St.Andräs-Wördern 1904 - slavnost svěcení praporu 7.8., Sign.Zimbler, mosaz 31 s původ. raženým ouškem, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Stannern (Stonařov u Jihlavy) 1905 - svěcení praporu 11.6., Nesign., mosaz 29 mm s původ.raženým ouškem, Indra.str.49, vlas.škr.

Stará Huť u Dobříše 1909 - svěcení praporu 4.7., Sign.Karnet-Kyselý, hliník 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.48, dr.hr., dr.rysky, skvrnka

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 500,-

Stefansruh-Schumburg (Příchovice u Jablonce) 1914 - 50 let trvání spolku 26.7., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raž. ouškem, Indra.str.47, nep.hr., skvrnky

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Steinschönau (Kamenický Šenov) 1887 - svěcení praporu 10.7., Sign.R, cín 30 mm s původní raženým ouškem, Indra.str.41, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Steyr in Oberösterreich 1891 - 25 let trvání spolku Františka Emericha hraběte Lamberga 18.5., Nesign., mosaz 32 mm s původním raženým ouškem

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 650,-

Střelice u Brna 1910 - spolek velec.pana Josefa Synka - svěcení praporu 15.5., Nesign., mosaz 29 mm s pův. raženým ouškem, Indra.str.49, dr.hr., dr.rysky

Tábor 1902 - Manifestační sjezd veteránů na výstavě 10.8., Sign.Šmakal, cín 35 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.49, vlas.škr., patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 600,-

Tannwald (Tanvald) 1911 - 25 let trvání spolku 2.7., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.49, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

Teplitz (Teplice) 1889 - spolek korun.prince Rudolfa - 25 let trvání 29.6., Sign.Christlbauer, zlacená mosaz 32 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.49

Tetschen (Děčín) 1869 - svěcení praporu 13.6., Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.38, nep.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Theresienstadt (Terezín) 1912 - 40.výročí založení 11.8., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.49, nep.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 900,-

Tollenstein (Rozhled u Děčína) 1899 - svěcení praporu 18.7., Nesign., hliník 28 mm, původní ouško odlomeno, Indra.str.48(mosaz), nep.rysky

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

Tollenstein (Rozhled u Děčína) 1899 - svěcení praporu 2.7., Nesign., mosaz 28 mm, původ. ouško odstraněno, Indra.str.48, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Trebnitz (Třebenice a okolí) b.l. - medaile za 25 let služby, Sign.IB, postříbřená mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, nep.rysky, patina, téměř

Trento b.l. - spolek korunního prince Rudolfa, italské opisy, Nesign., mosaz 36 mm, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Triebsch (Třebušín u Litoměřic) 1887 - svěcení praporu 30.5., Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 420,-

Třebenice a okolí 1896 - svěcení praporu 12.7., Nesign., cín 40 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 320,-

Třebíč 1904 - 25 let od svěcení praporu, Nesign., mosaz 29 mm, původní ouško odstraněno, Indra.str.50, hr., rysky, patina

Třeboň/Wittingau 1874 - svěcení praporu, Nesign., mosaz 34 mm s původním závěsem, Indra.str.50, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Třešť 1900 - svěcení praporu spolku Leopolda svob. pána ze Šternbachů a Luttachů, Sign.Šmakal, cín 34 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., dr.rysky, patina

Türmitz (Trmice u Ústí nad Labem) b.l. - svěcení praporu, Nesign., cín 27 mm, původní ouško odlomeno, Indra.str.50

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 700,-

Tuřany 1897 - 25 let trvání spolku 26.9., Nesign., zlacená mosaz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.nedor., nep.rysky, téměř

Uherské Hradiště 1904 - 20 let trvání spolku, Sign. Šmakal, cín 34 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, hr., dr.škr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Velké Karlovice 1908 - 60.výročí panování Fr.Josefa, mladé a staré poprsí zleva, nápis / nápis ve věnci, Nesign., zlac.bronz 34 mm s pův.závěsem, Indra.str.50

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Velvary 1881 - svěcení praporu 24.7., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Vrané nad Vltavou 1911 - spolek "Domobrana" - 10 let trvání spolku a svěcení praporu, Nesign., hliník 30 mm s původním raženým ouškem, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Wagstadt (Bílovec u Nového Jičína) 1897 - 25 let trvání spolku 27.6., Nesign., mosaz 29 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.36, stopy postř., dr.hr.

