Německá čestná legie - pam.medaile 1914, ND.2.02.18a, bez stuhy, dekret na jmého "Georg Krauss"

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Armádní odznak za zranění - černý, ND.1.01.17.c1, Nimmergut.3293 (179), černá barva téměř setřena

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 440,-

Armádní odznak za zranění - černý, ND.1.01.17.c1, Nimmergut.3293 (179)

Říšský válečný spolek Kyfhäuser - pamětní medaile 1914 - 1918, ND.2.02.34, bez stuhy

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Spojka pěti malých stužek: Železný kříž 1914, Pamětní kříž 1914-1918 pro bojovníky, Pamětní medaile pro bojovníky 1914-1918 - rakouská, maďarská a bulharská

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Neoficiální odznak námořníků-veteránů lodi Schlesien, Sign.A.Dreyer-Hildesheim, zlacený a smaltovaný bronz 15x18 mm s jehlicí R!

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní kříž pro bojovníky 1914-1918, Sign.JK, magnetický, ND.7.01.01.1, Nimmergut.3803,,BB.neuvádí, původní stuha

Neoficiální pamětní kříž pro účastníky bojů na Sommě 1914 - 1918, Nesign., 40x40 mm s původním závěsem a stuhou

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

Válečný zásl. kříž s meči - II.třída, ND.7.04.08.1, BB.82, Nimmergut.3825 (602), bronz, bez stuhy

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: --.-

Kříž za 25 let vzorné služby, Nimmergut.3524 (281), DN.6.03.03.d, BB.451, Nesign., původní stuha

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Kříž mateřství - II.typ - III.třída, Nimmergut.3515 (271), BB.497, mírně poškoz. nezkrácená původní stuha

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní medaile Za zimní tažení na Východě 1941-1942, BB.500, Nimmergut.620, ND.7.04.20, Sign."55", nepův. kroužek, zkrácená pův. stuha, sáček fy. Deschler

Odznak za zranění - typ 1939 - 2.stupeň - Nesign., postř.bronz.plech, BB.50, Nimmergut.575 (3843/2) R!

Vyvolávací cena: 3200,- CZK - Vydraženo: --.-

Pěchotní útočný odznak, Sign."GWL", BB.115, ND.7.06.02.a3, Nimmergut.3890 (663), patinovaný zinek

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: --.-

Bojov.odznak válečného námořnictva - Nesign., BB.171, Nimmergut.711 (3927), ND.7.09.08.a, I.typ, pozlacený postříbřený bronz, Sign.Schwerin-Berlin RR!

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Sport. výkonnostní odznak DRA - 1.typ - 2.stupeň, BB.292, Nimmergut.337 (3579), ND.6.06.03.b1, Sign. Fritz Kohm-Pfortzheim, pěkná patina

Červený kříž - Pomocnice - smalt.odznak, H-H.5601.dc, Nesign., smaltovaný postříbř.bronz 30 mm se zavíracím špendlíkem

Spojka dvou malých stužek: Policejní záslužná medaile - I.stupeň a II.stupeň

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Spojka čtyř malých stužek: Železný kříž 1939, Válečný kříž s meči, Medaile za zimní tažení na východě, Rumunská medaile Za tažení proti Sovětskému svazu

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 240,-

Spojka čtyř malých stužek: Válečný záslužný kříž s meči, Medaile za zimní tažení na východě, Sportovní výkon.odznak a Rumunská medaile za boj proti SSSR

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

Spojka pěti malých stužek: Železný kříž 1939 - I. a II.třída, Odznak za zranění - II.třída, Všeobecný útočný odznak a Krymský štít 1941-1942

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Řád Velké vlastenec. války - 3.typ (1985) - II.třída, Herf.2.21.6, Planeta.94, číslovaný (3061811), poškozený smalt

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Velké vlastenec. války - 3.typ (1985) - II.třída, Herf.2.21.6, Planeta.94, číslovaný (1867778), průkaz s udělením "Dimitrij Ivanovič Galaj, 15.8.1989"

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 600,-

Medaile za vítězství na Německem, Herf.3.39, Planeta.190, průkaz s udělením "Dimitrij Ivanovič Galaj, 26.6.1947"

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 220,-

Medaile Za úspěchy v leteckých silách, Kerrigan.28b

Řád Sv.Silvestra - typ 1905 - III.třída - komtur, Nimmergut.329/C, poškozený smalt, původní stuha

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

George V. - AR válečná medaile 1914-1918, K-K.C42, Joslin.144a, udělení "MOHAMED.S.FAHMY.SERVICE.WITH. THE.ROAYAL.NAVY.", dr.hr., bez stuhy

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: --.-

George V. - AR válečná medaile 1914-1918, K-K.C42, Joslin.144a, udělení "15447.PTE.R.LARKMAN.YORK.R.", velké hrany, ulomeno závěsné ráhno, bez stuhy

Vyvolávací cena: 380,- CZK - Vydraženo: --.-

George VI. - Všeobecná služební medaile, K-K.C47, Joslin.149j, na stuze štítek "S.E.ASIA 1945 - 46", na hraně nápis "24001 SEP.KRISHMAN 1 BN.MADRAS R."

