Konvolut různých hracích známek, CuNi? 15-20 mm 5ks

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 30,-

Konvolut různých hracích známek, poniklovaný zinek 13 - 16 mm 5ks

D.Gabel (Německé Jabloné) - 5 Koruna b.l., zinek 33 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

Maďarsko 2005 - 110 let Maďarského olymp. výboru, Nesign., bronz 25 mm s upínáním a původní etuí

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

Paříž, Frant. Nekvasil - 1/2 Litru - mosaz 22 mm, nep.vady razidla, skvrny, patina

Vyvolávací cena: 55,- CZK - Vydraženo: 55,-

Solnhofen, Stiegler Joh. & Lud. - 1 Liter Bier, mosaz 24 mm, patina, téměř

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Rajdlův restaurant, Lützovova 17 (dnes Opletalova) - Oběd - mosaz 23 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

Rajdlův restaurant, Lützovova 17 (dnes Opletalova) - 1 Oběd - mosaz 23 mm, téměř

Vyvolávací cena: 75,- CZK - Vydraženo: --.-

Národní sjednocení (politická strana založená 1934) - členský odznak, Nesign., smalt.bronz 22 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Paříž 1931 - zájezd ČOS (k sokolskému sletu Francie), Nesign., bronzový plech 20x37 mm se zavír.špendlíkem

Vyvolávací cena: 55,- CZK - Vydraženo: --.-

Paříž 1931 - návštěva ČOS na Svět.koloniální výstavě, Nesign., bronzový plech 25x35 mm se zavír.špendlíkem a stužkou

Lillenhammer 1994 - sjezd, pozlacený bronz 30 mm, patina, téměř

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 40,-

Londýn 1948 - XIV. letní olympijské hry, Nesign., smaltovaný bronz 18x23 mm se zavíracím špendlíkem, nepatrně poškozený smalt R!

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 140,-

Paříž 1928 - Universiáda - medaile za 3.místo, Nesign., patinovaný smaltovaný bronz 26 mm v rámečku se špatně čitelným puncem

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha 1940 - S.O.Maraňon - chodecký závod Praha - Běchovice - Praha - I.třída - III.místo, Nesign., postříbřený bronz 42x60 mm, původní etue

Vyvolávací cena: 55,- CZK - Vydraženo: 75,-

Praha 1950 - chodecký závod Praha-Poděbrady - mistr. ČSR v chůzi na 50km, Nesign., zlacený bronz 31x45 mm, pozlacení částečně setřeno

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Vancouver 2010 - Zimní olympijské hry - emblém her, opis / čtyři indiánské nebo eskymácké masky, Nesign., patinovaný bronz 50 mm

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

Benešov O.p.m. - účelová známka, měď 25 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 170,-

Olomouc - U Kukačky - známka na 5% slevu, bronz 24 mm, patina

Berndor, Consumverein "Anstalt" - 1 Krone b.l., poniklované železo 26 mm, mírně kor., patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Korneuburg, Consumverein - 1 (Heller) b.l., bronz 18 mm, pěkná patina

Vídeň - Anton Riemerschmieds Nachf. - 1 (Krejcar ?), mosaz 20 mm, vlas.škr., pěkná patina, téměř

Vídeň - Erste Kronenbrotwerke von M.Hafner, mosaz 20 mm se středním trojúhelníkovým otvorem, pěkná pat.

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

Vídeň - Hernals-Hauptstrasse 49 - F.Rosenfeld - Geschäfts-Marke (obchodní známka), cín 15 mm, dr.hr., dr.škr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Vídeň - I. Annagasse 7 - J. Senft, mosaz 24 mm, pěkná patina

Vídeň - Leopold Spitzer - 20 (Kreuzer) b.l., mosaz 24 mm, skvrny, patina

Vídeň - Rothenthurmstrasse 21 - Friedr. Hribal - Juwellen Lager, mosaz 22 mm, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: --.-

Vídeň - Schuhhaus Hermes - reklamní známka b.l., bronz 20 mm, pěkná patina, téměř

Vídeň - Springer & Becher - známka "Bronze" b.l., bronz 19 mm, dr.hr., patina

Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 120,-

Čs.revoluční medaile (světlý lehký kov), VM.6-D, II.vydání (1920-1938), bez sign., bez stuhy, skvrna

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 190,-

Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: 90,-

Medaile Za službu vlasti ČSR, VM.44-I-A

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 42,-

Svaz národní revoluce - členský odznak - číslo 32961, VM.211

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 32,-

Pamětní medaile na 40 let osvobození 1985

Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: 10,-

Polní pilot letec - typ 1923 - nečíslovaná miniatura, podobná jako Bartko.3, Krubl.tab.11/1 (text str.39), oxidace na křídlech

Vyvolávací cena: 55,- CZK - Vydraženo: 70,-

Pozemní mechanik AČR - typ 1993, Krubl.tab.35/9 (text str.71), výroba Kremnica, č.295

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 190,-

Čsl.armáda 1991/1993 - Spona do kravaty a manžetové knoflíčky, smaltovaný a zlacený bronz, společná etue

Východoslovenský kraj - Za zásluhy o rozvoj, Nečísl., Nesign., patinovaný bronz 30 mm s původní stuhou, stužka, etue, průkaz na jméno Jiří Poslt - 7.6.1982

České četnictvo (1918 - 1938) - čepicový odznak, Nesign., postříbř. mosaz 40x40 mm se dvěma upínacími patkami

Vyvolávací cena: 65,- CZK - Vydraženo: 85,-

Fučíkův čestný odznak - zlacený a smaltovaný bronz 38 mm se zavíracím špendlíkem, Krubl.tab.29 (text str.57)

Lidové milice - medaile Za příkladnou práci, Nesign., zlacený bronz 28 mm se stuhou, stužka, původní etue

Lidové milice - Čestný odznak, Nesign., částečně smaltovaná zlacená hvězda 45 mm s upínacím šroubem, maticí a podložkou

ROH - medaile Za obětavou práci, Sign. Skromný, postříbřený bronz 30 mm se závěsem a stuhou, stužka s miniaturou, etue

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 34,-

ROH - medaile Za práci pro rozvoj ROH, zn.Kremnica, postříbřený bronz 26 mm se závěsem a stuhou, etue, průkazka na jméno Jiří Poslt ze dne 28.9.1984

SNB - pamětní medaile 30 let SNB (1975), Kub.A.6, zlacený smaltovaný bronz se stuhou, Nesign., dvě stužky, původní etue

Svazarm - miniatura odznaku Za obětavou práci - 2. třída, Sign.Kremnica, postříbřený a smaltovaný bronz 17x25 mm se zavíracím špendlíkem

Svazarm - odznak Výtečný střelec školy, Nesign., zlacený smaltovaný bronz 15x25 mm se zav.špendlíkem, pobobný jako Krubl.tab.19

Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: 14,-

Medaile Armády ČR - za 5 (10,15) let služby, F-Š.8, polotovar - chybí otvor v oušku a finální pokovení R!

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha - pamětní medaile náčelníka generálního štábu AČR - číslo "258", Sign.Vitanovský, zlac.bronz 40mm, F-Š.neuvádí, poškozená kapsle, původní etue