10 Haléř 1909 KB, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2 Haléř 1905, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 110,-

1 Koruna 1943, patina, téměř

Vyvolávací cena: 85,- CZK - Vydraženo: --.-

50 Ks 1944, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 180,-

20 Ks 1939 - volební, hrany, dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 190,-

20 Ks 1939 - volební, 14.998g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

10 Ks 1944 - s křížem na kaplici, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 70,-

Koruna 1944, 4.946g, dr.hr., nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 460,-

50 Haléř 1944 (Al), dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 75,-

20 Haléř 1941 (CuZn), velké hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 220,-

10 Haléř 1939

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

10 Haléř 1942, nep.skvrnka

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

100 Koruna 1948 - Karlova universita, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 120,-

100 Koruna 1948 - 30 let republiky, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 85,-

100 Koruna 1949 - Jihlava, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 90,-

100 Koruna 1949 - Stalin, 50 Koruna 1949 - Stalin, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina 2ks

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 500,-

100 Koruna 1949 - Stalin, nep.hr., dr.škr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 260,-

100 Koruna 1951 - Gottwald, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 120,-

50 Koruna 1948 - 5.květen, nep.hr., nep.rysky, skvr., téměř

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 70,-

50 Koruna 1947 - SNP, hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 65,-

50 Koruna 1949 - Stalin, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 220,-

100 Kčs 1955 - Osvobození - Sign. JB širší bez patek, dr.hr., dr.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 950,-

10 Kčs 1957 - Komenský, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 95,-

10 Kčs 1957 - Willenberg, dr.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 110,-

10 Koruna 1964 - SNP, hrana, dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 80,-

25 Koruna 1965 - Osvobození, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 100,-

50 Kčs 1968 - Republika, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 480,-

50 Koruna 1968 - Republika, nep.hr., nep.rysky, téměř

50 Koruna 1973 - Únor, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 140,-

100 Koruna 1976 - Kaplan, nep.hr., patina, téměř

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 160,-

50 Koruna 1979 - KSČ, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 130,-

100 Koruna 1980 - Spartakiáda, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 110,-

500 Kčs 1981 - Štúr, nep.hr., vlas.rysky

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 550,-

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 600,-

100 Kčs 1981 - Španiel, skvrnky, patina

100 Kčs 1982 - Olbracht, patina, téměř

100 Kčs 1982 - Koněspřežka, patina, téměř

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: 120,-

500 Kčs 1983 - Národní divadlo, vlas.rysky, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

100 Kčs 1983 - Národní divadlo, patina, téměř

100 Kčs 1983 - Marx, patina, téměř

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 150,-

100 Kčs 1983 - Hašek, skvrnky, patina, téměř

100 Kčs 1986 - Mácha

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 130,-

50 Kčs 1986 - Český Krumlov, patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 95,-

50 Kčs 1986 - Telč, patina, téměř

50 Kčs 1986 - Bratislava, patina

500 Kčs 1987 - Lada

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 650,-

100 Kčs 1987 - Banská Štiavnica

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 120,-

50 Kčs 1987 - Kůň Převalského

500 Kčs 1988 - Matica slovenská, kapsle

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 600,-

500 Kčs 1988 - Matica slovenská