Kouřim 1884 - svěcení praporu spolku arciv. Albrechta 17.8., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.41, hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 550,-

Krummau (Český Krumlov) 1914 - 40 let trvání spolku 5.7., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.38, nep.hr., téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Kukan (Kukonín u Jablonce) 1902 - 25 let trvání spolku 13.7., Nesign., zlacený bronz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.neuvádí, nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Kukan (Kukonín u Jablonce) 1912 - odhalení válečného pomníku 23.6., Nesign., zlacený bronz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.41

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Kulm (Chlumec u Ústí nad Labem) 1887 - svěcení praporu 17.7. - vyobrazen pomník bitvy 1813, Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.40

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1700,-

Kulm, Teplitz, Schönau 1913 - pamětní medaile na 100 výročí bitvy 1813, Sign.JSCH, bronz 41 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Langenbruck (Dlouhé Mosty) 1905 - 40 let trvání spol. a odhalení válečného pomníku 16.7., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.38, téměř

Leipa u.U. (patrně Česká Lípa) 1908 - 60 let panování Fr.Josefa I. 16.8., Nesign., zlacený bronz 28 mm s původním ouškem, Indra.str.37, v reversu nep.kor.

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Liebenau (Hodkovice u Liberce) 1914 - 50 let trvání spolku, Nesign., mosaz 32 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.39, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Liebeschitz (Liběšice u Litoměřic) 1894 - svěcení praporu 24.6., Nesign., mosaz 29 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.43, nep.hr., nep.rysky, téměř

Libochowan u. Rzepnitz (Libochovany a Řepnice) 1885 - svěcení praporu 31.5., Nesign., cín 27 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.43, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 650,-

Lingenau b.l., Nesign., pocínovaný měděný plech 42/45 mm s původním raženým ouškem

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Lískovec u Brna 1899 - spolek arcivév. Josefa Augusta - svěcení praporu 25.6., Nesign., mosaz 34 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.43, dr.hr., rys.

Líšeň (v Brně) 1897 - spolek hrab. Ludvíka Belgrediho - 25 let trvání 27.6., Nesign., mosaz 34 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.43, hrany, rysky, nep.kor.

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Machendorf (u Liberce) 1899 - založení a svěcení praporu 16.7., Nesign., hliník 29 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Maffersdorf (Vratislavice nad Nisou) b.l. - příspěvek na pomník císaře Fr.Josefa I., Nesign., zlac. mosazný odznak 22x24 mm s jehlicí, Indra.neuvádí

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 340,-

Mährisch Ostrau (Moravská Ostrava) 1900 - 25 let trvání spolku 15.7., Nesign., mosaz 33 mm s původním raženým ouškem, jako Indra.str.44, nep.hr., dr.rysky

Marienbad (Mariánské Lázně) 1910 - 40 let spolku a 2.svěcení praporu 28.8., Nesign., mosaz 28 mm s původ.raženým ouškem, Indra.str.44, dr.škr., téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Mariaschein (Bohosudov u Teplic) 1873 - svěcení praporu 3.8., Nesign., mosaz 27 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.36, dr.hr., dr.rysky

Markersdorf (Markvertice) 1904 - 40.výročí založení 21.8., Nesign., hliník 28 mm s původním raženým ouškem, jako Indra.str.44(bronz), dr.úhozy, vl.škr.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 750,-

Merskles-Lippai (Mrsklesy u Litoměřic) 1904 - svěcení praporu 12.6., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, jako Indra.neuvádí, hr., rysky, koroze

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 320,-

Mies (Stříbro) 1898 - 25 let trvání spolku knížete Alfréda Windischgrätze 5.6., Nesign., bronz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.49, mírně kor.

