910 - 10 let trvání spolku 19.6., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.37, nep.hr., nep.rysky

Seidenschwanz (Vrkoslavice u Jablonce nad N.) 1904 - 10 let trvání spolku 26.6., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.51, nep.rysky

Seitendorf, Stachenwald,... (Hladké Životice, ...) - 25 let trvání spolku, Nesign., mosaz 33 mm s původním raženým ouškem, Indra.neuvádí, dr.hr., nep.skvrnky