Tolar 1822 C, 28.065g, nep.just., nep.rysky, skvrnka, patina, téměř

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Tolar 1823 C, 28.043g, dr.vady mater., pěkná patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Tolar 1824 C, 27.977g, mírně just., dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2400,-

24 Krejcar 1800 C, 9.125g, nep.vady materiálu, nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Krejcar 1819 C, 6.630g, dr.hr., dr.rysky, pat. R!

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 1600,-

7 Krejcar 1802 C, 4.900g, nep.just., patina, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Cu 6 Krejcar 1800 C, 11.323g, nep.vady razidla, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

20 Krejcar 1835 C - FERDINANDVS, 6.627g, nep.hr., vlas.škr., rysky R!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1900,-

20 Krejcar 1835 C - FERDINANDVS, 6.595g, vlas.škr., nep.hr., nep.rysky RR!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

20 Krejcar 1841 C, 6.678g, mírně just., nep.rysky, nep.skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

20 Krejcar 1842 C, 6.695g, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 300,-

20 Krejcar 1845 C, 6.688g, nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 420,-

20 Krejcar 1846 C, 6.677g, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 300,-

20 Krejcar 1848 C, 6.715g, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 460,-

5 Krejcar 1839 C, 2.188g, krajový střížek, nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

V.Maler - AR dutá medaile na říšský sněm 1599 - poprsí zprava, opis/ plástev se znaky sedmi kurfiřtů, opis, Ag 32mm, 10.009g, H.1211, Don.1402, patina R!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: --.-

Klipa na korunovaci ve Frankfurtu 9.9.1619 - korunov. monogram, ornamenty / 5-řádkový nápis pod korunou, Ag 15x15 mm, 1.044g, Nov.F.12b, M.747, stopa po oušku

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Menší jeton na korunovaci v Regensburgu 30.12.1636 - korunovaný monogram / 6-řádkový nápis, Nesign., Ag 21mm, 1.357g, M.802, H.1880, Novák.VII.E.5b, téměř

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Hautsch - AR medaile na římskou korunovaci 1690 - medailonky císaře a císařovny, orel, písmo / Josef I. mezi kurfiřty, opisy, 45mm, 42.239g, Nov.I.1a, M.1218

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 17000,-

Roettiers - jeton na holdování v Namuru 1717 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak a opis, Sign.R, měď 30mm, 10.285g, M.1492, H.2594, Nov.V.1a, patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Gennaro - na Vídeňský mír s Francií 7.V.1725 - poprsí zprava, opis / Merkur a dva vojevůdci, písmo, Sign., měď 55mm, 71.732g, M.1594, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

Richter, Warou -na korunovaci a 1000 let Prahy 1723 - dvojportrét zprava, opis / městská brána, korun.znak, insignie, písmo, Sign.BR/W, Ag 48mm, 43.814g, ČS.1124

Vyvolávací cena: 38000,- CZK - Vydraženo: --.-

Větší jeton na holdování ve Vídni 22.XI.1740 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a nápis, Ag 26 mm, 3.860g, M.1679, H.2839, Nov.B.1b, nedor., patina

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Roettiers - měděný jeton na holdování v Namuru 1744 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak a opis, Sign.R, 32mm, 8.695g, H.2873, Nov.J.1b, krásná patina, téměř

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Westner - AE medaile na Drážďanský mír 1745 - portrét M.Terezie zprava, opis / Pax u brány Janova chrámu, písmo, Sign., 44mm, M.1751, nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Videmann - větší jeton na uzdravení od neštovic 1767 - portrét, opis / císařovna před oltářem, opis, Ag 25mm, 4.175g, ČS.1370, M.1978, hlazen v ploše

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Doner - svatební jeton 12.II.1736 - dvojportrét zleva a opis / postava u oltáře, opis a nápis, Ag 28 mm, 6.535g, ČS.1366, M.1669, H.2855, nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Doner - AR medaile na otevření vídeň. university 1756 - dvojportrét zprava, opis/ budova university, písmo, 29mm, 8.435g, M.1845, H.2912, dr.hr., dr.rys., patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Moll - AR medaile na bitvu u Kolína 18.VI.1757 - dvojportrét zprava, opis/ sedící Aténa, sloup zlomený bleskem, písmo, Sign., 49mm, 43.608g, D.4476, tém. R!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 15000,-

