AE Denár, Rv:"VICTORIA.AVG.", kráčející Victoria, S.3172, RIC.72 - mincovna Řím - blíže nedatován, nep.exc., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 4600,-

AE Antoninianus, RV:"CONCORDIAE.AVGG.", stoj. císař a císařovna, S.3183, RIC.3 - minc.Řím - 6.dílna - ražba z let 270 - 275, nep.exc., krásná patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1100,-

AE Denár, RV:"VENVS.FELIX.", stojící Venuše, S.3187, RIC.6 - mincovna Řím - blíže nedatován, napr.okraj, skvrnky, patina R!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Antoninianus, Rv:"PROVIDEN.DEOR.", stojící Sol a Providentia, S.3210, RIC.195 - mincovna Serdica - 4.dílna - blíže nedat., původní postř., krásná patina

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 1600,-

AE Antoninianus, Rv:"ADVENTVS.AVG.", císař na koni, RIC.155, podobný jako S.3238A - mincovna Řím - blíže nedatován, nep.exc., pěkná patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

AE Antoninianus, Rv:"ADVENTVS.AVG.", císař na koni zleva, S.3238A, RIC.157 - mincovna Řím - 4.dílna - blíže nedat., původní postř., krásná patina, téměř

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1900,-

AE Antoninianus, Rv:"IOVI.CONSERVAT." stojící císař a Jupiter, S.3253, RIC.386 - mincovna Ticinum - 5.dílna - blíže nedatován, pěkná patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

AE Antoninianus, Rv:"PROVIDENT.AVG." stojící Providentia, S.3263, RIC.552 - mincovna Ticinum - 2.dílna - blíže nedatován, původní postř., pěkná pat.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

AE Antoninianus, Rv:"PAX.AVGG.", stojící Pax, RIC.13, podobný jako S.3302 - mincovna Lugdunum - 2.dílna - blíže nedatován, nep.skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Antoninianus, Rv:"VIRTVS.AVGG.", císař a Jupiter, RIC.377, S.3326 - minc. Antiochia - 3.dílna - blíže nedatován, krásná patina

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Antoninianus, Rv:"FIDES.MILITVM.", stojící Fides, S.3365, RIC.253 - mincovna Řím - blíže nedatován, nep.nedor., původní postříbření, krásná patina, téměř

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.54a, S.3434 - Antiochia - 8.dílna - ražba z let 300 - 301, pěkná patina

AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.85a, S.3434 - Siscia - 3.dílna - ražba z let 295, nedor., nep.exc., pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.23b, S.3531 - Londinium - ražba z roku 303, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Follis, Rv:"GENIO.IMPERATORIS.", S.3619, RIC.35 - Cyzicus - 1.dílna - ražba z roku 308, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", S.3620, RIC.24b - Heraclea - 1.dílna - ražba z let 305 - 306, pěkná patina

AE3, Rv:"VIRTVS.EXERCIT.VOT.XX.", S.3785, RIC.120 - Siscia - 5.dílna - ražba z roku 320, nep.nedor., pěkná patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 340,-

Konvolut denárů (Nero, Traianus, Faustina ml.), patina 3ks

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Konvolut denárů (Vespasianus, Sabina, Lucius Verus), patina 3ks

Konvolut denárů (Titus, Hadrianus, Lucilla), patina 3ks

Konvolut denárů (Domitianus, Faustina st., Commodus), patina 3ks

Konvolut denárů (Nerva, Commodus, Crispina), patina 3ks

Konvolut různých bronzů (Gallienus, Constatinus I., Constans, Constatius II.) 4ks

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 170,-

Konvolut různých bronzů (Gallienus, Constatinopolis, Constatius II., ....) 4ks

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Konvolut různých bronzů (Probus, Magnentius, Gratianus), mírně kor., patina 3ks

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Konvolut různých bronzů (Probus, Constantinus I., Constans, .....) 4ks

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Dichalkon (13 mm), Rv: koruna hemhem, rok 17 (= 113/114), K-G.27/574, SGI.neuvádí, För.neuvádí, 1.187g, nepravidelný tvar střížku, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

