Ecu 1789 L, Bayonne, KM.564.9, 28.856g, nedor., just., dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Ecu 1793 L - 5.rok svobody, Bayonne, KM.624.6, 29.203g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

6 Livres, rok 2 = 1793 A, Paříž, KM.624.1, 29.167g, dr.vady materiálu, dr.hr., dr.rysky

5 Frank, rok 9 (= 1800) L, Bayonne, KM.639.6, 24.247g, hr., škr., rysky

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-

5 Frank, rok 12 (= 1804) A, Paříž, KM.659.1, 24.756g, nedor., hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

5 Frank 1811 A, Paříž, KM.694.1, 24.994g, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Frank 1824 A, Paříž, KM.711.1, 24.760g, dr.hr., rysky

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Decime 1815 BB, Strasbourg, KM.701 (dělovina), 19.171g, patina

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Frank 1839 D, Lyon, KM.749.4, 24.657g, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

5 Frank 1838 MA-palma, Marseille, KM.749.10, 24.814g, dr.hr., rysky, dr.vada razidla, patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 440,-

5 Frank 1867 A, Paříž, KM.799.1, 24.864g, velká hrany, dr.škr., rysky

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Frank 1868 A, Paříž, KM.799.1, 24.861g, dr.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

5 Frank 1867 BB, Strasbourgh, KM.799.2, 24.885g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 700,-

5 Frank 1868 BB, Strasbourgh, KM.799.2, 24.685g, dr.hr., vlas.škr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 420,-

5 Frank 1877 K, Bordeaux, KM.820.2, 24.765g, velké hrany, dr.škr., rysky

2 Frank 1873 A, Paříž, KM.817.1, 9.883g, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 700,-

1/4 Tolar (Ort) 1617 S-A, KM.14, Kop.7493, 6.044g, nedor., nep.dvojráz, dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1100,-

10 Koruna 1922 HCN-GJ - token Kryolith Mine, KM.Tn49, 11.929g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Lira 1812 V, Venezia, Cr.8.3, 4.987g, dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Soldi 1810 M, Milano, Cr.5.1, 1.246g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

2 Lira 1863 N-BN, Neapol, KM.16.1 (s velkou 2), 9.778g, hr., rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Lira 1928 - rok VI. - král v přilbě zleva, KM.70, 20.010g, nep.hr., dr.rysky, patina R!

50 Centesimi 1924 R - hrana hladká, KM.61.1, 6.017g, nep.hr., nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

10 Centesimi 1919, KM.60, 5.136g, pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Scudo (140 Soldi) zn."DB", Donato Bembo, 1637-1638, Meyer.793, 30.926g, stopa po oušku, rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Lira 1825, zn."L+orlí hlava", Torino, Cr.108.1, 24.515g, dr.hr., dr.škr., rysky, patina

5 Koruna 1904, Y.4 (pouze 15.000 ks), 23.928g, nep.hr., vl.škr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 1900,-

5 Koruna 1904, Y.4 (pouze 15.000 ks), 23.976g, dr.hr., dr.škr., rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

Frank 1924, Y.8 (pouze 60.000 ks), 4.964g, nep.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1900,-

10 Litu 1936 - Didysis, KM.83, 17.993g, hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: 300,-

5 Litai 1936 - Basanavicius, KM.82, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 160,-

5 Lati 1932, KM.9, velké hrany, dr.rysky, patina

Crown 1986 - MS ve fotbale - Mexiko, KM.160b (Ag925), kapsle, patina

Crown 1986 - MS ve fotbale - Mexiko, KM.161b (Ag925), kapsle

Crown 1986 - MS ve fotbale - Mexiko, KM.163b (Ag925), kapsle, patina

Crown 1986 - MS ve fotbale - Mexiko, KM.165b (Ag925), kapsle, patina

10 Centimes 1838 C - velká hlava (bronz), KM.97.1a, 19.062g, drobné vady materiálu, pěkná patina, téměř

50 Centimes 1924, KM.110, 1.946g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 160,-

50 Centimes 1924, KM.110, 2.029g, pěkná patina, téměř R!

25 Cent 1849, KM.76, 3.460g, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 500,-

Gulden 1892, KM.117, 9.996g, hr., vlas.rysky R!

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 1200,-

1/2 Speciesdaler 1778 HIAB, Altona, KM.252, 14.290g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Öre 1878, KM.352, 1.941g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!

2 Koruna 1917, KM.370, na hraně zkouška kovu, grafitti "1923 RT", hr., rysky, skvrny, patina

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

8 Groš 1753, bez označení minc., Kop.2119, KM.156, 6.021g, mírně exc., nep.nedor., nep.just., patina

10 Zlotých 1935 - Pilsudski, Y.29, 22.042g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: 340,-

10 Zlotých 1936 - Pilsudski, Y.29, 21.752g, dr.hr., dr.rysky, patina

50 Groš 1936, KM.2854, 5.569g, dr.hr., patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Drachma 1910, KM.60, 4.997g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1200,-

50 Bani 1873, KM.9, 2.485g, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1000,-