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-

George VI. - Za účinnou službu v teritoriálních jednotkách, K-K.E6, Jos.186-f-4, s udělením vyrytým na hraně "5875313.SJT.W.WOODS WARWICK"

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Karnet a Kyselý - Mikuláš Adaukt Voigt 1733/1933 - nápis v barokní kartuši, opis/ nápis, opis, vavřínová a lipová snítka, Nesign., patin.bronz 30 mm, BK.2

Karnet a Kyselý - Mikuláš Adaukt Voigt 1733/1933 - nápis v barokní kartuši, opis/ nápis, opis, vavřínová a lipová snítka, Nesign., Ag900, 30mm, 10.569g, BK.2a

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

Beutler - Rudolf Pilát na 70 let narození 1945 - poprsí zleva, opis / ruce držící lupu a medaili, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.3

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Kovanič - Jan Tomáš Fischer - úmrtní medaile 1957 - poprsí zleva, opis / syrakuská mince na vavřínové ratolesti, nápis, Sign., patin.bronz 70 mm, BK.6 R!

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: 360,-

Knobloch - 600.výročí úmrtí Karla IV. 1378/1978 - trůnící císař čelně, písmo / gotické "K", znaky, kružba, opis, Punc., Ag900, 40mm, 30.490g, vl.rysky

Vitanovský - 900 let korunovace Vratislava II. 1986 - hlava zprava, opis / ruce držící korunu, 6-řádk.nápis a opis, Sign., postříbřený bronz 42 mm, BK.27

Hásek - 80.výročí založení ČNS 1919/1999 - Václav II. mírně zleva, replika groše, opis / pregéř, replika groše, opisy, Sign., Ag900, 60mm, 103.948g, 100ks RR!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Kovanič - MVDr.Emil Přibyl - poprsí zleva, opis / savčí děloha s vajíčkem, symboly pohlaví, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.3

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 180,-

Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika aversu tolaru Rudolfa II./ znak města, vročení, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 29.334g, BK.7/1 (60ks) RR!

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 900,-

Oppl - 40 let pobočky 1947/1987 - renesanční dům, znak města, dvojitý opis / portál s Turky, 4-řádkový nápis, Sign., Punc., Ag925, 35.072g, BK.1A (115ks) R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - 50 let pobočky 1997 - vinárna Union, dvojitý opis, "stříbrná" lisovaná folie podložená zeleným sklem 64 mm, BK.3 (125ks) R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - 50 let pobočky 1997 - vinárna Union, dvojitý opis, "zlatá" lisovaná folie podložená zeleným sklem 64 mm, BK.3A (125ks) R!

Kratochwil - přátelství a spolupráce s Pirnou 1976 - znak Děčína, nápis a opis / znak Pirny, dvojitý opis, Sign., postříbřená měď 32 mm, BK.3 (50 ks) RR!

Hampl - 30 let pobočky 2002 - stylizované budovy / lipová snítka a 4-řádkový nápis, Sign., hliník.klipa - tlustý odražek 33x34 mm, 8.296g (10ks) RRR!

Polívka - 10.výročí nálezu denárů 1970/1980 - replika nalezeného denáru, vročení, opis/ velké "G" ve štítu, opis, Punc. Ag900, klipa 25x25 mm, 6.268g, BK.4, pat.

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 170,-

Knobloch - 25 let pobočky - Hrabě Špork 1981 - poprsí mírně zprava, erb, opis / zámek Kuks, sochy, písmo, Sign., postříbřený bronz 42 mm, BK.5, kapsle

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 180,-

Knobloch - 25 let pobočky - Hrabě Špork 1981 - poprsí mírně zprava, erb, opis / zámek Kuks, sochy, písmo, Sign., měď 42 mm, BK.5A (100ks) R!

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 200,-

Vitanovský - Eliška Rejčka - 650 let úmrtí 1985 - hlava se závojem a královskou korunou, vročení, opis / znak a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.8A

Kolářský - 10 let pobočky 1979 - pohled na město, mince, opis / znak Chebu na mincích, znaky pob.měst, opis, Sign., patin.bronz 60 mm, BK.4 (120ks) R!