Nesign. - medaile na návštěvu milánské mincovny 1816 - 5-řádkový nápis ve věnci / 6-řádk.nápis, měď 37 mm, 22.356g, nep.hr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Böhm - školní prémie b.l. - poprsí zprava, německý opis / nápis v květin. věnci, Nesign., Ag 22 mm s původním ouškem, 4.319g, Haus.148, pat., téměř R!

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

AR menší jeton na korunovaci v Praze 7.9.1836 - hlava zprava, opis / koruna, opis a 4-řádkový nápis, 18mm, 3.290g, Nov.D.4b, ČS.1494, M.2565, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: 320,-

Boehm - AE medaile na otevření vídeňské mincovny 1837 - dvojportrét zprava, opis / průčelí budovy, opis a 3-řádk.nápis, Sign., měď 50mm, 54.893g, patina

Manfredini - AE medaile na korunovaci v Miláně 1838 - hlava zprava, opis / korunovační obřad, opis a nápis, 52mm, Nov.G.1c, P.6/3, M.2578, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Roth - dokončení Ferdinandovy vodárny ve Vídni 1840 - Vindobona předává plány císaři, opis/ vodárna, písmo, Sign., měď 51mm, 61.539g, M.2593, Haus.44, patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Roth - dokončení věže chrámu sv.Štěpána ve Vídni 1843 - poprsí zprava, opis/ vrchol věže mezi dvěma anděly, opis, Sign., Ag 47mm, 39.414g, M.2605, vl.rys., skvr.

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Roth - dokončení věže chrámu sv.Štěpána ve Vídni 1843 - poprsí zprava, opis/ vrchol věže mezi anděly, opis, Sign., Ag 47mm, 39.423g, M.2605, dr.hr., vlas.rysky

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Vídeň - zřízení kašny "Schwanthaler-Brunnen" 1846 - hlava zprava, opis / kašna, opis a vročení, Sign. Lange, Ag 49mm, 56.870g, M.2624, H.3651, nep.rysky

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Loos a Held - AR medaile na korunov. v Miláně 1838 - dvojportrét zleva, opis/ Milánský dóm, opis a nápis, 42mm, 28.778g, Nov.J.2b, M.2584, nep.rys., patina R!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

Marschall - AE medaile na zlatou svatbu 21.2.1902 - dvojportrét zprava, opis / dvě postavy a 16-řádkový nápis, Sign., patinov. bronz 60 mm, 74.698g, skvrnky

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Pavlik - AR medailka na zlatou svatbu 21.2.1902 - dvojportrét zleva, opis / zářící hvězda a 6-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., 25mm, 5.691g, dr.rysky

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 850,-

Scharff - AR medaile na zlatou svatbu 21.2.1902 - dvojportrét zprava, opis / koruna, spojené ruce ve věnci, nápis, Sign., Punc., Ag 38mm, 21.894g, dr.rys.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Sign.JC - Státní cena za chov koní b.l. - hlava zprava, latinský opis / 3-řádk. něm. nápis ve věnci, Punc., Ag 40mm, 15.342g, jako ČS.1567, nep.rys., pat.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Jauner - AR oválná premijní medaile za chov koní b.l. - poprsí zleva ve věnci / klisna s hříbětem ve věnci, znak, Punc., 42x50 mm, 34.438g, pův.závěs, pošk.etue

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Rabausch - AR nást.medaile 2.12.1848 - poprsí zpředu, opis/ Boží oko, korunovační insignie na oltáři, opis, Sign.R, 40mm, 22.097g, Nov.3a, nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 15000,-

Jauner - město Vídeň na 25.výročí vlády 1873 - císař mezi pěti postavami, nápis / korunovaný císařský znak a opis, Sign., Ag 71mm, 104.876g, nep.rys., patina R!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: 44000,-

Tautenhayn - světová výstava 1873 - DEM VERDIENSTE - portrét zprava, němec. opis / tři alegorické postavy, opis a nápis, Sign., měď 70mm, 126.563g, Haus.2911

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Tautenhayn - světová výstava 1873 - DEM FORTSCHRITTE- portrét zprava, něm.opis / čtyři alegorické postavy, písmo, Sign., měď 70mm, 146.808g, Haus.2915, patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Tautenhayn - světová výstava 1873 - FÜR KUNST - portrét zprava, něm. opis / pět alegorických postav, nápisy, Sign., měď 70mm, 145.495g, Haus.2918, patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Tautenhayn - svět. výstava 1873 - FÜR GÜTEN GESCHMACK - portrét zprava, něm. opis / tři alegorické postavy, nápis, Sign., měď 70mm, 146.747g, Haus.2919, patina

Nesign. - 100 let založení Uherské král.akademie 1880 - poprsí zprava, latinský opis/ uherský znak nesený anděli, opis, měď 68mm, 170.913g. hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 950,-

Christlbauer - Živnostenská výstava ve Welsu 1888 - poprsí zprava, německý opis / městský znak v kartuši, opis, Sign., Punc., Ag 50mm, 46.736g, nep.rysky, pat.

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

Leisek - jubilejní dolnorak. střelby ve Vídni 1888 - poprsí zprava, německý opis / císařský znak, německý opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 21.953g, dr.rysky R!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

Scharff - Jubilejní umělecká výstava ve Vídni 1888 - poprsí zprava, opis / alegorické postavy, vročení, opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 24.639g, dr.rysky, pat.