AE Hemidrachma (30 mm), Rv: ležící Euthenia, rok 12 (= 127/128), För.428, SGI.1260, 14.951g, nepravidelný okraj střížku, nep.kor., patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Bil.tetradrachma, Rv: Isis na lodi s plachtou, rok 17 (= 153/154), podobná jako SGI.1512, K-G.35/577, För.659, 9.323g, nepravidelný okraj, pěkná pat., tém.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

AR Drachma, Rv: kráčející Victoria, opis, rok 2 = 193/194, podobná jako SGI.2256, 2.114g, nepravidelný tvar střížku, nedor., patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Bil.tetradrachma, Rv: stojící Elpis zleva, rok 14 (= 266/267), podobná jako SGI.4695, K-G.91/45, För.1115-1117, 10.003g, patina, téměř

Bil.tetradrachma, Rv: sedící orel zprava, rok 15 (= 267/268), podobná jako SGI.4695, K-G.91/49, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1100,-

AE 24mm, Rv: tři standarty, opis, SGI.4736, mírně exc., nep.kor., patina R!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 600,-

Bil.tetradrachma, Rv: Elpis kráčející doleva, rok 2 (= 269/270), podobná jako SGI.4742, K-G.104/23, För.neuvádí, 9.661g, pěkná patina

Bil.tetradrachma, Rv: sedící orel zleva, rok 5 (= 273/274), podobný jako SGI.4754, K-G.106/41, För.1166, 10.368g, krásná patina

Bil.tetradrachma, Poprsí Aureliana zprava, rok 1 / poprsí Vabalatha zprava, opis, rok 4 (= 269/270), podobný jako SGI.4757, K-G.106/68, 7.628g, mírně kor.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Bil.tetradrachma, Rv: sedící orel zprava, rok 7 (= 281/282), podobná jako SGI.4772, K-G.112/37, För.1218, 7.763g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Bil.tetradrachma, Rv: stojící Tyché zleva, rok tři (= 286/287), K-G.119/30, För.1259-1263, podobný jako SGI.4784, 8.236g, exc., nep.nedor., patina

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: --.-

Bil.tetradrachma, Rv: sedící orel zleva, rok 4 (= 288/289), podobná jako SGI.4791, K-G.120/31, För.1309, 8.734g, pěkná patina

AE Statér, Thothorses zprava, opis / Diocletianus zprava, rok 588 (= 291/292), podobný jako SGI.5502, 7.995g, pěkná patina

Lange Kurt: Münzkunst des Mittelalters, Leipzig 1942, 94 stran, 64 tabulek, vázané, velmi dobře

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

Pick Albert: World Paper Money 2010 - general issues 1368 - 1960, 13.vydání, 1248 stran, brožované

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Pick Albert: World Paper Money 2012 - General Issues 1368 - 1960, 14.vydání, 1295 stran, brožované

Rosenberg, Grabowski, Die deutschen Banknoten - 17. Auflage (2009), vyobr. v textu, 640 stran, brožované

František II., 14.III.1808 - vydání bankocedulí 1806 v nominálech 10 a 500 Zlatých, 4 strany textu a dvoustranný formulář, hrabě J.Wallis, velmi dobře

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1100,-

František II., 19.VIII.1808 - vydání bankocedulí 1806 v nominálu 5 Zlatých, 2 strany textu a jednostranný formulář, natržený titulní list, formulář téměř

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 420,-

František II., 14.IX.1808 - vyhlášení devalvace měny a nápravných opatření, 6 stran textu česky a německy, podepsán hrabě C.Dietrichstein, velmi dobře

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 550,-

František II., 11.XII.1809 - vyhlášení státního bankrotu (kalády), 3 stran textu česky a německy, podepsán císař František, velmi dobře

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 550,-

František II., 20.XII.1817 - ustanovení trestů za padělání mincí, bankovek a cenných papírů, 8 stran česky a německy, podepsán Fr.hrabě Kolowrat, krásně

Blatná 16.8.1916 - vyhláška c.k. okres. hejtmanství o zákazu prodeje trikolór ve slovan. barvách, dobře