Warnsdorf (Varnsdorf) 1895 - svěcení praporu 23.6., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.hr., dr.rysky

Warnsdorf (Varnsdorf) 1902 - 50 let trvání spolku a odhalení válečného pomníku 17.8., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Wartenberg (Stráž pod Ralskem) 1870 - svěcení praporu 14.8., Nesign., cín 26 mm s původním raženým ouškem, Indra.neuvádí, dr.hr., nep.rysky, skvrnky

Weikersdorf 1913 - svěcení praporu 15.6., Nesign., bronz 30 mm s původním raženým ouškem, vady mater., nep.hr., rysky

Weisbach (u Liberce) 1911 - 25 let trvání spolku 9.7., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, nep.rysky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 800,-

Wernersdorf (Verneřovice) 1890 - 25 let trvání 13.7. Nesign., mosaz 28 mm, původní ouško odstraněno, Indra.str.50, hr., mírně kor.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Wernstadt (Verneřice u Děčína) 1871 - svěcení praporu 25.6., výjev z bitvy, Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., patina R!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Wien (Vídeň) 1873 - II.den veteránů, Nesign., zlacený bronz 29 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., téměř

Wien (Vídeň) 1910 - 70 let trvání spolku 4.9., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 360,-

Zieditz (Citice u Sokolova) 1913 - 10 let trvání 6.7., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.37, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Zwickau (Cvikov u České Lípy) 1904 - XIII. den dělostřelectva 14.8., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem

Žebětín 1901 - protektor tesařský mistr Karel Šipka - svěcení praporu 29.6., Nesign. cín 29 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.51, hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 900,-

Železný Brod 1906 - 30 let trvání spolku 24.6., Nesign. cín 34 mm s poškoz. původním raženým ouškem, Indra.str.51, hrany, škr., patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Bericht des Komitee zur Errichtung und Erhaltung der Krieger-Denkmale auf dem Schlachtfelde bei Königgrätz 1899 - 1909, Karl Šolc in Kuttenberg, 1911, 40 stran

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

Judex M.: Uniformen und Abzeichen der Österr.-Ungar. Wehrmacht, Troppau 1904 (reprint cca 2004), 67 stran + 24 barevných tabulek, brožované, nové

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Kudr Karel : Válka Rakousko-Pruská 1866 v Čechách a na Moravě, Praha 1936, 464 stran, vázané, soubor 18 map ve spol.přebalu, ex libris Zd.Netrval, dobře

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

Salomon z Friedbergu Emanuel : Pohnuté doby v pěším pluku č.28, Praha 1898, 41 stran, 13 tabulek, vazba rozpadlá, jinak dobře

Technische Unterricht für die k.u.k. Infanterie ung Jägertruppe (T.U.J.), Wien 1910, 160B stran, brožov.

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Urban Otto: Vzpomínka na Hradec Králové (drama z roku 1866), Praha 1986, 424 stran, brožované, téměř

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Mühlstein Ludvík, Doubrava Aleš : Válečné události roku 1866, Hradec Králové 1970, 64 stran, brožované

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

Bílina 1867 - Diplom udělení čestného členství veter. spolku panu Josefu Mahnigovi 1.12., razítko spolku, podpisy členů představenstva, velmi dobře

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 850,-

Ossegg (Osek) - Diplom udělení čestného členství veterán. spolku panu Josefu Mahnigovi, velmi dobře

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 550,-