Vyvolávací cena: 4600,- CZK - Vydraženo: 4600,-

Nesign. - Všeobecná zemská jubilejní výstava 1891 - poprsí zprava, čes.opis / Průmyslový palác, čes.opis, zlac.bronz 33 mm s pův.raž. ouškem, dr.hr., vl.rysky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Christlbauer - návštěva na Králov. Vinohradech 1891 - poprsí zprava, český opis / český 6-řádkový nápis ve věnci, Sign., bronz 54mm, 63.086g, Haus.721, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Tautenhayn a Christlbauer - návštěva v Brně 1892 - poprsí zprava, něm.opis / 7-řádk. něm.nápis ve věnci, Sign., zlac.bronz 36 mm, nep.skvrnky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Otevření jubilejní školy v Dolních Věstonicích 1899 - poprsí Fr.Josefa zprava, něm.opis / 9-řádk.něm.nápis, Nesign., mosaz 37 mm s původ.ouškem, vl.škr., patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Neuberger - 225 let morové epidemie 1679/1904 - Fr.Josef I. a Leopold I., opis / kostel, procesí, opis a nápis, Sign., patinov. Ag 33mm, 17.863g, téměř

Hujer - hold Vídně k císařskému jubileu 1908, Sign., stříbrná a bronzová medaile v krásné společné etui, punc. patin.Ag 85mm (cca 250g), patin.bronz 85 mm RR!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

Kautsch - Rak. dobročinná společnost v Paříži 1908 - poprsí opis, palm.ratolest a nápis/ alegorie a franc. nápis, Sign., patin.Ag 50x74 mm, 132.385g, pův.závěs

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - jubilejní spolkové střelby (ve Vídni) 1908 - mladé a staré poprsí, koruny, vročení / terč, pušky a prapory, opis, mosaz 33 mm s původ. raženým ouškem

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

Schafer - jubilejní 6.spolkové střelby ve Vídni 1908 - císař zdraví davy, Vídeň, opis/ Vindobona, střelci, nápis, Sign., Punc., Ag, 38mm, 27.138g, nep.rys.,pat.

Lange - AE medaile na svatbu ve Vídni 24.4.1854 - dvojportrét zprava, opis / svatební scéna, nápis, Sign., 55mm, 84.327g, M.2675(AR), H.3764(AR), patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

Seidan - AE svatební medaile 24.4.1854 - dvojportrét zprava, opis / anděl s dvěma rohy hojnosti, znaky, koruna a opis, Sign., 37mm, 28.232g, MZČ.150/16, pat.

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Radnitzky - medaile na návštěvu Kumánského kraje 1857 - dvojportrét zprava, maďarský opis / znak v kartuši, opisy, Sign., Punc., Ag 38mm, 32.390g, H.3774, pat.

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Scharff a Tautenhayn - Stříbrná svatba 24.IV.1879 - dvojportrét zprava, opis / hold Vídně císařskému páru a opis, Sign., měď 50mm, 57.208g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Gedlitzka - 2.pluk tyrols. horských myslivců 1895 - portrét císaře zprava, opis/ portrét císařovny, opis, Sign., měď 41mm, 42.847g, nep.rysky, skvrny R!

Bozen (Bolzáno) 1910 - střelby k 80.narozeninám - poprsí císaře zleva, dva opisy / poprsí arciv. zleva, opis, Nesign., patinované Ag, 45mm, 39.840g, nep.rys.

Vyvolávací cena: 8500,- CZK - Vydraženo: 12000,-

Helene Scholz - AR pam. medaile 1914 - poprsí zprava, opis / těšínský zámek s parkem, 8-řádk.nápis, Sign., Punc., Ag 55mm, 71.126g, dr.hr., nep.rys., patina R!

Scharff - nikl. medaile na památku sňatku 10.5.1881 - dvojportrét zprava, opis / Venuše a Eros nesou erby manželů ve věnci, opis, Sign., 50mm, 61.388g R!

Početní groš b.l., BPM.78, Don.3355, Pž.41, Pro.48/1, 3.056g, dírka, úhoz, nep.nedor., patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Zlatník b.l., Korunovaný monogram / korunovaný znak v ozdobné kartuši, hrana vroubkov., Ag 31mm, 9.865g, Don.3502, BPM.184, PR.54, hr., rysky, krásná pat. R!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: --.-

Svatební medaile 30.VII.1967 - dva portréty pod korunou, opis / korun. rodové znaky na plášti, opis, Sign.AZ, Zn.A (Vídeň), Ag900, 35mm, 14.732g, patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

O.Španiel - medaile na 70.narozeniny 1835/1905 - poprsí zleva, nápis / sedmiřádkový nápis mezi dvěma vavřínovými stromky, Sign., patin.bronz 60 mm, PL.98

Vyvolávací cena: 380,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Loos a Held - AR pamětní medaile 1836 - hlava zprava, opis / Austria s rohem hojnosti, znak na sloupu, písmo, Sign., 34mm, 13.523g, H.7478, dr.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Početní peníz b.l., Don.3619, BPM.34/290, Pž.130, 24mm, 2.398g, zvlněný, nedor., patina

G.Pfrundt - AR odlitek oválné portrétní medaile b.l. - poprsí zprava, opis / měsíc nad krajinou a nápis na stuze, Sign., 38/44 mm, 48.638g, BPM.309, skvrny R!

Vyvolávací cena: 11000,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - litý zinkový jednostranný medailon n.l. - poprsí mírně zprava, rytý opis, 110mm, patina R!