Wiedeman - AR medaile na vítězství u Kolína 18.6.1757 - dvojportrét zprava, opis/ Niké na trofejích, písmo, Sign., 45mm, 35.017g, ČS.1345, dr.vada razidla, rysky

AR větší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 1745 - Boží oko, korunov. klenoty na oltáři, opis / koruna, 8-řádk.nápis, 26mm, 3.854g, M.1763, Nov.D.18b, patina

Widemann - AR medaile na svatbu ve Vídni 23.1.1765 - dvojportrét zprava, opis / Austria a Hymen u oltáře, písmo, Sign., Ag 40mm, 26.142g, M.1938, H.3136, téměř

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

Berckel - AR 23mm na holdování ve Flandrech 1781 - poprsí zprava, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, Nesign., 4.588g, M.2142, H.3159, Nov.H.8b, patina

Větší jeton na hold stavů Haliče a Lodoměřska 1782 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis ve věnci, Ag 25mm, 3.921g, M.2151, H.3163, krásná patina R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 4600,-

Donner - AR medaile na osvobození Bělehradu 1789 - poprsí zprava, opis / Fama píše na památník, písmo, 40mm, 26.205g, M.2180, H.3176, dr.hr., patina, téměř

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 16000,-

Donner - AR medaile na osvobození Bělehradu 1789 - poprsí zprava, opis / Fama píše na památník, písmo, Sign., 40mm, 26.215g, M.2180, H.3176, hr., rys., pat.

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

AR jeton na návštěvu uherských horních měst 1764 - portréty proti sobě, opis / 5-řádk.nápis a kladívka, 21mm, 2.201g, M.1927, H.3130, nep.napr.okraj, patina

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 5500,-

Větší jeton na korunovaci v Bratislavě 15.11.1790 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a 7-řádk.nápis, Ag 24mm, 4.350g, Nov.H.2b, M.2222, dr.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Větší jeton na korunovaci v Bratislavě 15.11.1790 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a 7-řádk.nápis, Ag 24mm, 4.388g, Nov.H.2b, M.2222, dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Větší jeton na holdování v Sibiu 23.12.1790 - oltář se znakem a nápisem, opis / 6-řádkový nápis, Nesign., Ag 25mm, 4.379g, Nov.I.4b, M.2224, H.3255, nep.rysky

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Nesign. - medaile na holdov. belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / císař přijímá hold Belgie, písmo, cín 39mm, 16.545g, Nov.K.2c, patina, téměř

AE menší jeton na holdování belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 21mm, Nov.K.7c, H.3264, mnoho úhozů v aversu

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Lang - prémiová medaile - školní odměna za píli b.l. - poprsí zprava, opis / 5-řádkový nápis, Sign., Ag 29mm s původ. závěsem, 7.457g, nep.rysky, pat. R!

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: 14000,-

Gayrard - AE med. na návštěvu pařížské mincovny 1814 - poprsí zleva, francouzský opis / 5-řádk.francouzský nápis, Sign., 40mm, 32.759g, M.2388, H.3415, dr.hr.

Nesign. - AR úmrtní medaile 2.3.1835 - poprsí zprava, německý opis / 6-řádkový německý nápis ve věnci, Ag 43mm, 26.357g, M.2535, H.3481, nep.hr., vl.škr.

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

AE medaile na návštěvu milánské mincovny 1.6.1825 - 5-řádkový nápis / 5-řádkový nápis, Nesign., měď 38mm, 23.893g, H.3468, dr.hr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Guillemard - AE medaile na vítězství na Rýně 1798 - poprsí v antické přilbě, opis / 6-řádk.nápis, Sign., 42mm, M.2316(AR), H.3572(AR), velké hrany a úhozy

Guillemard - AR med. na mír v Luneville 1801 - poprsí v antické přilbě, opis / český znak, holubice nad krajinou, Sign., 42mm, 23.926g, PG.120, hr.,škr.,rys.

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

Guillemard - AE medaile na mír v Luneville 1801 - poprsí v antické přilbě, opis / český znak, holubice nad krajinou, Sign., 42mm, 33.950g, PG.121, nep.rysky

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: --.-

AE medaile na návštěvu milánské mincovny 18.5.1815 - 6-řádkový nápis ve věnci a opis / 5-řádkový nápis, Nesign., měď 37 mm, H.neuvádí, nep.hr., krásná patina