Kříž za vojenské zásluhy, (VFR.60), stuha s rozetkou

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile za zranění pro nevojáky, jako VFR.13b, BB.375 jako BB.375

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Orientální pamětní medaile 1926, jako VFR.25, jako BB.433

Válečný kříž pro dobrovolníky 1914 - 1918, II.typ, ramena v rubu hladká, jako VFR.30b, jako BB.455

Pamětní kříž dobrovolníků odboje 1939-1945, jako VFR.43

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Pamětní medaile za operace OSN v Koreji, jako VFR.44, nep.hr.

Pamětní medaile za tažení v Indočíně 1945 - 1954, jako VFR.45

Pamětní medaile za operaci na střením východě 1956 (za suezskou krizi), jako VFR.49, stuha se štítkem, nep.rysky

Francouzské okupační síly v Německu po II.světové válce - rukávová nášivka

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Armádní dělový kříž, VM.2-B, s původním závesem, bez stuhy, mírně kor.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Medaile Tyrolské mobilizační výzvy 1797, Marko.348, VM1.15-c, pro poddůstojníky a mužstvo, Sign.I.N.Wirt, 39mm, 17.226g, závěs odstraněn, bez stuhy, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.136f, VM2.5-D-36, puncované Ag, zlacená válečná dekorace, původní stuha s meči

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Zlatý záslužný kříž s korunou, Marko.138h, VM2.6-C-1, vydání po roce 1914, zlacený bronz, Sign."Bachruch- Budapešť", posunutá smatovaná výplň koruny

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Zlatý záslužný kříž s korunou, Marko.138n, VM2.6-C-1, po roce 1914, punc."*" (zlacený bronz), bez stuhy

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Železný záslužný kříž s korunou (Zn) - Marko.142d, VM.2-7-C, na původní mírové stuze

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Služební kříž za 25 let - typ 1867, Marko.367a, VM.2-8-1867-A, bez stuhy

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, zlacený bronz, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 190,-

Jubilejní kříž 1908 - pro civilní osoby, Marko.403a, VM.37b, na nepůvodní stuze

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 180,-

Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, zl.bronz VM.2/13, Marko.411a, původní stuha

Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, bronz, VM.2-13-a, Marko.411a, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: 320,-

Signum Laudis - stříbro, Marko.146a, Punc.Ag, Sign. Josef Zimbler, válečná stuha, stříbrná páska s meči

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Signum Laudis - zlac.bronz, Marko.148b, VM1.29-II-B, původní válečná stuha s meči

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 950,-

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Punc."A", vydání z let 1917 - 1918, dr.hr., rysky, původní stuha

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230e, VM1.5-X-F, Marko.230e, Nesign., postříbřený zinek, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-

Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Punc., nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: 360,-

Bronzová medaile za statečnost, Marko.232a, VM1.5-XI-A, Sign.Tautenhayn, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 200,-

Bronzová medaile za statečnost, Marko.232a, VM1.5-XI-A, Sign.Tautenhayn, původní stuha

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 340,-

Tyrolská stříbrná pamětní medaile 1866, VM1.26a, Marko.363, dr.hr., dr.rysky, bez stuhy

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, původní stuha

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

Vojenská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.383a, VM1.34a, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Neofic. pam.medaile 1902 - šermířský turnaj V.armády v Budapešti, Nesign., bronz 23mm, 5.028g, stopy původního zlacení, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Neoficiel.pam.medaile 1902 - I.tyrolský spolek A.Hoffera ve Vídni, Nesign., bílý kov 40mm se závěsem a nepůvodní stuhou

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Neoficiál.pam.medaile 1908 - na jubilejní průvod ve Vídni, Sign.Heu, zlac.bronz 34 mm s původní ouškem a stuhou, Marko.409a, drobné dírky ve stuze

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 460,-

Odznak veteránského dělostřelec. spolku pro severní a západní Čechy, Nesign., prořezávaná mosaz 42x50 mm s řetízkovým závěsem R!

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Armádní čepicový odznak s iniciálami F.J.I., mosaz 31 mm s jehlicí (typ před rokem 1914) R!

Důstojnická identifikační známka na krk - mosaz 31x51 mm se závěsem, bez textu R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Stužka pro Řád Železné koruny - III.stupeň

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Odznak Neodveden, Nesign., železo 25 mm s jehlicí R!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Nesign., původní stuha

Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.FA, pěkná patina, původní stuha

Signum Laudis - stříbrný stupeň, Marko.147a, Sign.Kautsch, postř.bronz, chybí závěs a stuha

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Nepunc., dr.hr., vl.rysky, bez stuhy

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Punc."A", vydání z let 1917 - 1918, dr.hr., původní stuha s kovovou páskou

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., dr.hr., vl.škr., rysky, bez stuhy

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 400,-

Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: 340,-

Bronzová medaile za statečnost, Marko.236a, VM1.5-XII-E, Sign.Kautsch, nepůvodní stuha

Bronzová medaile za statečnost, Marko.236a, VM1.5-XII-E, Sign.Kautsch, původní stuha

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 180,-

Medaile za první zranění, VM.43-b, Marko.420, Sign.W-A 1918 (Winter-Adler-Wien), původní stuha

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 750,-

Bojová skupina Av. Eugena 1916, Br.Schneider, pozlac. bronzový plech 27x42mm se zavíracím špendlíkem

Rayon Süd Tirol 1915 - 1917, Sign. Gurschner, bronz. plech 24x35 mm se zavíracím špendlíkem

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-