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 420,-

Nikolsburg (Mikulov) 1899 - 25 let trvání spolku 15.8., Nesign., mosaz 33 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.44, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Mladá Boleslav b.l. - spolek měšťana Josefa Grasse - kříž za 25 let služby, Nesign., zlacený bronz 38 mm se závěsem s původní stuhou

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Mladá Boleslav b.l. - odznak čestného člena (místo určeno papírovým štítkem v Rv.), zlac. bronz 51x47 mm se závěsem s původní stuhou

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Mladá Boleslav 1913 - spolek měšťana Josefa Grasse - 50 let trvání 8.6., Nesign., hliník 30 mm, původní ouško odstraněno, Indra.str.44, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Mníšek a okolí 1879 - svěcení praporu 17.8., Nesign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.44, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Moravské Budějovice 1889 - svěcení praporu 10.6., Nesign., zlacená mosaz 34 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.44

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Nennowitz (dnes Brněnské Ivanovice) 1899 - 25 let spolku arcivév. Reinera 28.5., Nesign., bronz 31 mm s původ. raž. ouškem, Indra.str.37, mírně kor.

Neudorf a.d.N. (Nová Ves nad Nisou) 1900 - svěcení praporu 8.7., mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.45, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Nieder Erhrenberg (Dolní Křečany u Děčína) 1911 - 25 let trvání spolku, mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra str.38, zaletovaná dírka, nep.hr.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Nieder Berzdorf (Dolní Pertoltice u Liberce) 1899 - svěcení praporu 2.7., Sign.Wichtrich-Zittau, mosaz 28 mm s původním ouškem a stuhou, Indra.0, vl.rysky

Niemes (Mimoň) 1913 - 50 let trvání spolku 6.7., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.44, hr., škr., rysky

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 750,-

Niklasberg-Neustadt (Mikulov a Nové Město u Teplic) 1911 - svěcení praporu 25.6., Nesign., mosaz 28 mm s původ. ražen. ouškem, Indra.str.44, dr.hr., vl.škr.

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 650,-

Nixdorf (Mikulášovice) 1909 - 50 let trvání spolku a svěcení praporu 8.-9.8., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.44, dr.škr., téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 850,-

Nové Město nad Metují 1877 - svěcení praporu 13.5., Sign.Opitz-Praha, cín 34 mm s původním ouškem, Indra.str.45, nep.rysky, nep.skvrnka, patina, téměř

Nový Knín 1899 - 25 let trvání spolku 27.8., Sign. Šmakal, cín 34 mm, původní ouško odlomeno, Indra.str.45, dr.hr., vl.rysky, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 240,-

Nürschan (Nýřany u Plzně) 1892 - svěcení praporu 3.7., jednostr.bronz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.45, mírně kor., patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 220,-

Obergrund (Horní Žleb u Děčína) 1908 - 50 let trvání spolku 14.6., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.39 (podobná)

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Ober Kreibitz (Horní Chřibská u Děčína) 1902 - svěcení praporu 29.6., Nesign., poniklov.mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.neuvádí, dr.rysky

Ober Rosenthal (Horní Růžodol u Liberce) 1910 - svěcení praporu 3.7., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.39, vlas.škrábance, téměř

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: --.-

Oderfurt (Přívoz v Ostravě) 1905 - založení spolku 15. a 16.7., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra..neuvádí, kraj.stř., dr.hr., téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 550,-

Olmütz (Olomouc) 1905 - spolek rezervistů - svěcení praporu 1.6., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.45

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Olmütz (Olomouc) 1914 - 10 let spolku rezervistů 31.5., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.45, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Olmütz (Olomouc) 1897 - 25 let trvání spolku 6.6., Nesign., mosaz 31 s původním raženým ouškem, Indra.str.45, nep.hr., nep.rysky, 2x nep.vada razidla

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 950,-

Opočno 1885 - svěcení praporu 6.9., Nesign. (patrně Pátek), cín 33 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.45, dr.hr., nep.rysky, dobová stužka

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Ossegg (Osek u Teplic) 1872 - svěcení praporu 27.10., Nesign., mosaz 27 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.45, dr.hr., dr.rysky

Pardubice 1879 - svěcení praporu 7.9., Nesign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46, dr.hr.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Paulsdorf, Ruppersdorf, Katharinberg, Ratschendorf 1889 - 50 let spolku 21.7., Nesign., mosaz 30 mm s původním letovaným ouškem, Indra.neuvádí, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Pausram (Pouzdřany u Břeclavi) 1893 - svěcení praporu spolku sv.pána Reinländera 3.9., Nesign., bronz 33 mm s pův.raženým ouškem, Indra.str.46, hr., rysky, pat.

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 170,-